Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Péterfy kórház mit tudni róla? fórum

Péterfy kórház mit tudni róla? (tudásbázis kérdés)


2019. nov. 13. 18:24

Én mostanság fogok ott szülni, magáról a szülészetről még nincs tapasztalatom, vizsgálatokra járok az alpján szimpatikus szülésznőkkel, nővérekkel és dokikkal találkoztam. Nincs fogadott orvosom, de nem érzem ettől hátrányban magam.

Tény hogy a wc meg ezek nem a legkultúráltabb, de úgy gondolom nem odaköltözni megy az ember, azt a pár napot simán ki lehet bírni csak vigyen az ember wc papírt meg kézfertőtlenítőt

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Carissza)
2019. nov. 13. 18:17
Nem mennék oda. Csak rossz tapasztalatom van.
2. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Carissza)
2019. nov. 13. 10:05
Én oda járok és az orvosok jobbak, mint gondolnád. A szülészeten pedig még jobban odafigyelnek. DE sajnos, mint máshol itt is vannak rendes orvosok és vannak "pénzéhesek". Ha fogadott orvosod van, vagy lesz, előre jobb tisztázni. Mi van ha normál, vagy ha császár, netán bonyolultabb szülés várható. Mint kórház, olyan mint a többi.A higénia,is hasonló, mint máshol. Mivel nem egy magánkórház, így a trehányabb betegek is oda járnak. A fürdő is, meg a W.C. is hagy maga után fejtörést. Mint orvosi gárda viszont tökéletes!
2019. nov. 13. 08:25
Nagy a halgatás róla évekkel ezelőtti véleményeket olvastam róla csak :( érdemes ott szülni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook