Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bajcsy vagy Péterfy kórház szülészetét választanád? fórum

Bajcsy vagy Péterfy kórház szülészetét választanád? (beszélgetős fórum)


10. szecska (válaszként erre: 9. - Homern)
2012. máj. 29. 18:23
Homern! írtam Neked privit.
9. homern (válaszként erre: 8. - Szecska)
2012. máj. 29. 17:56
Ha nem gond nem írom le,nem is őt ajánlanám ha ajánlani kellene :) 120 volt ,plusz 9 a magánrendelőben a szokásos alkalmak.
8. szecska (válaszként erre: 7. - Homern)
2012. máj. 29. 17:32
Homern! Köszi a válaszod! Te kinél szültél ha megkérdezhetem? És mennyibe került?
2012. máj. 29. 16:35

Én a Péterfy-ben szültem,ott töltöttem a szülés előtti 1 hónapot is.

Egy jó dokival párosítva szerintem nagyon jó választás.Koraszülötteket ide szokták áthozni ahogy láttam,ha más kórházban szül az anyuka.

6. szecska (válaszként erre: 4. - Nadry)
2012. máj. 29. 16:27
Köszi szépen! Te szültél ott? Nem tudnál segíteni tarifa-ügyben? Vagy ha vki magánba jár pl a Sulyokhoz, akkor már nem kér annyit a szülésért? Ezeket nem tudod?
5. szecska (válaszként erre: 3. - Anig82)
2012. máj. 29. 16:25
Köszi szépen az eddigieket! Akik a bajcsyt dicsérik, azok közül nem tudsz véletlenül olyat, akinek problémás volt a szülése? CSak azért kérdezem, m nem tudom kideríteni, pl. koraszülés esetében el kell-e menni máshová? Azt tudom h péterfyben jó a koraszülött ellátás 32. hét után.
2012. máj. 29. 13:54
Hát a Bajcsy Korházból én csak és kizárólag a Sulyok Csabát, vagy a Dán Pált ajánlanám!!!!
2012. máj. 29. 13:30

Sziasztok!


Egyértelműen Péterfy!

Harmadik babánkat várjuk, előző kettő is ott született, nagyon bejött a kizárólagos anyatejes táplálás, hogy rögtön megkaptam a babát, hogy már szinte hazamegyek:) oda, hogy a babám nem egy sterilnek mondott fertőbe érkezik, hogy első naptól felveheti a nagyi, apa, tesó, rokon és bárki, akinek anya odaadja. Lényesen kevesebb a besárgulás, utófertőződés, mint pl. a gyulai kórház szülészetén... .

A Bajcsy-t én személy szerint messzire elkerülöm, nem tudok róla véleményt mondani, esélyt se adtam neki. Engem anno nagyon sok negatív élmény ért a Schöpf-Mérey kórház és orvosai által, és ösztönösen kerülök minden olyan intézményt, ahova szétszóródtak a volt dolgozók (lehet, hogy a Péterfy-be is jutott belőlük, de ez legyen a legkevesebb). Ismerek olyanokat viszont, aki dícséri a Bajcsy-t...

2012. máj. 29. 10:17
Nekem a Péterfyről van tapasztalatom, sajna a neonatológiáról is. Abszolút profinak tartom a helyet, elégedett vagyok/voltam a személyzettel. Alapítványi szobában voltam, simán megérte az 5000/éjszakát.
2012. máj. 29. 09:57
Olyanok hozzászólását várom, akiknek egyikkel, vagy esetleg mind2vel volt/van friss tapasztalata? Esetleg kitérve még az újszülött ellátottságra. És koraszülött ellátásra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook