Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pest - fodrásszalonok, hová érdemes betérni? fórum

Pest - fodrásszalonok, hová érdemes betérni? (beszélgetős fórum)


7. 7ceab081d2 (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. nov. 2. 07:53
A Hajas már nem az aki egykor volt.
2011. nov. 2. 07:52
Allure Studió, ott is csak az Ág Lajos:)
2011. nov. 2. 00:36
Én a Gelleibe jártam, nagyon profik én is sok csalódás után mentem oda.
2011. nov. 1. 22:35
Én majdnem 4000-ért vágatom, elégedett vagyok a fodrásszal. Nem mesterfodrász, de ügyes.
2011. nov. 1. 19:24

Én bp-i vagyok, de még sosem éreztem késztetést a Hajas szalonra vagy hasonlóra... mi a Bio Hair hajvágószalonba járunk 2000 alatt van a vágás és ügyesek is :) Persze nem mesterfodrász szalon.

Szerintem a puccos drága szalonokban ugyanazt csinálják, csak sokkal több pénzért.

2011. nov. 1. 18:30
Bocsánat a helyesírási hibáimért, nagyon siettem.
2011. nov. 1. 18:28

Vidéki lány vagy, itt nálunk egy normális fodrász sincsen, eddig még mindig csak csalódtam. Kiadtam 5000-6000 Ft-okat, de mindig elégedetlenül távoztam.

Most úgy döntöttem, felvonatozom Pestre, és megcsináltatom a hajam egy mesterfodrásszal.

Olyan fodrászra lenne szükségem, akinek ha azt mondom, hogy olyan hajat csináljon, ami jól áll, az tényleg úgy legyen.

Az árak gondolom nagyon magasak lehetnek, viszont ha tetszeni fog a hajam, elégedett leszek és akkor nem fogom rá sajnálni, ugyanis dolgozom, és a fizetésemből telne rá, ergo nem sajnálnám rá.

Hová menjek szerintetek?

Az árak mégis hol mozognak?

Gondolkozzam Hajas szalonban vagy az túl drága?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook