Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretnék nagyon göndör, gyűrűs frizurát. Több fodrásszal daueroltattam, egy éves szünetekkel, soha nem sikerült, miért? fórum

Szeretnék nagyon göndör, gyűrűs frizurát. Több fodrásszal daueroltattam, egy éves szünetekkel, soha nem sikerült, miért? (tudásbázis kérdés)


10. Vigyorex6 (válaszként erre: 7. - B73e24f31f)
2010. aug. 5. 12:15
Kihullani biztos nem fog, hisz akkor senki nem daueroltatna.
2010. aug. 5. 11:57
Akinek egyenes a haja annak göndör kell akinek göndör annak egyenes kell.Miért van ez így?:))
2010. aug. 5. 00:07

Jajj, igen a spiráldauer csodaszép. De sajna egy idő után az is megnyúlik.

Nekem volt, de csak egyszer, mert fél napig készült és horribilis ára volt. Még emlékszem 92 csavaró ment a hajamra, illetve fordítva, csavaróra ment a hajam...:))) Nagyon nagyon jól néz ki, de jó fodrász kell hozzá, aki egyáltalán vállalja és szépen meg is tudja csinálni, mert pont az a lényeg, hogy a spirálcsavaróra ici-pici tincseket csavarnak fel. Jó kis türelemjáték.

Aztán 2-3 hónap múlva sajnos megnyúlik ugyanúgy mint a rendes dauer.

7. b73e24f31f (válaszként erre: 6. - Vigyorex6)
2010. aug. 4. 15:57
Nincs festve a hajam, tehát akkor nem gáz? Nem fog kihullani meg ilyesmi?
6. Vigyorex6 (válaszként erre: 5. - B73e24f31f)
2010. aug. 4. 13:31
Jó anyag, jó fodrász és nem árt ha nincs festve a hajad, mert úgy dupla terror. Ha mégis, akkor el kell telnie dauer és festés közt a megfelelő időnek, mégpedig először dauer, majd festés/színezés, mert a dauervíz megszívja a hajszínt.
2010. aug. 4. 13:10
Én is gondolkozom a daueren, de nem merem mert félek hogy tönkreteszi a hajam. Esetleg valaki tudna erről pár szót mondani vagy tanácsot adni, hogy hogy lehet úgy tartós dauert csináltatni, hogy ne menjen szana széjjel a hajam?
2010. aug. 4. 12:26

Szia!


Lehet venni különböző hosszúságu és vastagságu szivacsos műanyag hajcsavarót az nagyon jó(gyűrűs,tartós)...

2010. aug. 4. 12:21
spirál dauer, bizony!
2010. aug. 4. 10:00
Spirál dauert kéne próbálnod, de azt kevés fodrász tudja és valamivel drágább is, viszont nagyon szép. Abban különbözik, hogy más technikával csavarják fel a tincseket.
2010. aug. 4. 09:50
Szeretnék nagyon göndör, l gyűrűs frizurát. Több fodrásszal daueroltattam, egy éves szünetekkel. SOHA NEM SIKERÜLT! Nutrisse hamvas szőke fes

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook