Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pénz, hajtás, földreesés. Vélemények? fórum

Pénz, hajtás, földreesés. Vélemények? (beszélgetős fórum)


1 2 3
63. phantom2 (válaszként erre: 62. - C5c9c868cd)
2021. márc. 19. 19:13
Elmentem pszichológushoz. Depresszió gyanús, az miatt voltam agresszív másokkal. Kiváltó okokat keresi, majd meglátjuk megtalálja-e. Legalább vkinek őszintén félelem nélkül lehet beszélni. Veszteni nem veszítek vele, ha veszek pár okítást, pénz meg nem érdekel.
62. c5c9c868cd (válaszként erre: 42. - Phantom2)
2021. márc. 19. 15:33

Midenki követ el hibákat, ki kisebbet, ki nagyobbat. Van aki észreveszi, és VÁLTOZTAT, van aki észre sem veszi és újra elköveti.


Te hibáztál, nem kicsit.

Ülj le egy papírral és tollal a kezedben és vedd sorra, az elejétől, hogy mikor mit hibáztál, és kellett volna másképp.


Vannak alap dolgok, amiket eleve nem szabadott volna megtenned, ilyenek pl. a bosszú -főleg ártatlanokon, akikben ki tudja milyen sebeket ejtettél-, az ivás, a kibeszélés... Ilyeneket Ember nem csinál! Többet ne tedd te se! De ezek csak a jéghegy csúcsai voltak.


Lehet, hogy eleve nem vetted észre, hogy nem illetek össze, ezért egyszerűbb volt a másikat hibáztatnod, mint neked változnod, vagy lezárni békésen.


Te azt csináltad, mintha én káposztás tésztát szerettem volna főzni, de csak almát kaptam volna a boltban, de azért lereszeltem, megfőztem ahogy kell, aztán szidtam mindenkit, hogy szar lett a káposztástésztám, leittam volna magam, stb... Mit gondolnál egy ilyen emberről??? Na, te ezt csináltad!


Nézz tükörbe, aztán húzd ki magad, és legyél Férfi!

61. Amaunet (válaszként erre: 59. - Phantom2)
2021. márc. 19. 08:55
Nem, nem szinonima a pénz és az érzelmek.
60. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Phantom2)
2021. márc. 19. 00:07
Ez ma a hányadik stilisgyakorlat, ami xar? Ki ir s-et és helyett és "szal"-t egy fogalmazasba?
59. phantom2 (válaszként erre: 58. - Amaunet)
2021. márc. 18. 23:59

Szerinted akkor miért csináltam mindazt amit akartam adni? :)

Szinonima....

58. Amaunet (válaszként erre: 11. - Phantom2)
2021. márc. 18. 23:32
Egy szót sem írtál arról, hogy szeretted-e valamelyik nőt.
57. phantom2 (válaszként erre: 56. - Vivo44)
2021. márc. 18. 22:46
Ebben igazad van, köszönöm h szóltál h elfajul a beszélgetés.
56. vivo44 (válaszként erre: 55. - Phantom2)
2021. márc. 18. 22:45

Rendben.

További személyes kérdésekre nem válaszolok, mert a fórum rólad szól. Maradjon ez így.

Sok sikert!

55. phantom2 (válaszként erre: 51. - Vivo44)
2021. márc. 18. 22:33
De te érted amit írok? Nem vele voltam agresszív. Vele mindig kedves voltam. Én másokkal voltam az, még akkor is ha ő rám dühös. Ehhez neki max rálátása lehet, ha beengedem a mélyreható gondolataimba, amit ha megkérdez elmondok, ha nem, akkor ne hirtelen zuhany a miértekre. Gondolj bele gondolatolvasóval lenne a párod melletted. Te sosem nyilvánultál meg úgy h "uhh a tvben az faszi de jó, vagy menjen mindenki a p.ba". Sosem volt ilyen gondolatod? Attól még nem csinálsz semmit, csak gondoltál valamit. Ez bűn? Ha kimondod és neki, akkor az már más. Ha ezt meghallja, elkezdtek veszekedni. Nyilván nem illik, pofátlan dolog amit tettem, ezt nem vitatom és vállalom.
54. vivo44 (válaszként erre: 52. - Phantom2)
2021. márc. 18. 22:32

Azt hiszem a személyes kérdéseid nem helyén valóak, mert nem én vagyok a fórumnyitó. Mert gyökeresen másként élem meg az életet.

De tiszteletből válaszolok: De! Van magánéletem, aminek szereves részei a férjem és a gyermekeink. Ha valami probléma merülne fel, nem kezdenék egy pasival távkapcsolatba, hanem leülnék és szépen rendeznénk a vitás helyzetet. De ő sem szaladna kocsmába és panaszkodna, hanem főzne magának egy kv-t, elszívna egy cigit és azt mondaná, hogy beszéljük meg MI.

53. tulipán*** (válaszként erre: 2. - Phantom2)
2021. márc. 18. 22:32
Ha fontos volt neked a nő akkor próbálkozz nála tovább, talán megbékül később. Viszont végig olvasván a sztorit úgy érzem nem sokat vesztettél, ez a kapcsolat bocsi, de eléggé sántított. Nem éreztem egyik fél részéről sem igazi érzelmeket, az meg, hogy nem tudtál vele semmit megbeszélni, ultra gáz. Persze lehet, hogy én gondolom rosszul, de a leírtak alapján nekem ez jött le. És hogy hogy dolgozod majd fel? Ha kibékültök akkor azért, ha nem, akkor meg majd az idő begyógyítja a sebeid.
52. phantom2 (válaszként erre: 49. - Vivo44)
2021. márc. 18. 22:27
Amiről a páromnak nem szabadott volna tudnia. Neked nincs magánéleted? Amikor magad vagy a gondolataiddal? Vagyis tudott róla, csak nem gondolta volna h "ennyire". Ez tök igazság, ez eldurvult az egész részemről. Nem más hibás az én döntéseim miatt. Ezt nem is vitatom.
51. vivo44 (válaszként erre: 48. - Phantom2)
2021. márc. 18. 22:27

Na itt kezdődik a probléma.

Ez tudod félremagyarázás.

Az, hogy valakinek tetszeni szeretnék, vagy az, hogy megfelelni, ahogyan te fpogalmaztál "túltolni" köszönő viszonyban sincsenek egymással!

Ha neki a piros bugyi tetszene rajtam, de kéket vennék, fel, nem lennék sem én sem ő agresszívebbek, nem lenne probléma, nem keresne más nőt, vagy én pasit, stb....

Valahogy nagyon rosszul kezeled és érted a dolgokat.

50. Piroska52 (válaszként erre: 42. - Phantom2)
2021. márc. 18. 22:25

Szerintem menjél aludni,fáradt vagy már..

Holnap okosabb leszel.

49. vivo44 (válaszként erre: 45. - Phantom2)
2021. márc. 18. 22:24

Te magad írtad magadról:

"Közben átmentem egyre agresszívvebb formába"

48. phantom2 (válaszként erre: 46. - Vivo44)
2021. márc. 18. 22:23
Tehát te nem akarsz a szemében szépnek tűnni? Ha ő azt mondja a piros felsőket szereti, akkor téged nem érdekel?
47. phantom2 (válaszként erre: 44. - 9b10f3d7ff)
2021. márc. 18. 22:22
Te mit tettél volna, ha bevagy zárva tv minden nélkül egy 30m2-es lyukba egyedül, miközben építed a közös jövőtöket sokszor hajnali 3ig dolgozva? Illetve ha azt se tudod h ki kivel van már állapotban? Most őszintén? Mit tettél volna? Én alkoholhoz nyúltam, és büntettem, mert nem értettem én miért szívok. Amit meg írsz azt átérzem és értem miről beszélsz.
46. vivo44 (válaszként erre: 45. - Phantom2)
2021. márc. 18. 22:22

Határozottan nem szeretnék megfelelni a páromnak!

(persze vannak női praktikák és trükkök, de ez nem a fórum témájába vág)

Olyan szinten amit te írsz, senkinek nem szabad és nem is kell megfelelni a társának, párjának. Ha megfelelési kényszer van, akkor (ugye olvastad a jelentését), régen baj van.

45. phantom2 (válaszként erre: 43. - Vivo44)
2021. márc. 18. 22:19

Ennek melyik része utal rám?

Csak azért mert a (volt) párom felé semmiféle dühkitörést nem csináltam, sőt inkább zárkózottságot, mert falat építettem magam köré.

Az h önigazolást vártam, azt tudom, mert tisztában vagyok vele h az ő igazolására vártam, sőt a hangosabb szavára. Te nem akarsz megfelelni a párodnak?

44. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 32. - Phantom2)
2021. márc. 18. 22:18

Fogalmad sincs mi az,ha valaki igazából a padlóra kerül.

Mit mondjon az, aki elveszítette a gyerekeit, a házastársát akit imádott, amikor kihúzták a házat a lába alól? Ez megtörtént, itt olvastam az életét, és a fájdalomtól megerősödve újra kezdte. Felállt, nem hibáztatott senkit, még Istent sem, hogy mindent, és mindenkit elvett tőle.

Most gondolkodj el, a te életed fájdalma is ekkora? Mindenki a sajátját cipeli, fáj persze. De gondolj bele mások fájdalmába, életébe is, és talán meglátod, hogy a tiéd nyomorod eltörpül mellette.

A kocsma, a kocsma haverok nem visznek előre az biztos. Egy jó barát felnyitja a szemed, nem röhög a hülyeségeiden.

43. vivo44 (válaszként erre: 38. - Phantom2)
2021. márc. 18. 22:15

Olvasgass, ha már csak a szót ismered és azt másra akasztod, olyanra, akit szerettél....

[link]

42. phantom2 (válaszként erre: 40. - Piroska52)
2021. márc. 18. 22:13
Pont ezt kérdeztem, csak más szavakkal. Más ha hibázott, hogy tudta helyrerakni magában a dolgokat? Hogy tudott változtatni magán, hogy legközelebb amit akar, de rosszul csinálja? Azért valjuk be, tudatosan mindig nem tudunk cselekedni (vagy csak én nem). Valamikor előtör a tudatalatti, amikor csak egyre fokuszálsz és mellette nem nézed a többi összetevőt. Lásd pénzkeresés, azt mellette nem veszed észre ami fontosabb. De ha nincs pénz, akkor a fontosabb dolog se lesz meg (feltétlenül).
41. vivo44 (válaszként erre: 38. - Phantom2)
2021. márc. 18. 22:10

Nyomtasd ki a hozzászólásaidat és mutasd meg a pszichológusnak. Kérdezd meg szerinte milyen jellemre utal egy ilyen ember írása.

Akkor mit is szeretnél, ha nem önigazolást?

Ha hagyjuk már és ennyire lényegtelen, akkor minek is a fórum a gerinctelenségedről egy másik emberrel szemben, akit valaha szerettél?

40. Piroska52 (válaszként erre: 39. - Phantom2)
2021. márc. 18. 22:09

Szívesen,és azt tanácsolom,szedd össze magad,próbálj megváltozni,hidd el ha nagyon akarod sikerül.

Csak magad oldhatod meg.,kérdezhetsz itt bármit,kaphatsz ilyen meg olyan tanácsokat.

De változtatni csak te tudsz.

39. phantom2 (válaszként erre: 37. - Piroska52)
2021. márc. 18. 22:05
köszönöm.
2021. márc. 18. 22:04

Kedves Vivo44 :)

Látom a lényegen lovagolunk :)

A nárcisztikus személyiség nem egyenlő gyenge jellemmel. Hova menekülnék? Hogy oldhatnám én ezt meg? Sehogy. Szégyellem a pofámat is, hagyjuk már.

37. Piroska52 (válaszként erre: 33. - Phantom2)
2021. márc. 18. 22:03
Ha válaszolni szeretnél valaminek,elég ha megnyomod a kék nyilat.
36. vivo44 (válaszként erre: 33. - Phantom2)
2021. márc. 18. 22:00

Nem 31-es vagyok, hanem van nevem itt, ahogyan neked is.

S te írsz tiszteletről...:D:D:D

Nem dühös vagyok, csak neked fáj a leírt igaz szavak.

Nem, nem hiszem, mert minden ember legalább egyszer 30 éves koráig volt padlón. Nem azt a megoldást választotta sokunk, hogy igyon, vagy depis legyen, vagy agresszor.

Hogy miért tetted? Mert egy nárcisztikus személyiség és gyenge jellem vagy a leírtak szerint, aki nem megoldani akarja a vele szembe érkező problémákat, hanem elmenekülni előle.

35. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 32. - Phantom2)
2021. márc. 18. 22:00
Minden emberzuhanhat a földre. Átgondolja, megkeresi a hibákat, mondjuk erre jó a szakember, hogy tükröt tartson eléd. Amikor már fel is tudod fogni hol volt a gond, elengeded a múltad és a hibáidból tanulva, elindulhetsz egy új úton. Az utadat ne árnyékolja se a múlt, se a bosszú. Fóleg ne a bosszú, mert nem jó tanácsadó, mint tapasztalhattad.
2021. márc. 18. 21:58
Ugyan nagyon hosszú de végig olvastam. Ez a vonat mar elment es ez mindenkinek jo, foleg neki. Jo hogy jarsz szakemberhez mert ahhoz hogy barkit is tudj szeretni gyokeresen meg kell valtoznod es helyre hoznod a lelki vilagod, jobb lenne neked egy darabig egyedul mig rajossz hogy ki is vagy igazából es mit akarsz az élettől mert jelenleg csak csapongsz es vergodsz es ezt senki sem erdemli meg melletted de nem is fogja tűrni
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook