Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pécsett hol érdemes műkörmöt csináltatni? fórum

Pécsett hol érdemes műkörmöt csináltatni? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 19. 09:48
Nekem is ezért kellett. már évek óta van, és szeretem. a másik oka meg az volt, h imádtam a körömlakkokat és nem szerettem, ha nincs rajta semmi (főleg, mert elég béna körmeim vannak...) és rengeteg időm elment a körömlakklemosással, meg az újbóli felkenéssel. most már nagyon természetes hatású körmöket tudnak készíteni, ha ez a cél (csak akkor mondd! :) ). anyukámnak is volt műkörme az esküvőmre (nagyon-nagyon rövid zselé), pedig neki még körömlakk is kb. 2x volt csak a körmein, de egyáltalán nem volt idegen vagy feltűnű. ápolt kéz benyomását keltette a keze. szép franciára lett csinálva.
2013. jan. 19. 08:03
Nekem soha nem volt még, és igazából nem is akartam. De sajnos már annyi mindent kipróbáltam a munkám miatt teljesen meg van gengülve a körmön. Elkezdem növeszteni és épp csak 4 mm már betörik és húsig szakad. Ezért gondoltam hogy csináltatok valamit hogy megmaradjon a körmöm és nem nézzen ki a kezem olyan csúnyán.
8. forgatos (válaszként erre: 6. - 5236d12e25)
2013. jan. 18. 21:21
A legjobb sztem Stájer-Vétek Niki volt, de ő már nincs Pécsett.
2013. jan. 18. 21:18
én tölteni voltam, és a töltés után gel lakk lett még rá rakva, mert nagyon bejöttek a színek. így fizettem asszem 3500 ft-ot. bejelentkezéskor kérnek 500 ft-ot, mert egy csomóan csak bejelenteztek és nem jöttek el, de erről kapsz blokkot, azt elteszed és amikor bemutatod, akkor annyival kevesebbet kérnek a végén. nem lett hólyagos, nagyon szép munkát végzett a csaj, Nárcisznak hívják, én mindkétszer nála voltam. de gondolom a többiek is szépen dolgoznak
6. 5236d12e25 (válaszként erre: 5. - Forgatos)
2013. jan. 18. 21:12
Nagyon szépen köszönöm!
2013. jan. 18. 21:10
4. 5236d12e25 (válaszként erre: 3. - 7c3e27cb52)
2013. jan. 18. 21:08
Pont múltkor voltam bent az Árkádban és nézegettem őket, de nem néztem meg mennyiért dolgoznak. Amúgy friss pécsváradi vagyok, 1 műkörmös tudok P.váradon de borzalmasan nem szimpatikus. Hát mi olcsó számomra? Mondjuk 5000ft alatt.
2013. jan. 18. 20:59
én az Árkádban lévő üzletben már 2x voltam és nagyon meg vagyok elégedve a munkájukkal. de nem annyira olcsó. vagy nem tudom mi számít neked olcsónak. szerintem ennyi rááldozható az ember kezecskéjére :)
2013. jan. 18. 20:55
Ha pécsi lennék biztos tudnék ajánlani, de így nem sajnos. :S
2013. jan. 18. 20:48
Olyan műkörmöst keresek aki érti a dolgát és árban is elfogadható. Nem vagyok jártas a műköröm terén,így szívesen fogadok minden tapasztalatot tanácsot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook