Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akik Pécsett csináltattak tetoválást, segítsenek!! fórum

Akik Pécsett csináltattak tetoválást, segítsenek!! (beszélgetős fórum)


11. ada52
2010. jan. 26. 05:26
Ja és még valami.Az árban benne van a korrekció is gondolom.(?)Elmondták rendesen hogy kezeld a tetoválásod,stb?
10. ada52 (válaszként erre: 9. - Demonka88)
2010. jan. 26. 05:24

Szia!


Nem,egyelőre adat-és pénzgyűjtési státuszban vagyok... :) Tényleg nagyon szép lett a tetkód,jól sikerült.Annyit kérdeznék,bár nem tudom hogy tudsz e válaszolni rá,hogy a színes tetoválás egy árban van a feketével vagy drágább??És vajon mi határozza meg egy tetoválás árát??

2010. jan. 25. 23:47

Szia Ada. Nem tudom, megcsináltattad-e már. Én szeptemberben csináltattam a Római Udvarban. Nagyon megvagyok elégedve a végeredménnyel, igazi profival volt, van dolgom. Csak jót tudok mondani róla. Kép van fent az adatlapomon, 16 cm-s és 10.000 Ft-ba került.

Ha kérdésed van, csak nyugodtan.

2009. nov. 28. 12:15
Illetve nem várom szívesen,hanem fogadom. :D
2009. nov. 28. 12:14
Úgy látom,kicsit befulladtunk...Ha valaki tud még segíteni,szívesen várom a tanácsokat,tapasztalatokat!Köszönöm :)
6. Lujza28 (válaszként erre: 5. - Ada52)
2009. nov. 26. 22:18

Én is csak jókat hallottam eddig róluk, nem is bántam meg hogy ott csináltattam!

A Római udvar nem messze van onnan, ha a szalontól elindulsz a nagyposta felé, nem kell átmenni hanem felmész a Jókai utcán és jobb oldalt van az utca közepén a Római udvar bejárata!

Szerintem ott kicsit drágább, de a srác is nagyon ügyes aki ott volt!

Nem színes a szalag fekete, és árnyékolva van, csak még megviselt a képen mert aznap készült a fotó, akkor még piros és sebes volt.

5. ada52 (válaszként erre: 4. - Lujza28)
2009. nov. 26. 20:07

Köszönöm mindkettőtöknek a véleményt!:)


Igen,a Citrom utcai szalonról eddig is csak jót hallottam,és valóban nagyon szépek lettek a tetkóid és az ára is elég jutányos!Jól látom hogy a szalag színes??

Még nem tudom mikor csináltatok,de elég valószínű hogy odamegyek.

A Római udvart nem tudom hol van... :(

4. Lujza28 (válaszként erre: 1. - Ada52)
2009. nov. 25. 19:28

Szia!


Én 6-7 éve csináltattam egy nonfiguratív tetkót a Római udvarba, akkor 7000.-ft volt.

Most egy hónapja kb a Citrom utcában csináltattam egy A betűt a nyakamra, és egy szalagot benne a 3 gyermekem nevének a kezdőbetűjével, ez a kettő volt 10000.-ft! Nekem nagyon szimpatikusak voltak a szalonba, egy kedves kis csajszi csinálta a tetkómat.

Ha még szeretnék, én biztos hogy hozzájuk megyek!

Képet találsz a naplómba a mostani két szerzeményemről!:) Igaz az nagyon friss aznap készült a kép, most már nagyon szépen meggyógyult!

Garanciát vállalnak a tetoválásra, 2-3 hét múlva vissza kell menni kontrollra, és ha kell kijavítják az esetleges hibákat!

2009. nov. 25. 19:13
én a Római udvarban csináltattam, egy órás meló volt kb, kicsi a minta, nekem 4ezer volt, de 5 éve :)
2009. nov. 25. 19:11
Még annyival egészíteném ki,hogy ha nem szalonban csináltattad,de megbízható a tetováló,akkor az is érdekelne...
2009. nov. 25. 19:10
Sziasztok!Nem régóta lakom Pécsett,és nem nagyon ismerem az itteni szalonokat.Szeretném azoknak a segítségét kérni,akik itt csináltattak tetoválást.Hol csináltattad,milyen mintát,mennyiért-ha lehet ilyet kérdezni,és egyáltalán,melyik szalont ajánlod és miért?? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook