Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pecsételő vérzés fogamzásgátló miatt? fórum

Pecsételő vérzés fogamzásgátló miatt? (tudásbázis kérdés)


10. yousei
2012. ápr. 9. 22:32
Mára már végre csitul. Majd szerintem felkeresek dokit. Köszönöm a válaszokat!
9. Fisica (válaszként erre: 7. - Timycat)
2012. ápr. 9. 17:49
ezelőtt én is Gracialt szedtem, szinte minden hónapban pecsételtem, de most a másiknál is 3-4 havonta előfordul.
8. virag32 (válaszként erre: 5. - Yousei)
2012. ápr. 8. 23:42

Szerintem semmiképpen ne próbálj meg netes félinformációk alapján orvosi diagnózist állítani magadról.

Én 9 évig szedtem gyógyszert, és néha előfordult pecsételő vérzés félidőben. Valszeg semmi jelentősebb oka nincs, de ha tovább folytatódik,valszeg nem a megfelelő fajta gyógyszert szeded.

2012. ápr. 8. 23:31
Nekem is volt egy ilyen "időszakom", néhány hónap, kérdeztem a dokit azt mondta nem jelent semmit, nyugodjak meg, a védelem továbbra is fennáll. Mondjuk nekem csak 1-2 napig tartott a pecsételő vérzés. Én Gracialt szedtem, a dokim szerint ennél a gyógyszernél ez elő szokott fordulni.
2012. ápr. 8. 22:40
én majdnem 5 éve szedek bogyót és nálam is előfordul néha ilyen, ettől még nem kell megijedni.
2012. ápr. 8. 21:38
Tudom, nem kellene a netre hallgatni, de amire ráillik a tünetem, az a progeszteron hiány. Vajon várjak még egy ciklust?
2012. ápr. 8. 21:16
Én vagyok a fórum indító is.
2012. ápr. 8. 21:15
Köszi. Másfél éve szedem, ilyen egyszer sem fordult elő.
2012. ápr. 8. 21:12

Szia!

Ha régóta szeded a gyógyszert, ez valszeg annak a jele,hogy besokallt a szervezeted a hormontól, és kellene egy kis szünetet tartani a szedésben.


Amúgy a gyógyszer bevételénél a napszak számít, nem az óra-perc.

2012. ápr. 8. 21:09
Mind a három hét folyamán nem a szokott időcen vettem be a bogyót. Mielőtt megjött volna, tíz nappal előbb pecsételő vérzés jelentkezett. Nem is múlt egész héten, s rendesen meg sem jött. Nagy baj lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook