Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Több fogamzásgátló kihagyása-pecsételő vérzés fórum

Több fogamzásgátló kihagyása-pecsételő vérzés (beszélgetős fórum)


8. 6f773a273c (válaszként erre: 7. - Tundylany)
2011. szept. 6. 16:59
köszi:)
7. tundylany (válaszként erre: 6. - 6f773a273c)
2011. szept. 5. 22:53
Szia! Most láttam a fórumot. Én is dettó pont így voltam. Ergó: folytasd a levél szedését, és miután elmúlt a következő - RENDES - mensid, visszaáll minden a rendes kerékvágásba. Ez tapasztalat. Én is 3 tablettát vettem be egyszerre :)
2011. szept. 5. 21:05
köszönöm nagyon kedvesek vagytok:) igazából a terhességtől egyáltalán nem félek,inkább attól,hogy felborítottam a ciklusomat:S
2011. szept. 5. 21:02

Hát... szedd tovább a levelet, a szünetben meg kellene hogy jöjjön a mensid. A pecsételő vérzés normális, hiszen a 7 napos szünetnek is kb. a 2-3. napján szokott elkezdődni a vérzés, most is ez történt. A következő levelet szedd végig, az mellett használjatok mást is, és csak az utána következő levéltől véd megint a fogamzásgátlód.


Nekem a legnagyobb kihagyás 1 szem volt, akkor a fentieket mondta a nőgyógyászom, gyanítom két szemnél ugyanez a teendő.

2011. szept. 5. 21:01
szerintem csak leesett a hormonszint és ettől volt.. vagy a tüsző megrepedt és attól.. már ha tuti nem vagy terhes..
3. 6f773a273c (válaszként erre: 2. - 3da8f53e4a)
2011. szept. 5. 21:00
terhes tuti nem vagyok,ha arra gondolsz,erre nagyon figyeltünk,és nem is nagyon voltunk szó szerint együtt.
2011. szept. 5. 20:55
Nem kéne a nőgyógyászoddal is megbeszélni? Háromnapi tablettát egyszerre bevenni.... és a két kihagyott tabletta közben együtt voltál a pároddal?
2011. szept. 5. 20:52

Sziasztok!

Sajnos nemrég két tablettát hagytam ki,és egyszerre vettem be mind a hármat(az aznapival együtt),mivel akkor még nem láttam,hogy nem szabadna hármat bevennem...na mindegy a kérdésem,hogy volt-e valaki még így,és hogy azután mi történt vele?megjött normálisan,vagy eltolódott?volt pecsételő vérzés a levél beszedése közben?nekem volt egy hetes,kb.az egyáltalán az volt?kicsit megzavarodtam,mert miután folytattam a levelet egy három napra rá elkezdtem pecsételni,elég hosszú időre,kb. egy hétre.teljesen felborítottam a hormonháztartásom? előre is köszi!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook