Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolati játszmák. Mi az? Kell egyáltalán? fórum

Párkapcsolati játszmák. Mi az? Kell egyáltalán? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. márc. 30. 17:17

Nekem néha azaz érzésem hogy csak annak lehet normális párkapcsolata aki ezeken a játszmákon sikeresen túlvergődik.

Nagyon sok pasi előszeretettel alkalmazza csak azért, hogy manipulálja az érzelmesebb/sérülékenyebb nőket. Persze nem mondom hogy csak a pasik élnek ezekkel, nyilván lesz majd pár pasi is akinek van erről sztorija hogy egy álnok, céltudatos nő hogy használta ki a szerelmét...

2013. márc. 30. 17:09

Errol van is egy konyv ,pont ez a cime , Neil Strauss irta...

Passz, az exem eloszeretettel alkalmazta a benne tanultakat:(

Kik csinaljak? Hat,nemtom. Stem egy "normalis" kapcsolatban tobbet er a szeretet, tisztelet, egymas megbecsulese, oszinteseg, stb. Aki azt a fajta negativ jatekot uzi a masikkal, az inkabb ne is kezdjen kapcsolatba... Mar,ha ugyanarra gondolunk.

2013. márc. 30. 17:09
Szerintem vannak játszmák férfi és nő között egy kapcsolatban, de ezek nem tudatosak. Nem hinném, hogy ezzel meg lehetne tartani egy férfit és egy nőt, ha taktikázik az ember.
2013. márc. 30. 16:49
Sziasztok, gondoltam nyitok e témával kapcsolatban is topicot, mert érdekel a véleményetek/tapasztalatotok... Szerintetek mik azok a párkapcsolati játszmák? Kik csinálják? Lehet-e tanulni? Mit érhet el ezekkel a "fogásokkal" az aki ilyen "íratlan szabályok" szerint játszik? Lehet-e csak játszmákkal megszerezni és megtartani valakit? Kik a mesterei? Hol lehet ezeket elsajátítani? Nah jó, egyenlőre ennyi kérdés elég lesz szerintem a témával kapcsolatban.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook