Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolat... már nem tudom, mit gondoljak... fórum

Párkapcsolat... már nem tudom, mit gondoljak... (beszélgetős fórum)


1 2
28. bd55e3f068 (válaszként erre: 23. - Ba892c9f6f)
2013. júl. 2. 14:24
Nekem mindegy... Én is csak tippelek. Esetleg észben tartod, és kisebb lesz a pofára esés, ha bejönne.
27. vberni01 (válaszként erre: 1. - Ba892c9f6f)
2013. júl. 2. 14:24

gyerek! Megijedt az érzéseitől. Ülj le vele, kérdezd meg mit ért szabadság alatt, mit vár, mit szeretne....


;)

26. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - Ba892c9f6f)
2013. júl. 2. 14:24
szamomra nem lenne soha egy igazi kapcsolat, amiben felnem kell, hogy elriasztom a masikat, ha olyan alapveto elvarasaim vannak, mint a kolcsonos szerelem, akaras, jelen es jovokep. lehet mondogatni, hogy ha annyira akarod, ne riaszd el, keresd es majd milyen jo lesz, de egy szerelmes ferfit el sem tudnal zavarni magad mellol, es fel sem merulne benne, hogy neki meg szabadsag kell, mert fiatal... ha 2 ev alatt nem alakult ki igazi ragaszkodas benne, akkor ez csak a ha lo nincs esete... kezeld inkabb annak, ami igazabol, egy felig barati, felig szexkapcsolatnak
25. ba892c9f6f (válaszként erre: 21. - Csicsi25)
2013. júl. 2. 14:22
nem tudom...de akkor miért nem ijedt meg előbb? :) már jóideje elég jól elvagyunk..
24. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 20. - Ba892c9f6f)
2013. júl. 2. 14:21
ha tudja, akkor lehet, hogy tényleg nem akar komoly kapcsolatot. De akkor neked is mérlegelned kell, hogy csak ennyire vagy jó, többre nem? Eddig belefért, de többet szeretnél, stb. Én ha ezt nem tudja neked megadni, akkor vagy tovább lépsz te is , vagy marad minden úgy ahogy vagy.
23. ba892c9f6f (válaszként erre: 19. - Bd55e3f068)
2013. júl. 2. 14:20
nagyon ragaszkodsz a "más nőkhöz"...hát tudod mit? akkor menjen :) én úgy érzem megtettem mindent...ha neki ez nem elég, akkor sajnálom. Csak akkor mondja ezt meg konkrétan, és ne tegyen úgy 3 hónapon keresztül mint aki a csillagokat is lehozná nekem..
22. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 17. - Csicsi25)
2013. júl. 2. 14:19
Ha elmenekül, akkor jobb is így mert akkor a lánynak van esélye egy normális kapcsolatra, a srác pedig menjen és éljen. Ennyi idősen ez is értehtő. De az, hogy a pasik nem szeretik a "szeretlek" szót, ezzel nem értek egyet. Ha ez kötötséget jelent, akkor egy gyerek mit? Az az igazi kötöttség, bár ott is simán sarkon fordulnak, ha nekik nem jó....
21. Csicsi25 (válaszként erre: 20. - Ba892c9f6f)
2013. júl. 2. 14:18
Nem lehet, hogy pont az érzéseidtől ijedt meg?
20. ba892c9f6f (válaszként erre: 15. - 7a1c4d35f1)
2013. júl. 2. 14:17
Biztos vagyok benne, hogy tudja :) és nem azért, mert minden nap 3x elmondom neki, hogy szeretem. Hanem ahogy viszonyulok hozzá, ahogy hozzá érek és ahogy bánok vele. Én azt gondolom ez a legfontosabb. És ő az aki furcsán viselkedik...tegnap is írtam neki, hogy mire jó ez az egész, és hogy hiányzik...és arra jött ez a szabadság duma meg blabla..
19. bd55e3f068 (válaszként erre: 16. - Ba892c9f6f)
2013. júl. 2. 14:17
Ha nem korlátozod semmiben, szabadon csinálhatja a saját dolgait, akkor mi mást érthetne szabadság alatt, mint más nőket?
18. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 16. - Ba892c9f6f)
2013. júl. 2. 14:16
No, ezért beszélj vele, hogy megnyugodj. A végén lehet, hogy tök feleslegesen idegeskedtél :)
17. Csicsi25 (válaszként erre: 15. - 7a1c4d35f1)
2013. júl. 2. 14:16
Szerintem meg pont ez lenne a lehető legrosszabb lépés! Egy nő ne valljon szerelmet egy pasinak előre - azt tegye meg a pasi. Ráadásul ha még "élni" akar a srác, akkor ettől a vallomástól fejvesztve menekülne. A "szeretlek" szót nem bírják a pasik, mert ahhoz már kötöttségek társulnak.
16. ba892c9f6f (válaszként erre: 14. - 7a1c4d35f1)
2013. júl. 2. 14:15
Nem szoktam beteríteni mindenféle "ilyen meg olyan fontos vagy és bármit megteszek érted" dolgokkal :) nem is korlátozom semmiben. Épp emiatt nem, mert ismerem őt és tudom, hogy ezzel elijeszteném. Épp emiatt nem értem az egészet..úgy láttam ő is boldog így. Aztán egyik napról a másikra puff...
15. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 13. - Ba892c9f6f)
2013. júl. 2. 14:12
Szerintem tudnia kellene ,hogy beleszerettél, mert ha nem tudja, akkor ő sem fogja érteni miért vagy vele ilyen. Lehet neki is pont ez a baja :)
14. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 11. - Bd55e3f068)
2013. júl. 2. 14:11

Nem azt mondtam, hogy ne legyél őszinte. Legyen. De nem kell ömelngeni, hogy ilyen meg olyan fontos vagy és bármit megteszek érted stb. Szerintem ezzela nők is igy vannak, ha tudják, hogy a pasik bármire hajlandóak értük, már nem is érdekes. Egy kapcsolatért mindig "dolgozni" kell, nem csak az elején.

Nem csak érzések kimondásáról van szó. Ha a lány össze akar költözni a fiú meg nem, akkor beszéljék meg, hogy valóban mi a baj, mitől ijedt meg, nem a haverok beszélték e rá, hogy ne ,stb. Attól még őszintén elmondhatja az érzéseit, akkor is ha megbántja vele a másikat. A "nem mondom el, mert megbántom" dolgoból kezdődik a szőnyeg alá seprés...És onnantól csak gyűlnek a sérelmek és egy idő után nem lehet helyre hozni. Lehet a fiú belemenne a költözésbe a lány kedvéért, de később ezt a fejéhez vágná, hogy te akartad én nem is stb.

Ezért kell mindent megbeszélni. Ha nem tudnak ilyen kezdetleges doglokat megbszélni, mi lesz később???És ha őt annyira eszi a penész, hogy miért pattintja le a fiú, annyi a minimum, hogy közli vele mi a gond.

13. ba892c9f6f (válaszként erre: 10. - B74f6e5cdd)
2013. júl. 2. 14:09

Ezt a taktikát ismerem, nála többször bejött már :) nem vagyok az a nyakra járó típus, nem szoktam megalázkodni..sőt, igaz rajongok érte, nem adom teljes mértékben a tudtára, mert tudom, hogy akkor kiszolgáltatottá válnék.

Csak hogy őszinte legyek, szerintem szerelmes vagyok..és írtó nehéz így..régen ha bunkó volt, hagytam a francba egy hétig, vagy pár napig és mindig ő keresett meg. Akkor könnyebben ment...de így, hogy szeretem...pfúúú

12. ba892c9f6f (válaszként erre: 5. - Pasionella)
2013. júl. 2. 14:05
Nyílván lehet, de én sem gondolom, hogy a csajozást értette ez alatt. Máskor is mondta már, hogy nem baj ha nem lógunk állandóan egymás nyakán, és szeretné néha a saját kis dolgait csinálni. Ezzel nincs is bajom, szerintem se árt néha külön lenni 1-2 napot...csak nem ebben a formában. Egyébként nem is az a nagy bulizós típus.
11. bd55e3f068 (válaszként erre: 7. - 7a1c4d35f1)
2013. júl. 2. 14:05

" VAlóban nem jó, ha tudják a pasik, hogy oda vagy érted, mert onnantól tök természetes lesz, hogy bármit megtehet veled"


Ebben azt tanácsolod, hogy ne legyen őszinte, hanem taktikázzon.


"BESZÉLJETEK RÓLA!!! A kommunikáció hiánya teszi tönkre a kapcsolatok nagy részét..."

Minek annyit beszélni, ha úgysem a valós érzéseinket mondjuk el magunk sem?

10. b74f6e5cdd (válaszként erre: 6. - Ba892c9f6f)
2013. júl. 2. 14:03

Hagyni kell! Nem keresni..így ő fog megijedni, hogy most akkor mi van?

Hidd el, próbáld ki..ne keresd, szerintem most megijedt attól, hogy kötődik valakihez...nem másik nőről, lyukról van szó szerintem azokból ítélve persze amiket leírtál.

Ne idegeskedj, adj neki időt és vissza fog találni hozzád!

9. bd55e3f068 (válaszként erre: 5. - Pasionella)
2013. júl. 2. 14:02
Nem feltétlen, de nagyon valószínű, ha 1,5 évig csak szexkapcsolat volt, és az alatt is hajtogatta, hogy nem akar komoly kapcsolatot. A komoly és nem komoly kapcsolat között számomra (meg még sok ember számára) nem az a különbség, hogy nem csinálunk közös programot kufircon kívül, hanem hogy nem búbolunk mással.
8. ba892c9f6f (válaszként erre: 3. - Pasionella)
2013. júl. 2. 14:02

épp ezt tettem, élveztem az egészet...

nagyon rosszul esik, hogy egyik napról a másikra lepattintott, nyílván nem alázkodom meg és könyörgök neki...úgy érzem, neki kell megkeresnie engem...az számomra is egy visszajelzés lenne, hogy akar engem. Egyébként a 1,5 év alatt nagyon sokat öltük egymást, de aztán mindig egymás mellett kötöttünk ki, szabályosan vonzzuk egymást...nagyon.

2013. júl. 2. 13:59
Ha annyira jó vele, ne riaszd el. Hivd fel, beszéljetek, max. mondd el, hogy pl. jó ötlet az összeköltözés de te még nem állsz készen rá, és tulajdonképpen neked is kell a szabadság stb. VAlóban nem jó, ha tudják a pasik, hogy oda vagy érted, mert onnantól tök természetes lesz, hogy bármit megtehet veled, te akkor ott leszel neki. Ha fontos vagy neki, akkor nem fog hagyni. Lehet, hogy még ő is most jött rá, hogy valami megváltozott köztetek. De egy valami fontos: BESZÉLJETEK RÓLA!!! A kommunikáció hiánya teszi tönkre a kapcsolatok nagy részét...
6. ba892c9f6f (válaszként erre: 2. - B74f6e5cdd)
2013. júl. 2. 13:58
Én is gondoltam arra, hogy most csak rossz passzban van...a 1,5 év alatt többször hajtogatta, hogy nem akar komoly kapcsolatot és rettegtem, hogy ez újra előjön. És tényleg minden annyira de annyira jó volt, hogy nem is értem..tényleg soha nem nyaggatom olyan dolgokkal, hogy költözzünk össze meg stb..azt akarom, hogy ő akarja így. Vitt mindenfelé, ismertem már szinte az egész családját, barátaival közösen is mentünk programozni, ami régen nem volt jellemző. Reménykedem benne, hogy lehet ez még egy jó kapcsolat, és én is így gondolom. De most nagyon meg vagyok ijedve, hogy ennyi volt..
5. Pasionella (válaszként erre: 4. - Bd55e3f068)
2013. júl. 2. 13:58
Nem feltétlen.
4. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Ba892c9f6f)
2013. júl. 2. 13:57
A szabadság alatt nyilván a csajozást értette. Szeretne még több virágra szállni.
3. Pasionella (válaszként erre: 1. - Ba892c9f6f)
2013. júl. 2. 13:54

Ezt csak mondta, csak abban a pillanatban, egy pillanatra megijedt és igen, lehet 24 évesen még nem áll készen az összeköltözésre.

Én emiatt nem tenném azt, hogy nem keresem hiszen nem tett semmi rosszat csak őszinte volt.

1.5 évig csak szex volt, fél éve mélyebb kapcsolat lett, ezt élvezni kellene, örülni annak, hogy több lett és hagyni kialakulni.

Fél még, szabadság alatt arra gondolhatott, hogy még nem mer összeköltözni. De ezt miért nem kérdezted meg tőle?

Nem igazán megoldás, hogy azóta nem keresed.

Nyilván kereshet Ő is de úgy veszem ki a szavaidból, hogy emiatt így vagy úgy de te adtad ki az útját.

2. b74f6e5cdd (válaszként erre: 1. - Ba892c9f6f)
2013. júl. 2. 13:53

A pasik is olyanok mint mi nők, lehet nincs is semmi, csak most rossz passzban van..hagyni kell.

Viszont ami még fontos, hogy nem kell oda lenni egy pasiért sem, mert ha birtokol téged, már nem leszel érdekes..a birtokol téged legyen akkor meg, ha ő mondja legyél a felesége és legyél a gyermkei anyja.Nekem ez a véleményem. Ne keseredj el, nem biztos, hogy nem lehet ez még egy jó kapcsolat.

2013. júl. 2. 13:49

Az ember nyílván kikéri a barátnői, hozzá közel álló személyek véleményét, de érdekelne néhány igazán kívülállóé is...

Szóval a történet..

Nyáron lesz 2 éve, hogy ismerjük egymást. Kb 1,5 évig tulajdonképpen, csak szexkapcsolat volt köztünk közös megbeszélés alapján, mi szerint nem akarunk komoly kapcsolatot. Aztán az elmúlt fél évben elkezdett mélyülni köztünk a dolog..közös programok, együtt alvás, filmezés, bújás, jó szex..

az elmúlt 3 hónap számomra maga volt a gyönyör..rájöttem, szépen lassan beleszerettem...tőle szokatlan módon kedveskedett, 7-ből 6 napot együtt töltöttünk, láttam rajta, hogy szeret velem lenni. Többször megemlítette az összeköltözés tényét, én soha nem hoztam szóba pont amiatt, hogy ne riasszam el. 3 napja egyszer csak összekaptunk egy kis hülyeségen, ami miatt 2 napig nem beszéltünk. Tegnap megírta, hogy néha hiányzik neki a szabadság, és szeret velem lenni, össze is költözne velem, de ha bele gondol hogy 24 éves és ez mekkora lépés lenne, rájön, hogy talán még élnie kéne...

azóta nem keresem...

szabadság?? ezzel vajon mire céloz? soha nem korlátoztam semmiben. Sőt...próbáltam mindent jól kezelni, nehogy beijedjen...annyira rosszul esik az egész. Megőrülök annyira hiányzik...minden annyira jó volt, 1 hete még gyertyafényes vacsival várt, most meg itt tartunk...én ezt nem értem :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook