Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolat - gyermekvállalás fórum

Párkapcsolat - gyermekvállalás (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. márc. 4. 09:16

Midnenképp le kell ülni és nyiltan beszélni erről. Ha egyáltalán nem akar, el kell gondolokoznod rajta hogy megéri-e vele maradnod. Én hagytam el ezért pasit, igaz nem 10 év után. A legigazságtalanabb az hogy találtam olyan férfit aki akar és nagyon összeillünk csak sajnos nem jön össze.:(

A párodnak még rengeteg ideje van rá, de neked már kevesebb és gondolom nem akarsz fél év után senkitől sem teherbe esni. Teljesen érthető ha nem akarsz még 5-10 évet várni (még ha van is annyi időd).

2013. márc. 4. 09:13

Szerintem, mondd meg neki, h. szereted, de gondolkodjon el azon, h. akar-e valaha és mondja meg őszintén, ha nem, mert te szereted őt, de kénytelen leszel mást keresni, HA közösen nem juttok valamilyen megegyezésre, vmilyen kitűzött dátumra, mert max. 35 éves korig fontos lenne szülni!


KÉRD MEG, HOGY EZT VEGYE NAGYON KOMOLYAN ÉS TÉNYLEG NÉZZEN MAGÁBA ÉS VALLJA BE AZ IGAZAT,MERT NEM TEHETI TÖNKRE AZ ÉLETEDET (KÖZVETETTEN A MAGÁÉT IS) a hozzáállásával, h. beszélni sem hajlandó róla!


Az a baj,h. ezek szerint korábban sem beszéltetek erről, de egyébként meg egy ffi mért nem gondolja,h. a nő, aki szereti majd gyereket akar, hisz majdnem minden nő akar gyereket, férjet, családot!


TISZTELJEN MÁR TÉGED ÉS A VÁGYADAT A GYEREKRE ANNYIRA, H. LEGALÁBB GONDOLKODIK ÉS BESZÉL!!!!!!!!

5. mouse1980 (válaszként erre: 1. - Blueeye)
2013. márc. 4. 09:08

Szia!

Szerintem nem jó, ha nem egy időben vágytok a gyerekre, mind két szülőnek akarnia kell, mert könnyen rámehet a kapcsolat.

Én azért a helyedben megkérdezném tőle, ha nem most akkor mikor, meg egyáltalán akar-e. Sajnos nem egy olyan párt ismerek, akiknél a nő kicsúszott az időből, mert a a pasi nem akart gyereket , csak nem mondta el őszintén. És ha te vágysz rá, akkor ne mondj le róla egy pasi sem ér annyit. Ez nagyon kardinális kérdés az ember életében. Én drukkolok, hogy azért megoldjátok!

2013. márc. 4. 09:07
Szerintem az a fő baj, hogy nem tud róla beszélni. Sürgősen tisztázni kéne, akar-e egyáltalán, ha igen, mikor. Utána tudsz csak dönteni.
2013. márc. 4. 09:07

[link]


csatlakozhatsz.

2. noozimanoo (válaszként erre: 1. - Blueeye)
2013. márc. 4. 09:05

Azt sem mondta, hogy ő kb mikor szeretne babát?

Mert ha legalább valamit mondana, te is könnyebben tudnál várni rá, ha úgy érzed, érdemes...

2013. márc. 4. 09:02
Egy kicsit tanácstalan vagyok... Ugyanis 10 éve vagyok együtt a barátommal. 31 éves vagyok ő 28. Én már nagyon szeretnék gyereket már pár éve.Ő még nem. Az ő szüleinél élünk jó pár éve. Ő nem hogy nem akar, de még beszélni sem tud róla.A múltkoriban fel vettem neki, hogy mi lenne ha még ebben az évben szedném a gyógyszert és utána próbálkoznánk...csak ennyit szólt a témához:"már megint ez?! várhatunk még ezzel" Nem akarom állandóan ezzel nyaggatni, mert nekem sem jó ez így, de ameddig nem tudom, hogy is áll ehhez,addig én sem tudok megnyugodni. Érdemes várnom arra amíg ő is megérik a babatémára vagy hagyjam ezt a kapcsolatot a fenébe? annyira nem tudom, mert szeretem, és ő is szeret... hisz 30 felett nőnek a kockázati tényezők...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook