Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolat arab sráccal fórum

Párkapcsolat arab sráccal (beszélgetős fórum)


75. b58bc0cb6b (válaszként erre: 63. - 621bb5db60)
2021. okt. 29. 11:54
Értem! Köszi! Pont azért írtam hogy inkább személyes benyomás érdekelne, sztereotípia tudom hogy sok van
74. b58bc0cb6b (válaszként erre: 62. - 621bb5db60)
2021. okt. 29. 11:51

Nem menekült 😂😂 itt tanul.

És nem szorul rá arra amúgy hogy itt maradjon, nem olyan körülményekből származik. Nem mindenki gondolja úgy hogy Európa a világ közepe.

73. b58bc0cb6b (válaszként erre: 64. - 621bb5db60)
2021. okt. 29. 11:48
Rendben értem köszönöm!
72. b58bc0cb6b (válaszként erre: 43. - Simple)
2021. okt. 29. 11:46

Mihez kívánsz sok sikert?

Ki mondta hogy férjhez akarok menni?

Ezt még nagyon korainak érzem, nemcsak vele hanem amúgy is

2021. okt. 29. 11:43
Miben is tudunk segíteni?
70. b58bc0cb6b (válaszként erre: 42. - Borian)
2021. okt. 29. 11:41
Èrtem, köszi hogy leírtad! 🙂
69. b58bc0cb6b (válaszként erre: 26. - A4e7cf9021)
2021. okt. 29. 11:39
Köszi inkább ne válaszolj
68. b58bc0cb6b (válaszként erre: 26. - A4e7cf9021)
2021. okt. 29. 11:37
Azonos kultúra alatt mit értesz?
67. b58bc0cb6b (válaszként erre: 35. - A4e7cf9021)
2021. okt. 29. 11:31

Vicces vagy kicsit, föleg hogy nem is ismersz 😂😂

De látom kötekedni azt tudsz...

66. Bichi (válaszként erre: 1. - B58bc0cb6b)
2021. okt. 29. 11:16

Egy biztos, az arab pasik nagyon tudnak udvarolni, de aztán valahogy jellemzően minden megváltozik. Persze ehhez hozzátartozik, hogy melyik kultúrában nevelkedett, de az elvárások és a hozzáállás szerintem sosem lesz olyan, mint nekünk.

Biztos vannak kivételek, de jellemzően a nő megszerzése után valami megváltozott.

Pl. én sosem értettem, hogy mikor kinéznek egy nőt, akik dögösen vannak felöltözve miért nem zavarja őket, utána meg mikor már egy pár, akkor ezt a nő el is felejtheti, és még meg is mondja neki, hogy mit vehet fel.

Mi sokat járunk Afrikába, nekem alapban semmi bajom nincs velük, de sosem mennék bele szerelmi kapcsolatba velük...

65. Bichi (válaszként erre: 11. - A4e7cf9021)
2021. okt. 29. 11:05
De akkor gondolom azt is elhiszed, hogy Soros tehet mindenről, ugye? Mert hát ezt is hallod a hírekben...
2021. okt. 29. 10:14
Ja, volt ott amúgy egy arab sràc, akit nagyon bírtam, ő nem olyan volt, mint a többiek, szóval azért van ám kivétel. De tényleg óvatosnak kell lenni. Sosem tudhatod...
2021. okt. 29. 10:11
Voltam Németországban is ösztöndíjjal, több arab társunk is volt, férfiak és nők is. Kedvesek voltak, de volt néhány beszólásuk, amiből rögtön leszűrtem, hogy hiàba tanult emberek, teljesen más világban élnek és soha nem fognak ide beilleszkedni, mert nem is akarnak.
2021. okt. 29. 10:02
Én olyan helyen élek, ahol sok arab él. Ők nem feltétlenül rosszak, de hihetetlenül más mentalitàsú és kultúrájú emberek. A női emancipàció náluk nem létezik. Ennek érzékeltetésére legyen elég az, hogy az egyik boltban a kasszánál àllt előttem egy arab testvérpár. A lány kb. 13, a kisfiú kb. 5 éves. A kisfiú fizetett és ő is tette el a visszajárót, ugyanis a "férfi" kezeli a pénzt. Akkor is ha csak 5 éves. Plusz, általàban nem tűrnek meg más vallásút a családban. Ha oda akarsz tartozni, neked kell vallást váltanod. Láttàl már arabot kikeresztelkedni? Ők mem szívesen alkalmazkodnak az új kultúrához. Ezért is van az, hogy a bevándorolt arabok zárt közösségeket hoznak létre. Brüsszelben például, mikor a robbantások voltak, a terrorista az arabok lakta kerületben lakott és a többi ott lakó bújtatta a robbantás utàn. A rendőrök nem nagyon mernek bemenni abba a kerületbe. Én egyszer voltam ott, akkor is a férjemmel. Hát egyedül még fényes nappal sem mernék arra menni. Ha egy arab fiú nem arab lànyt választ, annak àltalàban nem szerelem az oka. Vagy csak szexre kellesz, hiszen az arab lányokkal nem kezdhet házasság előtt, vagy bevándorlási céllal ismerkedik. Magyarországon lakik? Vagy menekültként van itt? Hol ismerted meg? Ha Európában született, akkor persze más tészta.
61. Borian (válaszként erre: 57. - 37e1ff8723)
2021. okt. 29. 09:50

Nem akadály.

A férjem nem magyar. (Igaz, fehér a bőrszíne és keresztény). De ennek ellenére olykor mi is kaptnk, kapunk érdekes kérdéseket, beszólásokat. Pl. hogy nem vot nehéz megszokni, hogy annyira máshogy gondolkodik?

Az a helyzet, hogypont azért a férjem (immár 22. éve), mert senkit sem találtam mást se itthon, se külföldön, aki nála jobban egyformán gondolkodik velem. :-)

A nyelv nem akadály, ha beszélsz külföldiül, azóta pedig ő folyékonyan megtanult magyarul, teljesen asszimiláltuk. :-)

60. 37e1ff8723 (válaszként erre: 39. - Channa*)
2021. okt. 29. 09:49
Ez ismerős. Volt egy színes bőrű (vagy minek nevezzem, hogy ne legyek rasszista? 😀) srác, aki évekkel ezelőtt csapta a szelet. Nekem is tetszett. De egyszer kicsúszott a száján, hogy náluk csak a kurvák hordanak ilyen pi...nadrágot, amilyen rajtam van. 🤣 Én csak azt nem értem, hogy akkor miért nyomulnak fehér nőkre, ha ennyi probléma van velünk?
59. Mazee (válaszként erre: 1. - B58bc0cb6b)
2021. okt. 29. 09:34

Senki sem fog lefejezni, sósavval leönteni és tevékre cserélni, de nagyon-nagyon vékony jég, és a legnagyobb elővigyázatosság ellenére is nagyon meg tudod égetni a kezed.

Amikre érdemes odafigyelni:

- mennyire komolyan gyakorolja a vallását

- hajlandó-e európaikkal barátkozni, vagy csak arabokat látsz mondjuk instán az ismerősei között

-hol élnek a szülei, milyen a világnézetük, ha külföldön laknak hányszor/milyen időközönként jár haza.


Innen szerintem a nagy szélsőségeket ki lehet szürni, ha ezen pontok valamelyike egy kicsit is nem szimpatikus én bele sem mennék.


De innen is rengeteg buktató van, ami csak később derülhet ki. Az első mondatom továbbra is igaz. Általában udvarláskor nagyon kedvesek, de utána kiderülnek gondok. Persze nem törvényszerű, de inkább igaz, mint nem. Mint az is, hogy később egy válásnál simán felkapják a gyereket is viszik.

Én a helyedben nagyon átgondolnám.

58. tien
2021. okt. 29. 09:30

A suliban ,voltak arabok ,szírek stb.

A szír srác egy tündèr volt.

A felesège is .Aranyosak voltak együtt.

De ők beilleszkedtek egy teljesen más kultúrába.


Te döntèsed ,de legyèl nagyon óvatos!

Ja,ès ismerek egy vegyes magyar arab házaspárt is ,de ott a srác fèlig magyar.


Mindezek ellenère ,èn nem tudnám elképzelni ,hogy ennyire eltèrő kultúrából legyen fèrjem.Pont azèrt ,mert ,,láttam,, már egy kettőt .

Lègy negfontolt ,ès ne szèdìtsen meg a kezdeti szerelmes szavak.

2021. okt. 29. 09:13
Nem tudom, nekem is vannak fenntartásaim. De azon is eltűnődöm néha, hogy miért nem lehetünk csak férfi és nő? Miért kell a származásnak, a kultúrának emberek közé állni? Miért akadály, hogy nem ugyanaz az anyanyelvünk, más a bőrünk színe? Annyi hülyeség van a világon...
56. rabankari (válaszként erre: 49. - Channa*)
2021. okt. 29. 09:08
Te még a másik díszpinty,aki a betonon is szédül,nemhogy külföldön🤣
55. rabankari (válaszként erre: 24. - A4e7cf9021)
2021. okt. 29. 09:07

Nagyon sötét vagy.

Azt sem tudod hol élt,szocializálódott.

Ítélkezel,általánosítasz konkrét ismeretek nélkül.

Ezt tipikusan az a "faluból még sosem tettem ki a lábam "

gondolkodás.Látszik,hogy még életedben nem jártál,éltél külföldön,mert akkor tudnád,hogy mekkora hülyeségeket írsz.

54. kannanana (válaszként erre: 1. - B58bc0cb6b)
2021. okt. 29. 09:05
Volt barátnőm, aki ezt megpróbálta. Náluk működött 2 évig. Én nem tenném, de a te döntésed.
53. Borian (válaszként erre: 49. - Channa*)
2021. okt. 29. 08:36

Most én is legyek osztály-rasszista? A kozmetikusom eredeti végzettsége szerint vendéglátós, mesélte, mért váltott. Vele ennél különb dolgok is történtek, echte magyar főnökök mellett is. Ez sajnos nem szanatórium.


Azért írtam, hogy a szomszédaink. Az ember hall ezt-azt. Nem tőlük hangos az utca, hanem egy erdélyi házaspártól. Ha veszekedés van (mindenhol van), az asszonyt szoktuk hallani, ahogy kiosztja a férjét. Alighanem, ő hordja a nadrágot otthon. :-)

52. a4e7cf9021 (válaszként erre: 51. - Unom)
2021. okt. 29. 08:12
Irónia...
51. unom (válaszként erre: 50. - A4e7cf9021)
2021. okt. 29. 08:11

De, az vagy.

Ugyanis ez a rasszizmus.

2021. okt. 29. 08:07
Az arab max kávéba jó. (nem vagyok rasszista..)
49. Channa* (válaszként erre: 46. - Borian)
2021. okt. 29. 08:06

Ja, én is ismertem egy olyan házaspárt, ahol a nő magyar volt a férj meg szír. 2 fiúk volt/van?

Látszólag szuper nagy boldogságba éltek.


Ha a gyerekek olyat tette, amit nem kellett volna, én megemlítettem a nőnek, hogy nem kellene szólni nekik, hogy ezzel idegesítik a többieket? A nő mondta, hogy ő nem szólhat rá a fiúkra, mert nem szabad nevelni, korlátozni őket. Aztán kiderült, hogy rendszeresen veri a férje és a gyerekek is megrugdossák időnként, hogy tudja hol van a helye.

Azt hiszem, hogy csak azért tudott elválni, mert itthon voltak.


Az ismeretségem onnan van, hogy a szír férfi volt egy étterem vezetője és amikor munkanélküli voltam ott dolgoztam 2 hónapig pincérként, aminek azért lett vége, mert egy vendég bepróbálkozott nálam és nem mentem bele.

Segítséget kértem a szír pasitól, de szerinte nekem ezt el kell viselni, mert nő vagyok, és ha megverne azt is. Amikor fel akartam hívni a férjemet, hogy jöjjön értem, akkor kitekerte a kezemből a telefonomat és földhöz vágta, hogy tudjam hol van a helyem.


Természetesen, nem dolgoztam már akkor sem tovább, mert a férjem meg is érkezett és elbeszélgetett vele...

Nem, nem verte meg, de kicsit múlt...

48. hottie (válaszként erre: 47. - Borian)
2021. okt. 29. 08:01
Biztos van, aki így gondolja. Szerintem azért nem árthat körülnézni a világban.:)
47. Borian (válaszként erre: 45. - Hottie)
2021. okt. 29. 07:48

Ah, akkor svéd srác jöhet, norvég nem.


Külföldi azért mindg gyanús.


Értem.

46. Borian (válaszként erre: 43. - Simple)
2021. okt. 29. 07:47
Nem minden arab vallásos, nem mind muszlim, a szomszéd pölö az, de a feleségétől semmi ilyesmit nem várt el, a gyerekek hittanra járnak a suliban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook