Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolat arab sráccal fórum

Párkapcsolat arab sráccal (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
195. b58bc0cb6b (válaszként erre: 189. - Liliom10)
2021. nov. 1. 16:08
Amúgy meg én mindig is azt gondoltam hogy se szegénynek lenni se dolgozni nem szégyen és gyűlölöm ha valaki azt gondolja hogy ha gazdag akkor pénzért bármit bárkit megvehet. Mert szerintem pont a legfontosabbat nem lehet...
194. b58bc0cb6b (válaszként erre: 189. - Liliom10)
2021. nov. 1. 16:02

Szomorú ha egy lányt meg lehet ilyen anyagi dolgokkal venni, én nem ez a típus vagyok, es sose voltam, de mindenki maga tudja, és senkit sem ítélek el.

Amúgy én se nagyon vagyok az a bulizós tipus, bár néha szoktam, de csak ritkán, ő meg pláne nem tűnik olyannak, inkább elítéli ezeket.

193. csikil4ny (válaszként erre: 185. - B58bc0cb6b)
2021. nov. 1. 16:01

Szó szerint. A konzulátus segítségével jutott haza. És még gyerek sem volt a képben... Durva történet.


Ha ismerkedsz vele, abból baj nem lesz, csak legyél elővigyázatos. Meg lehet azt beszélni, hogy nem költöznél arab országba, s dönthet ő is, hogy ez oké-e számára.


A másik helyzet speciális, a lány roma származású, neki így jobb lett az élete, a sok bántás a bőrszíne miatt megszűnt, lett egy szerető családja...


A családodra számíthatsz, ha bajba kerülnél? Ez sem mellékes!

192. b58bc0cb6b (válaszként erre: 188. - Liliom10)
2021. nov. 1. 15:59

Hogy előre gondolkodni, ebben igazad van, es ezt meg is fogadom.

A hazájába amúgy biztos nem költöznék ki.

191. b58bc0cb6b (válaszként erre: 188. - Liliom10)
2021. nov. 1. 15:57

Öö ertem...

Hát családot még biztos nem tervezek.

Az ha külföldi amúgy nem értem miért baj.

Én nem szeretnék olyan szinten kifordulni magamból hogy pl nem mozdulhatok ki ilyenek esmivel arab származású nem tudom ez lenne-e a vége majd ha nagyon belemegyek

190. b58bc0cb6b (válaszként erre: 177. - Liliom10)
2021. nov. 1. 15:53
De azt hogy miben nyilvánul ez még meg nála azt nem tudom, mert nem igazán akartam erről kifaggatni. Meg gondolom ha nagyon belemennénk úgyis oda lyukadnánk ki hogy mennyire más "világban" élünk, és abból úgyis csak a konfliktus lenne. Én pl nem ismerek senkit se aki néha napján azért ne inna, én is iszom néha, persze csak alkalmakkor, de persze ezt nem mondtam neki, mert biztos nézett volna rám 😂😂 De amúgy igazad van, ezt kéne amúgy, tényleg megtudni mirol mit gondol. Csak ebbe mèg így nem igazân akartam belemenni. De ő amúgy is mindenről kifaggat mâr kicsit zavart is néha, csak nem mondtam, de pl miután megtudta mert szóbakerült hogy van. A suli mellett alkalmi munkàm, akkor rögtön tudni akart, hogy hol dolgozom, milyen munkàt, meg ugy egyáltalán miért és hol, meg hogy férfi-e a fönokom v nő, meg hogy ő mindenképp el akar menni egyszer oda hogy megnézze hol dolgozom meg egyàltalán. Én meg nagyon meglepodtam meg nem igazàn tudtam erre mit mondani, csak azt hogy jó ok majd megbeszéljük, meg azt mondtam neki hogy nő a főnökom pedig igazából férfi, így pláne nem.akarom hogy odajöjjön, amugy értem mit akar ezzel
189. liliom10 (válaszként erre: 187. - B58bc0cb6b)
2021. nov. 1. 15:53
Amíg tanul, addig itt kellene neki egy barátnő, és lehetőleg rendes lány. Régebben mesélte egy barátnőm, hogy egyik ismerős lány járt egy arab sráccal. Ha buli volt a kollégiumban, a srác hazavitte vidékre a lányt a családjához, nehogy valaki ránézzen az ő barátnőjére.( Volt autója, gazdag családból származott ). A lánynak sok ajándékot vett, ruhákat, ékszereket. Nagyon féltékeny volt. Aztán visszament a kollégiumba, és bulizott, csajozott. Több évig jártak. A részleteket nem tudom, de azt igen, hogy a lány nem ment ki vele a srác hazájába. Magyar férje lett.
188. liliom10 (válaszként erre: 186. - B58bc0cb6b)
2021. nov. 1. 15:44

Csak arra írtam, hogy próbálj előre 5-10, sőt több évre gondolkodni ! Mit szeretnél akkor ? Én családot terveztem, gyerekeket. Azt is megfogadtam, hogy nem járok külföldivel, eszembe se jut férfinek nézni egy külföldi srácot, más kultúrájút pedig végképp nem. Nem pocsékolom rájuk az életemet, a fiatalságomat.

Ehhez tartottam magam. Tudom, nem vagyunk egyformák, sokan sodródnak az árral, aztán lesz, ami lesz.

Kérdezd meg a sráctól legközelebb, milyen vallású ! Gondolom, nem titkolja.

Az, hogy orvosira jár, semmit nem jelent. Ha hazamegy, alkalmazkodik az otthoni szokásokhoz !

187. b58bc0cb6b (válaszként erre: 177. - Liliom10)
2021. nov. 1. 15:38

Hát ő már úgy veszi, hogy járunk szerintem 🤭

De igen én korainak érzem még picit, de amúgy tényleg érdekel, inkább csak tanácstalan vagyok.

Muszlim ez biztos, ezt már az elején kérdeztem, de nem azért, hogy most ebbe vájkáljak vagy ilyesmi,vagy hogy most akkor ebből mire kéne következtetni, csak úgy rákérdeztem, mivel arab származású, és ez olyan kêzenfekvonek tünt v nem is tudom 😄

De amúgy azt tudom hogy nem iszik, meg egyszer csak úgy poénból mondtam neki, már nem is tudom mire, de tènyleg csak úgy viccből mondtam, hogy mi az részeg vagy? Mire ő halalosan komolyan felelte hogy nem, teljesen tiszta vagyok. Gondolom nem értette a viccet, meg gondolom ő amúgy is komolyan veszi ezt, és náluk ez bűnös dolog, ezért nem azt mondta hogy józan, hanem hogy tiszta, de ez csak utólag esett le, akkor annyira meglepődtem a reakcióján, hogy nem mondtam rá semmit. De amúgy azt maskor is láttam rajta hogy nagyon irritálják ha olyat lát, vagy olyan helyen vagyunk ahol isznak. Én meg amúgy mindig is azt hittem hogy nekik egy ilyen nagy önmegtartóztatás kell ahhoz hogy ne igyanak, bulizzanak, ne járjanak ilyen helyekre stb, de rajta tényleg látni hogy irritálja ez, és megveti ezeket a dolgokat, nem csak arról szól nála ez hogy nem szabad ezert uralkodik magán és nem csinálja.

186. b58bc0cb6b (válaszként erre: 176. - Liliom10)
2021. nov. 1. 15:27
Értem, de másfél év hosszúnak tünik nagyon , ezt csak erre írtam ☺
185. b58bc0cb6b (válaszként erre: 178. - Csikil4ny)
2021. nov. 1. 15:23

Azt hogy üldözte, nem értem, mit jelent pontosan?

A másik példa amit írtál, hát én biztos nem tudnám teljesen n feladni azt az életet amit élek, persze kompromisszumot lehet kötni.

Köszi még egyszer hogy leìrtad!

184. b58bc0cb6b (válaszként erre: 179. - Dad1f54482)
2021. nov. 1. 15:18

Azóta ezt màr írtàk mâsok is, reagáltam is rá, de hát biztos láttad te is... hiszen a kérdés amire most válaszoltál régebbi, azóta már nagyon sok minden szóbakerült... Sajnalom ha neked ez a tapasztalatod, de akkor se fair általánosítani szerintem. 🙄 Ő nem papírokért van itt.

Ő orvosnak tanul itt, legálisan van itt... Nem menekült, nem illegális bevándorló, teljesen hivatalosan tartózkodik itt.

Ezenkívül pedig nem segélyekből él itt, otthonról kap támogatást a családjától, akik mellesleg jobb körülmények között élnek, mint itt sokan.

Ha végez szintén legálisan maradhatna, a szakmájában bárhol tárt karokkal fogadnák a világon... a tágabb családjából amúgy többen is tanultak külföldön, de amúgy mindegyikük hazament.

A másik, nem tudom te mennyi idő után létesítesz kapcsolatot férfiakkal, de ez nálam hónapok kérdése. Persze nem akarok képmutató lenni, volt kalandom nekem is, de az igencsak ritka... és az amúgy is kalandnak indult... ez a srác viszont tényleg érdekel. Még nem volt semmi olyan közöttünk amire gondolsz, és miért is "bajlódna" velem hetek óta, ha minden ujjára kap olyat, akit sokkal könnyebben ágyba vihet.

Úgyhogy hidd amit gondolsz, leírhatod újra és újra, vagy akár má s is írhatja, én többet nem ismétlem magam, akit tényleg érdekel, olvassa el, le van írva millioszor mi a helyzet.

183. b58bc0cb6b (válaszként erre: 178. - Csikil4ny)
2021. nov. 1. 14:59
Értem, köszönöm hogy leírtad!
182. b58bc0cb6b (válaszként erre: 175. - Liliom10)
2021. nov. 1. 14:58
Nem tudom, valamiért nagyon megráz, csak erre értettem. Egyáltalán nem ilyenre számítottam, csak így értettem. De befejezem most már mindenkèpp 😉
181. b58bc0cb6b (válaszként erre: 175. - Liliom10)
2021. nov. 1. 14:46
Én is drukkolok nekik persze, csak nagyon nehéz rávennem magam arra hogy olvassam, annyira megrázó
180. b58bc0cb6b (válaszként erre: 175. - Liliom10)
2021. nov. 1. 14:45
Értem köszi meg fogom nézni 😉
179. dad1f54482 (válaszként erre: 76. - B58bc0cb6b)
2021. nov. 1. 10:30

Sokféle probléma volt. Attól függ milyen régi volt a kapcsolat. Közös pontok az idő után előjövő agresszivitás. Egy egyiptomban kint élt ismerősöm mondta sokan így szocializálódtak. Ezt látták. A másik jellemző, alap a félrelépés (Magyarországon esetleges). Szintén kulturális dolog. Ezt sok európai nő nem nézi el. Ilyenkor jön a válás, de ilyenkor a gyerekeket nem engedi el a férj. Ez nagyon tipikus. Közeli ismerős is így járt.


Közös mindegyiknél amit már említettem, hogy értenek az udvarláshoz. Szép szavak, ajándékok stb. Ez lehet persze őszinte is, de nagyon jellemző hogy csak európai papírok (vagy a szex miatt) miatt kedvesek és ahogy megszerezték lelépnek. Így is járt ismerős. Gyerekkel lett otthagyva ráadásul. A pasi már egy másik nőt hülyít valahol nyugat Európában. Sok sztori lenne még, de mint írtam biztos van kivétel csak én még nem láttam.

178. csikil4ny (válaszként erre: 173. - B58bc0cb6b)
2021. nov. 1. 05:47

Vagy bejön, vagy nem.


Én nem mernék beleállni egy ilyen helyzetbe. Van pro és kontra helyzet az ismerőseim között. Az egyik lány Törökországba ment férjhez, aztán rájött, hogy nem bírja az ott elvárt életet. Persze kezdetben rózsaszín köd, csak közben elcsepegtetett infók. A család rendes volt, mert ugyan az esküvő után, de előre elmondták, hogy ha gyerek születik, nem hozhatja haza a nagyszülőkhöz. Ez volt az a pont, amikor azt mondta, hogy elég volt. És itt jött a feketeleves: alig tudott hazajönni, konkrétan a nagycsalád üldözte.


A másik eset: a lány Londonban ismerkedett meg a pakisztáni sráccal, ott élnek a srác szülei is. A lány elfogadta a család értékrendjét, a pasi apja a családfő, az anyós is beleszól az életükbe, de amióta gyerekük született a lány is teljesértékű családtag lett. Boldognak tűnik.


Európai pasival is járhatsz rosszul, de ami a legfontosabb kérdés, alá tudod-e rendelni magad az ő értékrendjüknek? Ha igen, és boldog tudsz így lenni, akkor próbáld meg, ha nem...

177. liliom10 (válaszként erre: 174. - B58bc0cb6b)
2021. okt. 31. 22:58

Szerintem nagyon jó, hogy itt vagy a fórumon, mert sok mindenről írnak/írunk itt Neked, és érdemes elgondolkodnod.

Azt hiszem, már most eléggé elvarázsolt Téged ez a srác, ehhez nagyon értenek. Biztos tetszel neki, de azt is tudnod kéne, milyen vallású, muszlim vagy keresztény!? Ha muszlim, olvass el mindent, amihez a neten hozzáférsz, hogy állnak ők a nőkhöz !!! Addig ne járj vele, max. barátkozz, beszélgess vele ! Legyél tájékozott !

Beszélgettem egyszer egy szíriai származású férfivel, aki itt járt egyetemre, ide is nősült, gyerekeik vannak, szépen élnek. Ő a tengerparti részről származik és keresztény.

176. liliom10 (válaszként erre: 173. - B58bc0cb6b)
2021. okt. 31. 22:47

Van, amiben érdemes előre gondolkodni, nemcsak másfél évre, hanem hosszabban is. A fiatal éveink nagyon értékesek, ha még annyira nem is érezzük, mikor épp ott tartunk, mint pár évtized múlva.

Ha jó a kapcsolatod anyukáddal, vele is beszéld meg, mit szólnának hozzá, ha arab sráccal kezdenél járni ?!

175. liliom10 (válaszként erre: 172. - B58bc0cb6b)
2021. okt. 31. 22:42

Én alig bírtam letenni a könyvet ! Nagyon drukkoltam, hogy el tudják hagyni Iránt !

[link]

Olvasd el a kiemelt értékeléseket és az idézeteket is !

174. b58bc0cb6b (válaszként erre: 169. - Liliom10)
2021. okt. 31. 20:44

Az a baj hogy màr szinte konkrêtan lelkiismeretfurdalâsom van, amièrt megnyitottam ezt a fórumot, most tisztára olyan mintha kibeszèlném a háta mögött, vagy nem bíznék benne... meg mostanában mindig direkt halogatom a talit, hogy átgondoljam mi legyen, persze ezt neki nem mondtam, csak azt hogy most êppen nem èrek rá meg ilyenek. Pedig sajnâlom a dolgot.

😕 mert amúgy még sosem èreztem azt senkivel ennyire hogy vele akarok lenni, tényleg minden olyan különleges, és meseszerű, és akkor most itt a háta mögött gyanusítgassam, meg egy szavát se higgyem? 🙄

173. b58bc0cb6b (válaszként erre: 169. - Liliom10)
2021. okt. 31. 20:14
Értem amit mondasz, es egyâltalân nem vonom kètsêgbe hogy ilyen megtőrténthetne, de ezt az egész házasság, gyerek, külföldre költözés dolgot nem én vetettem fel itt a fórumban, nekem ilyen eszembe se jutott, ezt még nagyon nagyon korainak érzem, nem csak most ezzel a sráccal, hanem úgy amúgy is. Másfél év meg mêg amúgy is olyan messze van, nem gondolkodom ennyire előre. Inkább csak annyi a kérdés bennem, hogy van-e egy ilyen kapcsolatnak jövője, hosszútávon... vagy hogy bele kellene-e menni nagyon egyàltalàn... Arab országban biztos nem élnék. Ezt màr most tudom.
172. b58bc0cb6b (válaszként erre: 169. - Liliom10)
2021. okt. 31. 18:38
Már olvasom... megtalàltam a neten, mondjuk el csuszva parbeszedek ilyesmi, így néha bem tudok rájönni, ki mit mondd, vagy nem nem értek dolgokat emiatt, nehèz kicsit követni így, viszont nem tetszik egyàltalàn 🙁 borzaszto nyomaszto az egész, szörnyű az egész hangulata. Nagyon nagyon nem tetszik sajnos. Te hogy bírtad végigolvasni?
171. b58bc0cb6b (válaszként erre: 166. - Tien)
2021. okt. 31. 18:35

Biztos az orvosira jârt, ràjuk jellemző ez a viselkedés... 🤪

De most komolyan, értem, és biztos nem jó egy ilyet átélni. Tényleg őszintén megèrtelek ès köszi hogy leírtad. Nekem szerencsére semmi ilyen rossz tapasztalatom nincs velük, mondjuk nem sokszor futottam össze arabokkal, ez is igaz.

Ami amugy tenyleg megdobbento, sot nekem eléggé hihetetlen de attol mèg persze elhiszem hogy van aki teljesen átfordul ha komollyà vàlik a kapcsolat v pl házasság után, de hogy lehet ezt nem észrevenni elobb, ? Ezt egyszeruen nem értem.

170. liliom10 (válaszként erre: 165. - Birebora)
2021. okt. 31. 14:19
Tényleg csoda, hogy sikerült megszöknie a kislányával együtt ! El kell olvasni, nagyon tanulságos történet !!!
169. liliom10 (válaszként erre: 153. - B58bc0cb6b)
2021. okt. 31. 14:15
Olvasd el a könyvet ! Utána sok mindent máshogy tudsz elképzelni, mint most !!!
168. 5236d12e25 (válaszként erre: 167. - Pteri)
2021. okt. 31. 13:11

Én is minden alkalommal az embert nézem.

De van mikor igen is meg kell állni és minden oldalról megvizsgálni valakit, és nem naívan karóba dölni, utána meg vakarózni.

Ez nem rasszizmus. Óvatosság. Egészséges fenntartás.

Vicces, hogy pont rám akarod sütni a rasszizmust.. 😂

Nem a vegyes pár dologgal van itt a baj. A baj azzal az életszemlélettel van, ahol a kecske is előrébb való mint a nő.

És ha tetszik ha nem, itt lehet előadja a tökéletes nyugati palit,de az országában nem az a nyugati pali lesz akit megismert.

167. pteri (válaszként erre: 163. - 5236d12e25)
2021. okt. 31. 09:40
Szerintem a rasszizmus az rasszizmus, akármilyen más színű, kultúrájú, nyelvű, identitású ember ellen irányul. Nem, nem hasonlítok össze egy romát egy arabbal, csak az embert igyekszem nézni mindkettőben, ami úgy megy, ha nem általánosítunk.
166. tien
2021. okt. 31. 08:48

Mègegyszer kèrlek kedves FI ,jól gondoldd át.


Eszembe jutott egy eset ami velem törtènt meg.

Nèmeto.Lottozó ,szèpen álltam a sorban ,távolságot tartva ahogy azt kell ezekben az időkben.

Fèrjem látó ès hallótávolságon belűl kint várakozott.

Erre senkivel(főleg velem )nem törődve berongyol egy arab pasi beállva elèm.


Nem hangosan ès magyarul kiszóltam a fèrjemnek ,hogy fasza állhatok itt ha beállnak elèm.


Ne tudjátok meg hogy elkezdett őrjöngeni a pasas!

Èrtett magyarul ,lehet egyetemre járt Magyarországon.

Mindegy is ,mert magyarul hordott le a sárga földig ,hogy mit kèpzelek így beszèlni vele!

Annyira meghökkentem ès a fèrjem is kinnt,hogy se köpni se nyelni nem tudtunk.

Konkluzió ,átgázolt rajtam neki termèszetes ,hogy a nőket semmibe vegye .


De ismerek normálisakat is .

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook