Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Párásító gépet használ-e valaki a babaszobában? Mik a tapasztalatok? fórum

Párásító gépet használ-e valaki a babaszobában? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. jan. 19. 14:04
Nekünk az uh-os hidegpárásító van,muszáj használni,különben száraz a fűtéstől a levegő.Nem megy egész nap,időközönként bekapcsolom és este használjuk leginkább lefekvéskor.Azóta nem köhécsel a fiam:)
2008. jan. 19. 12:03
A ruhákat oda teregetem.
2008. jan. 19. 08:28
Én akkor használtam hidegpárásítót mikor fulladt a fiam,akkor folymataosan szinte abban a téli idényben,minden alvás előtt és ment kb élfélig....egyébként egy alapos szellőztetés,fűtőtestre párologtatnivaló víz elég lehet ha nem túlságosan száraz a lakás levegője,vagy akár egy nedves törülköző a radiátorra ha félsz hogy magára ránthat mást(nem tudom mennyi idős a baba)
2008. jan. 19. 07:04
nem párásítok. se most, se semmikor
2008. jan. 19. 07:01
Lányaim így a téli időszakban viszonylag sokat náthásak. Nem párásítók, de feltűnően csendesebben alszanak, ha kiteregetem oda a ruhákat. Tehát biztos, hogy jót tesz.
1. Ezti
2008. jan. 18. 20:13
Párásító gépet használ-e valaki a babaszobában? Mik a tapasztalatok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook