Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Minden ami repülős...linkeket, ötleteket várok a babaszobámhoz!:) fórum

Minden ami repülős...linkeket, ötleteket várok a babaszobámhoz!:) (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 15. 00:47

[link]


Kedvenc :)

2012. jún. 14. 23:47

:) ez igen, a kis ugyes ;)

Keresgeleken is, es linkelgetek, aztan mibdenki akit erdekel a tema mazsolazgathat belole :)

2012. jún. 14. 23:35
Hihetetlen, de a 7 hónapos kislányom "kattintott" rá erre a fórumra véletlenül. Nem hittem a szememnek, hogy került a monitoromra. Repülőbolond vagyok :-) Örömmel nézegetem az ajánlott linkeket. Ha eszembe jut valami, megírom.
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - Borsika)
2012. jún. 14. 21:14

36.hétre születtek, 1,80 körül, és abból 1,60 ra fogytak vissza. De nem volt semmi gond, csak picurkák voltak. 3. napon már mehettek haza. :)


Nagyon jól állsz a dolgokhoz, persze, hogy végig fogják aludni az éjszakát. Reggel nyolckor ébreszted őket,hogy ideje reggelizni :DD


...de így legyen!!!! Van ilyen is, meg rosszabb is.

2012. jún. 14. 21:04
Hat mi megvettuk mar az autoshordozokat, de kotve hiszem, h. Gyerekkel benne en majd lobalgatni fogom :))) egyenlore ugy allok neki, h. Az en fiaim, jok lesznek, es aranyosak, es 6 hagyni fogjak az anyukajukat aludni :))) de nyilvan naiv vagyok :)) huh ...nagyon koran szulettek?? V. Hogy erted , hogy a szuletesi sulyukhoz kepest??
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Borsika)
2012. jún. 14. 20:57

Nem lesz könnyű az biztos. A családban van egy fiú ikerpár. Most 8 hónaposak.

Még mindig 3x-4x kelnek fel szopni, persze felváltva.

Kaptak pihenőszékeket (hinta) kétfajtát, hogy tudják váltogatni benne őket, ne legyen unalmas számukra. Ringató, zenélő, szívhangot adó fölötte forgójátékkal. Nem jött be. Autósülésben alszanak el a leggyorsabban. :) Fogni kell őket és lóbálni benne. Anyuka lassan elmehetne súlyemelőnek. Még az a jó, hogy a súlyuk pici, most lépték át a 6 kilót. A születési súlyukhoz képest, szépen fejlődnek azért.

2012. jún. 14. 20:50
Damilos megokdas nem is rossz...max. Vmi nagyon snassz csillart veszunk ami nem feltuno, nem log le stb...de gabelizes linkedre racsuszott a ferj :)) azt mondta ezz kell rendeld meg:)))...( ferfiak...) en azert meg nezelodom...meg persze sztem azert az ar sem mindegy...foleg, h. Nekunk mindenbol duplan jutott :)) uh. Mindenbol dupla kell, es dupla fogy :)
2012. jún. 14. 20:32

[link]


A 22. fotót nézd meg.

2012. jún. 14. 20:26
2012. jún. 14. 20:21

Én eltudok olyat is képzelni, hogy a világítás rejtett, és a plafonról damillal rögzítve lógnak a repülő makettek.

Esetleg a falra lehetne festetni repülős motívumokat. Mondjuk akkor a bútort én simán hagynám, maximum a fogantyúk lennének repülő formák.

Jópofák a légballon motívumok is, olyan is van lámpából is.

2012. jún. 14. 20:12

[link]


Ha világos a szoba, nyáron nem kell a fény igazad van. Viszont télen hamar sötétedik és akkor már nem annyira jó a félhomály.Az állólámpa nem rossz ötlet. Éjszakára meg elég a konnektorokba 1-2 kis világítótest, hogy derengjen valami fény.

7. Drienke (válaszként erre: 2. - Borsika)
2012. jún. 14. 20:09
Rizslámpára is lehet decopaugeolni repülős képeket, dekorgumiból tudsz kivágni repülőket.
6. Borsika (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2012. jún. 14. 20:06

Enissa, amig picik, addig lehet jobb is, ha nem suti ki a szemuket az eros vilaitas, ejszakai lampank lesz a pelenkazo felett, meg azon gondolkoztam ha nagyon kelleni fog egy erosfenyu allo lampat is beteszek...

Vagy mi a tapasztalat???( elso babak, ugyhogy halvany lila gozom sincs, hogy pl. Kell- e eros feny a szobajukba...nappal nagyon vilagos, tehat lampara biztos nem lesz szukseg, meg napkozben sztem sokat lesznek a nappalinkban, mert ugyis teszek- veszek fozok stb..nem kell berohangalnom 5 percenkent hozzajuk, hogy szuszognak- e stb:)

2012. jún. 14. 20:01

[link]


Legalabb osszegyujtjuk egy helyre a linkeket, otleteket, lehet mas is merit majd belole :).

2012. jún. 14. 20:01

és a bútor

[link]

2012. jún. 14. 19:59

Tessék csillár.


[link]


bár nem adnak túl jó fényt. Tapasztalat.

2012. jún. 14. 19:57

Sziasztok!


Augusztus vegere varom ikerfiaim, lassan elkezdenénk a babaszoba berendezeset, disziteset.

Mivel a ferjem, repulo " bolond " , hobbybol repked is kisgeppel, szeretnenk a fiuakt is mar koran " beoltani " erre a temara :), szeretnenk minel tobb repulos dolgot, matricat, bordurt, csillart stb. a szobajukba.

Elkezdtem keresgelni neten, de sajnos nem talaltam tul dok mindent:(, ezert kerem, akinek van ideje, kedve, otlete legyen olyan kedves es segitsen.

Elore is koszonom:)

2012. jún. 14. 19:54
Minden ami repülős...linkeket, ötleteket várok a babaszobámhoz!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook