Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Paracetamolt vagy ibuprofein tartalmu gyógyszert szedjen a kismama? fórum

Paracetamolt vagy ibuprofein tartalmu gyógyszert szedjen a kismama? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 3. 18:19
Csak és kizárólag paracetamol!
2010. jún. 3. 18:08
egyértelműen paracetamol, vagy metamizol (algopyrin, quarelin, stb)
17. gigianyu (válaszként erre: 16. - Drnéni)
2010. jún. 3. 18:00
megkérdezhetem hogy szedted??Mennyit vettél be belőle volt olyan hogy 1 nap többször kellett??
16. drnéni (válaszként erre: 6. - Gigianyu)
2010. jún. 3. 15:19
Nyugodtan! Nem lesz tőle semmi baja. Az erős fájdalom viszont a hormonrendszeren keresztül árthat. Első 12 hétben ha lehet, nagyon kerülendő a gyógyszerszedés, de most már nem kell aggódnod emiatt. Én mindkét terhességem alatt migréneztem, jó volt a Panadol. (Algopyrinre allergiás vagyok.)
2010. jún. 3. 15:14
Általában a Panadolt ajánlják a terhes kismamáknak, ez biztosan nem árt a magzatnak.
2010. jún. 3. 12:06
húúú köszönöm hogy ennyien észre vesztek.Nagyon sokat segitetek.Sajna soha nem voltam nagy gyógyszer bevevős.De ez a migrénes fejfájás ez borzaloöm főleg ha migrén rohamom van.8.án megyek csak nögyogyászhoz addig kéne kibirnom valahogy .És tényleg amig birom soha nem szoktam bevenni gyógyszert.Volt hogy 1 hétig semmit nem vettem be türtem.De azt olvsatam ha türök most a babának is baja lehet.Ezért a kismama törekedjen arra minél hamarabb megszünjön a fájdalom és a görcs.
13. a1baa7edcc (válaszként erre: 1. - Gigianyu)
2010. jún. 3. 11:56
Paracetamolt engedelyeztek, de csak lazasan szedtem, fajdalomra nem veszek/vettem be semmit.
2010. jún. 3. 11:54
Szia! Algopyrint és paracetamolt igen! Ibuprofein nem!
11. gigianyu (válaszként erre: 8. - Ella89)
2010. jún. 3. 10:38

szia

nemtudom mert még nem vettem be belőle.De remélem hatna ha bevenném.

10. Orsy27
2010. jún. 3. 10:37
Bármilyen paracetamolosat be lehet venni, ha muszáj.
9. Ella89 (válaszként erre: 7. - Gigianyu)
2010. jún. 3. 10:37
Ártani nem árthat, de nekem sose jött be a homeopátia. Se a nyugtató, se a lázcsillapító, se a tejserkentő tabletták.
8. Ella89 (válaszként erre: 6. - Gigianyu)
2010. jún. 3. 10:36
És Neked hatott a Panadol? Mert nekem nem, de mást meg nem szedhettem.
2010. jún. 3. 10:35

homeopátiában mennyire hisztek??? ajánlották a Lycopodium 9ch, Iris versicolor 9ch .

napi 1x5 golyót. szerintetek megprobáljam??

2010. jún. 3. 10:33

Algopirint nem szedhetem a gyomrom miatt.Ezért kell valami mást keresnem.

Akkor ha nem birom már a fájdalmat akkor bevehetem a Panadol 500mg-osat.Annyira féltem a pocaklakót 16 hetese kismama vagyok.De melegfrontkor most rámjött 2x is a migrénes fejfájás.És most hétvégére megint meleget mond.Előre félek.:(

2010. jún. 3. 10:32
Én panalgorint szedtem, az is paracetamol tartalmú, és algopirin helyett írta fel a dokim.
2010. jún. 3. 10:31
Én Panadolt szedtem, mert abban paracetamol van. Ibuprofén tartalmú gyógyszert nem szabad, mert az árthat a babának.
2010. jún. 3. 10:31

Szia!

Én Algopirint szedtem. Általában elég volt egy fél. Nekem a dokim ezt ajánlotta.

2010. jún. 3. 10:30
Panadol tabletta mehet, én is szedtem időnként!
2010. jún. 3. 10:29

Sziasztok.

Érdekelne a ti vélememényetek tanácsotok.Védönöm azt mondta a Saridont bevehetem migrénes fejfájásra,abba paracetamol van.Akkor szerintetek bármelyik paracetamol tartalmut bevehetem???Algopirint mondták és saridont mind kettő paracetamol.De nekem panadol 500mg-paracetamolom van azt is bevehetem???

Ti mit szedtek fejfájásra terhesen????

Persze nem rendszeresen csak amikor már elviselhetetlen a fájdalom.Előre is köszi aki észre vesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook