Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Papír bili tapasztalatok fórum

Papír bili tapasztalatok (beszélgetős fórum)


11. Hoxa
2011. júl. 14. 13:24

Beszámolok:

Szerintem remek találmány! :)

3 napos kirándulásra vittük magunkkal. A kocsiban volt a műanyag bili, a hátizsákban a papír bili összehajtogatva. Mindig kibéleltem egy plusz zacskóval, így tetszőleges alkalommal lehetett használni.

A legkülönbözőbb helyeken kellet: hegyoldalban, vasútállomáson, erdőben, nyilvános wc-ben. :)

Próbáltam hagyományos módon pisiltetni a kislányom, de még nem ment, mivel csak 2-3 hete kezdtük a szobatisztaságra szoktatást. A papír bilibe sikerült, minden rendben ment. :)


Ha zacskót raktok bele, akkor ne füleset, mert a kiöntést megnehezíti. ;) Ha nedvszívó papírt is raktok bele, akkor egyben rögtön kidobható a kukába, nem kell öntögetni.


Szóval nagyon nagy segítség volt.

Azért mellette próbálkozunk a szabadban pisilés hagyományos módszerét megtanítani :) és utána már erre sem lesz szükségünk, de jelenleg nem tudom mit csináltunk volna a papír bili nélkül. :)))

10. Hoxa
2011. jún. 29. 18:56
Ma vettem. Majd beszámolok, ha használta is :)
9. Hoxa
2011. jún. 28. 19:20
Hol vettétek?
2011. jún. 28. 16:13
Nekünk nincs autónk, vonatozásnál használtuk, mi is a zacskót cseréltük benne. Normál bilit nem tudod így összehajtani, ez kis helyen is elfér. Nyilván autóban nem szükséges az összehajtható.
2011. jún. 28. 13:44

Szia!

Nekünk is van, mi a játszótéren használjuk. Utálom, amikor a fák mögött tiszta kaka minden. Utazáshoz mondjuk mi mindig elvisszük a rendes bilit.

6. andi6020 (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2011. jún. 27. 09:04
kocsira gondoltam :)
5. Hoxa
2011. jún. 27. 09:01
Jó ötlet ez a zacskós dolog. Szerintem a kocsiban lesz egy ilyen, úgyis több bilink van.
4. Hoxa
2011. jún. 27. 09:00
Hát kézitáskába nehezen fér a sima bili (oké, kocsiban még elférne:)).
2011. jún. 27. 09:00

De,miért nem jó a normál bili? A takarítás miatt? Mármint, hogy utazás közben az nem megoldott?

Én a hagyományos bilibe raktam zacsit, így nem közvetlen a bilibe kakilt meg pisilt. Használat után azt csomagoltam be.

2. Etke75 (válaszként erre: 1. - Hoxa)
2011. jún. 27. 08:57
Én nem használtam soha, pedig volt. A barátnőmék sokat utaznak külföldre. Ő mindig azt vitt az útra, neki nagyon bevált.
1. Hoxa
2011. jún. 27. 08:46
Aki kipróbálta már a papír bilit, annak tapasztalataira lennék kíváncsi. Érdemes venni? A bilizés elején tartunk és nem hiszem, hogy bili nélkül mondjuk az út szélén sikerülne pisiltetni. Vagy ha nyilvános wc-re nem szívesen vinném a kislányom, esetleg ez lehet alternatíva?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook