Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Oxytarm tabletta vélemenyek fórum

Oxytarm tabletta vélemenyek (beszélgetős fórum)


27. virgilius (válaszként erre: 24. - Monitus)
2020. júl. 21. 09:39
De a kúraszerű az nem folyamatosat jelent... Egészen biztos vagyok benne, hogy amikor én szedtem, akkor az volt ráírva, hogy folyamatos szedését nem ajánlják.
26. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 23. - Monitus)
2020. júl. 20. 20:01

Te tudod..kívánom,hogy megtaláld.Ha nem akkor érdemes lenne a vizsgálatokra elmenned.

Minden jót.

25. Bichi (válaszként erre: 23. - Monitus)
2020. júl. 20. 11:08
Én még mindig nem értem, hogy miért nem egy alapos kivizsgálásra mész, mindennek oka van, ha azt megtalálják megoldódik minden. Nem mondom hogy tuti az első doki rátalál, de valamelyik biztos. Nekem is volt olyan betegségem, amit 2 évig nem tudták, mitől van, de addig mentem orvostól orvosig, amíg mégiscsak kiderült, hogy van ellenszere :)
24. monitus (válaszként erre: 20. - Virgilius)
2020. júl. 20. 11:08

Az van ráirva hogy kúraszerűen és folyamatosan is szedhető ha a probléma fent áll..na az utóbbit nem ajánlom senkinek, nehogy úgy járjon mint én..idézem:

"Fontos hangsúlyozni, hogy az OXYTARM® kúraszerű használata hozhatja a legjobb eredményt. Ezért évente minimum egy három hónapos kúrát célszerű végezni. Szükség esetén az OXYTARM® folyamatosan is fogyasztható."

23. monitus (válaszként erre: 22. - Valakivagyok1984)
2020. júl. 20. 11:03
Sajnos azzal újra problémáim vannak...:(( keresem az újabb természetes megoldást ami elgázosítás nélkül enyhít rajtam a mindennapokban.De az biztos hogy nem nyúlok újból az Oxyhoz, hisz egyszerre segített és okozott problémát...
22. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 19. - Monitus)
2020. júl. 19. 18:45
De a nagy wc is megy?
21. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 18. - Monitus)
2020. júl. 19. 18:45
Szivesen😉
20. virgilius (válaszként erre: 1. - Monitus)
2020. júl. 19. 17:38
Hú, te jó ég.. Nem szabad évekig szedni. Egy doboz egy kúra, utána abba kell hagyni, vagy legalábbis hosszabb szünetet kell tartani. Én évekkel ezelőtt végigcsináltam egy kúrát, nagyon hatásos volt, aztán pár év múlva még egyet, az már nem okozott észrevehető hatást, de az első után máris lányegesen javult a problémám.
2020. júl. 19. 16:44
2 napja abbahagytam a készitmény szedését és jelen álláspont szerint a gázosodásom 80%-ban csökkent...te jó ég lehetséges hogy saját magam ellensége voltam az elmúlt időszakbam és az Oxytarm-al idéztem elő azt amire aztán a gyógyírt kerestem mindezidáig?🤦‍♀️...
18. monitus (válaszként erre: 7. - Valakivagyok1984)
2020. júl. 19. 05:12
Elolvastam, köszönöm a tanácsokat:)
17. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 12. - Monitus)
2020. júl. 18. 21:35

Én írtam neked tanácsot olvassd vissza.

Nekem a normix 1hónapig segített utána már az se.

Légyszi olvass vissza.

16. vidéki3 (válaszként erre: 13. - Monitus)
2020. júl. 18. 15:41
Mira vizet próbæltad? Szokott segíteni.
15. bozsu55 (válaszként erre: 5. - Perla del Mar)
2020. júl. 18. 14:32
Sajnálom...
14. bozsu55 (válaszként erre: 12. - Monitus)
2020. júl. 18. 14:29
Nagyon sajnálom
13. monitus (válaszként erre: 4. - Bozsu55)
2020. júl. 18. 13:19
Minden letező dolgot kipróbáltam már ami csak kapható, fellelhető ezügyben csak sajnos sikertelenül.Megjártam már a proktológiátol kezdve, a gasztroenterológus szakemberig mindenkit...A dulcolax drazsé használ ha beveszem de nem szedhetem napi szinten hisz kikészítené és ellustítaná jobban a bélrendszerem...mályvatea és társai is kipucolnak de hasmenés formájában ami szintén kellemetlenségekkel jár főleg hogy 3 db belső aranyerem is van illetve végbélrepedésem is ami hasmenés esetén azonnal bevérzik...ezek mellett keresnék valami olyan szert ami puffadás, hasmenés mentesen beállítaná a székletem...
12. monitus (válaszként erre: 2. - Kisj)
2020. júl. 18. 13:10
Igen,3 és fél éve szedem mert ez beállitotta napi-2 napi rendszerességűre a székletem, ami azelött csak dulcolax segítségével sikerült 3 naponta...de mostanra annyira felpuffasztott hogy lekellett tennem...persze most újra nincs székletem...voltam gasztroenterológusnál a héten aki felsorolta hogy kb semmit ne egyek és akkor nem fogok puffadni..🤦‍♀️ kicsit mérges is voltam hogy erre fizettem 15 000 ft ot, hiszen ezt magamtól is tudom hogy ha nem eszem kb semmit akkor nyilvan nem puffadok fel...hosszútávú megoldás miatt kerestem fel de nem tudott sajnos segíteni...kicsit elvagyok keseredve emiatt...fél patika már ittvan mellettem :iberogast, dulcolax,glicerines kúp, édeskömény tea, bila-git és még sorolhatnám de a szenvedésen nem enyhít egyik sem...most normix kúrát csinálok egy belgyógyász ismerös tanacsara es kiváncsian várom a fejleményeket...
11. Guruljka (válaszként erre: 1. - Monitus)
2020. júl. 18. 00:24
Picit utánanéztem, és a reklámjával ellentétben nem ismert még német nyelvterületen sem ez a szer, nemhogy világszerte az lenne.
10. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 9. - Perla del Mar)
2020. júl. 17. 22:14

Ha van lehetőséged menj el ide:


[link]


A tükrözés nálam mindig negatív volt.Ez egy idióta doki amúgy.

Tud rendesen sz.ni a problémát át se érzi.

9. Perla del Mar (válaszként erre: 8. - Valakivagyok1984)
2020. júl. 17. 21:53

A Lavelac nekem.használt. Igaz kicsivel többet vettem be belőle. Mindennap tudtam tőle menni wc-re.

Csak a puffadás... mikor lett munkám abba is hagytam amiatt.

Velem közölte az orvos, hogy ez csak egy probléma.

Állítólag műszeres beutalóm volt , de az orvos közölte a tükrözés

veszélyes , nem csinálta meg.

De azon teljesen ki vagyok akadva , hogy azt mondja egy vegának egyen zöldséget. Röhejes!

8. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 5. - Perla del Mar)
2020. júl. 17. 20:39

Neked is ajánlom azokat a vizsgálatokat.

Nekem e sok közül egyetlen egy mutatta ki a bajt.

Ezért is derült ki csak 33 év után.

2020. júl. 17. 20:36

Én szedtem anno.15évesen 2évig.De nem használt.Mondjuk engem ne vegyél alapul.Nálam 33évesen derült ki,azért nemtudok születésem óta nagy wc-ni magamtól,mert a vastagbelemben az idegek ami a falon vannak nem működnek.Mióta megszabadítottak eme utálatos szervemtől azóta van vége a szenvedésemnek.

De azért leírom a tapasztalataimat hátha segít:

-Lavelolac(semmi hatás csak borzamas püffedés)

-biszakodil cuccok:jó egy ideig,amíg hozzá nem szoksz

-szenna:ez hatásos csak nagy görcsökkel jár

-szűztea kapszula:ez szennát tartalmaz kis mértékben ez 5 évig segített amíg hozzá nem szoktam

-tamaris lekvár:semmi hatás

-ricinus olaj:semmi hatás

-guttalax:amíg nem szoksz hozzá oks

-moxalole:semmi hatás


Fontos lenne,hogy kivizsgáljanak hidd el ezeket elkezded annyi mert olyan mint a drog a belednek.

Megirom inkabb milyen vizsgalatok kellenenek:

-vastagbéltükrözés

-kilégzéses vizsgálat(laktuóz,laktóz)

-vastagbéltranzit vizsgálat

-vastagbél rtg kontrasztanyaggal

-glutén teszt vérből

-defekográfia

-manometria


Ha ezeken túl vagy akkor gondolkozz gyógyszerben.

-

6. be95e6ff22 (válaszként erre: 1. - Monitus)
2020. júl. 17. 19:34

Nem jó ilyen szereket évekig szedni folyamatosan.

A rostokon-folyadékon túl a lelki dolgok is számítanak.Azt is rendezni kell.

5. Perla del Mar (válaszként erre: 4. - Bozsu55)
2020. júl. 17. 18:36

Én is székrekedéses vagyok gyerekkorom óta. Se tej, se must , se édesítőtől nem jobb! Más megiszik egy pohár mustot és " beköltözik" a wc-re én meg annyit ihatok belőle, amennyi csak belém fér.

Voltam kivizsgáláson is. Egyek zöldséget gyümölcsöt , főzeléket. Mondom - de doktor úr vegetáriánus vagyok. Válasz ja haha . Na ennyi volt a kivizsgálás.

Úgyhogy átérzem a kérdező problémáját. Én váltogatom a hashajtókat. Úgyhogy , ha ez jó amiről kérdeznek mindenképp kipróbálom.

4. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Monitus)
2020. júl. 17. 18:12

Nem kellene egy kivizsgálást csináltatnod? Ez maga a borzalom hogy székrekedésed van ilyen régóta.

Természetes dolgokra nem rendeződne? Lekvár, reszelt alma, szezámmag, lenmag?

Nem étkezel egyoldalúan?

3. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Monitus)
2020. júl. 17. 17:08
Használ amúgy? Bár félő, hogy ez a probláma nálam is fenn állna, hiszen a sziruptól is ez volt, de egy próbát megérne hátha mégsem jelentkezne.
2. kisj
2020. júl. 17. 17:01
3,5 éve szeded?!
2020. júl. 17. 15:38
Sziasztok!Van olyan köztetek aki használja az Oxytarm nevezetű étrendkiegeszítőt és nagymértékű puffadást, gázosodást tapasztalt tőle? Én 3,5 éve kezdtem el szedni krónikus székrekedés miatt, akkor nem éreztem hogy túlságosan nagy jelentösége lenne annak hogy "oxy" azaz levegő segítségével segít a kiakakult problémákon.Mára olyannyira elgázosodtam tőle hogy rettegek ételre gondolni is mert amint lenyelem már megindul a levegő képzödése a belekben...Van akinek hasonló problémai voltak/vannak a készitménnyel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook