Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovuláció kétszer! Lehet? fórum

Ovuláció kétszer! Lehet? (beszélgetős fórum)


20. Niko31 (válaszként erre: 19. - 40c893d684)
2018. nov. 24. 19:03

Igen első :)

Én is nyár óta úgy vagyok, hogy hol nekem lenne ajándék,hol a nagyszülőknek, hol a férjemnek :)

Pont a napokban kérdezte a férjem mit kérek karira mondtam egy pozi teszt elég lesz :D

2018. nov. 24. 15:46

Nekem adventi lenne :)

Én is mindig igy kötöm valamihez: ez most szülinapi, névnapi, házassági évfordulós stb pozitív teszt lenne.

Első baba lenne mindkettőtöknek?

Nálunk igen.

18. Niko31 (válaszként erre: 17. - 40c893d684)
2018. nov. 24. 11:24

15. napon, nekem a mikulásnak kéne hozni egy pozi tesztet :)

Nagyon jó voltam

2018. nov. 24. 11:20
Te hanyadik napon vagy?
16. Niko31 (válaszként erre: 15. - 40c893d684)
2018. nov. 24. 07:36
Szurkolok :)
2018. nov. 24. 07:24
A huszadik napon járok, szóval kb egy hét. Most jön az izgi része :)
14. Niko31 (válaszként erre: 13. - 40c893d684)
2018. nov. 23. 21:18

Igen ilyenkor akaratlanul van egy egészséges irigység az emberben.

No de reméljük hamarosan eljön a mi időnk is.


Én ma megint erős két csíkosat teszteltem az ovun.Mondjuk délután ki akart szakadni a jobb oldalam. Tettünk is az ügy érdekében. 😉😀

Bár közben lehet fel is fáztam szóval nem tudom lehet az is bezavar.

Neked mikor lesz a következő nem várt?

2018. nov. 23. 12:49

Kb egyidősek vagyunk :)

Egyébként a mi korosztályunkban nagyon sokan ilyenek, hogy megtervezik a dolgokat, és azok optimális esetben sikerülnek is. Nekem a fontosabb dolgok az életben így voltak: érettségi, egyetem, munkahely, lakásvásárlás, férjhez menés, minden úgy volt, ahogy szerettem volna, alakult minden szépen. És akkor jön ez a dolog, a baba, amihez igazából oda se kell tenni magét az embernek, mint pl egy nyelvvizsgához, vagy akármihez, hanem kezdetben csak feküdni a hátán, és ez meg egy éve már, hogy nem megy. És ez elég frusztráló, nagyon nehéz megküzdeni meg szembenézni vele. Hogy mi van, ha ez EGYÁLTALÁN nem jön össze. Na meg látni a gömbölyödő anyukákat, nekem az a halálom, de ez is biztos ismerős érzés már ennyi idő után, hogy rendesen irigy az ember amikor lát egy kisbabát a facebookon :D

12. Niko31 (válaszként erre: 11. - 40c893d684)
2018. nov. 23. 12:43

Igen nekem is ez a kedvencem, ne görcsölj rá, meg ne stresszelj😂😂😂

Alap esetben amúgy nem vagyok az a stresszelős típus viszont szeretem ha úgy mennék a dolgok ahogy azt eltervezem. Na és itt kezdőik a probléma;-)

31 vagyok.

2018. nov. 23. 12:39

én imádom, amikor azt mondják, hogy ne aggódj, ne stresszelj, ne görcsölj rá, és majd akkor jön. Mintha lenne valami kis kapcsoló az emberen, hogy hopp, mostantól nem idegelem magam ezen :)

Te hány éves vagy?

10. Niko31 (válaszként erre: 8. - 40c893d684)
2018. nov. 23. 12:34

Sajnálom, de ne add fel össze fog jönni :)

Most femibaby-t szedek előtte a dm-es mama vitamint szedtem.

A doki meg az Gynosytol port ajánlotta, azt szedtem 3 hónapig most elfogyott és azért kezdtem el a femibaby-t szedni mert egy ismerősömnek megmaradt egy dobozzal és nekem adta, ő ezt szedte de neki már nem kell :)

Sajnos én hajlamos vagyok stresszelni magam a meló helyen, gondolom ez sem a legjobb, valahogy ezt is helyre kéne fejben raknom...

2018. nov. 23. 12:31
lehet
2018. nov. 23. 12:24

nem. mindkettő úgy zajlott, hogy ment a nagy örömködés a pozitív tesztek felett, majd egyszer csak elkezdtem vérezni. Nem fájt, nem görcsölt, semmi előjele nem volt, egyszerűen csak mintha megjött volna, picit erősebb volt, meg végül egy-két nappal tovább tartott. Irány a kórház, ahol megvizsgáltak, vérvételből néztek HCG szintet, és megmondták, hogy spontán vetélés, gyakori, ne aggódjak, nem lehet tudni az okát. Egy hét múlva kellett visszamenni, hogy kitisztult-e minden szépen, vagy esetleg kell-e egy műszeres befejezés - kaparás, de csúnya szó - , de szerencsére kiürült minden. Másodjára dettó ugyanez, csak talán egy héttel korábban történt.

Vitamint mit szedsz?

Én Elevitet kezdtem, de attól olyan éhes voltam mindig, mint a farkas, úgyhogy már csak folsavat szedek, majd ha bebizonyosodik a terhesség, akkor talán mást is.

7. Niko31 (válaszként erre: 6. - Niko31)
2018. nov. 23. 12:17
Most olvasom vissza :) TSH akar lenni nem ths :)
6. Niko31 (válaszként erre: 5. - 40c893d684)
2018. nov. 23. 12:13

Kivizsgáláson még nem voltam, nyáron voltam a szokásos éves nagy vizsgálaton magán dokinál, elmondtam neki mi a szitu, ő ajánlott vitamint amit szedjek és azt mondta ha 4 hónapig nem lesz semmi keressem fel és nekilát a kivizsgálásnak.

A sima szűrés eredményei egyébként jók lettek.

Azóta egy általános labor vizsgálaton voltam amit a háziorvos írt fel (csak kértem hogy a ths-t is írja bele) ez rendben volt.

Most megyek majd jövő héten vissza a dokihoz, hogy akkor kezdjünk neki az alaposabb kivizsgálásnak.

Én is akartam várni januárig, de úgy vagyok vele essünk neki minél hamarabb, tudjam meg hogy amúgy minden rendben van (mert így lesz, csak pozitívan) :)

Azt lehet tudni, hogy mitől volt a vetélésed? (bocsi nem akarok tapintatlan lenni)

2018. nov. 23. 11:38

Te voltál már valamerre orvosnál?

Én januárban tervezem elindulni orvoshoz, kivizsgálásra. Júliusban, az első vetélésnél megmutattam magam orvosnak - a másodiknál már tudtam mi a dörgés, akkor nem mentem -, akkor megvizsgált alaposan, UH, stb, az alapján azt mondta, minden okés. De igazából vérvétel, hormonok, azt is meg kellene nézetni, az meg ugye nem volt. Illetve azt mondta az orvos, hogy előbb lehet a férjemet kéne megnézni, az egy fokkal egyszerűbb.

De eléggé elegem van már....

4. Niko31 (válaszként erre: 3. - 40c893d684)
2018. nov. 23. 11:24

Totál átérzem a helyzeted...

Mi is év eleje óta próbálkozunk, de nekem sajnos még egy pozi tesztem sem volt :(

Az első két hónapban én is lelkesen teszteltem aztán miután semmi nem lett maradtam én is annál, hogy amikor tudunk együtt vagyunk.

Nekem is volt még egy adag netes teszt és ezért kezdtem most ismét, mert ilyet még nem nagyon éreztem eddig, hogy kétszer legyen egy hónapban.

Alap esetben én mindig érzem mikor van ovum.

2018. nov. 23. 10:55

Egyébként nem is tudom, hogy minek tesztelek már ennyi idő után is, orvos azt mondta, hogy teljesen felesleges, két-három naponta együtt kell lenni és kész.

Ha nem sikerült volna venni a neten olcsó tesztekből egy szakajtóval, akkor a drága boltira már biztos nem költenék.

Amúgy sem tudom, hogy pontosan mikor kell: aznap amikor pozitív lesz, vagy utána? Van, ahol ezt írják, van ahol pedig azt. Az ember annyira szeretné jól csinálni! Így 30 felett már 24 órán is sok múlhat.

2018. nov. 23. 10:48

szerintem lehet.

mi január óta szeretnénk babát, júliusban és szeptemberben is volt egy terhességem, ami a 8. hét körül vetéléssel ért véget.

Lényeg, hogy minden hónapban csinálok LH tesztet, mindig a 13-14. nap a pozitív. Szeptemberben is így volt. Akkor a férjemmel nem tudtunk együtt lenni, mert elutaztam, legelőször a 21. napon voltunk együtt. Na abból lett a baba, kizárásos alapon :)

Szóval vagy a korábbi LH teszt hazudott (márpedig erre nem tudom, mi az esély, a 13. napon olyan erős volt a második csík, hogy le akart ugrani a tesztcsíkról), vagy pedig volt egy második peteérés is. Nem hiszem, hogy a 13. napi pozitiv lh teszt által kimutatott peteérés "kitartott" úgymond a 21. napig.... mindenesetre megingott a bizalmam kicsit ezekben a tesztekben.

2018. nov. 22. 20:31

Sziasztok.


Létezik szerintetek, hogy egy ciklus alatt másodjára van peteérésem?

A mensi utolsó napja után jellegzetesen érzékeny volt az alhasam. Csináltam egy pisilős ovu tesztet, egyértelmű pozitív volt. Azóta minden nap csinálok egyet, az utana következőkön halványabban ugyan, de mindig látszott a második csík. Ma viszont megint erős két csíkom volt, a tünetek is megvoltak ami ovunál szokott lenni. Az előző óta 7 nap telt el.

Volt már valaki hasonló cipőben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook