Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovuláció lehet máskor, mint a középidő? fórum

Ovuláció lehet máskor, mint a középidő? (tudásbázis kérdés)


8. manokam (válaszként erre: 5. - Puszitolvaj)
2016. febr. 11. 13:43
probaltam az ovu tesztet is.. de a naptar szerinti ovukor halvany csikok voltak.. kesobb nemprobaltam..es kesobb jottek a testi jelek... az uccso 3 napban meg a hasam alja gorcsolget :/ nagyon szeretnek babat mar.. felek kifutok az idobol!
7. manokam (válaszként erre: 4. - Jajjj)
2016. febr. 11. 13:40
na epp ezaz! akarhogyan is szamolok es figyelem a testem sehogy sem jon ki.. mert amikorra kellene az ovunak lennie 3-4-e akkor semmit sem ereztem magamon.. csak 8-9 korul.. es a havim pontos.. napra pontosan jon mindig..
2016. febr. 10. 21:29

Jah es, www.ciklus.hu nekem nagyon mukodott!

Erdemes regisztralni...

2016. febr. 10. 21:28

Minden lehetseges,lehet erdemes kiprobalni az ovutesztet...habar nekem negativ volt az ovuteszt aztan a terhessegi meg pozitiv :-)

De hinni kell a testednek ;-)

2016. febr. 10. 21:27
Figyelj, hogy mikor fog megjönni, a menstruációd első napja az ovuláció utáni kb. 14. nap. Vagyis ha 3-4-én ovulációd volt, akkor kb. 17-18-án fog megjönni. Ha csak 8-án volt ovulációd, akkor kb. 22-én. A ciklusodnak az első szakasza hosszabb és rövidebb is lehet, mint 14 nap. A második szakasza, ami az ovuláció után jön, az viszonylag állandóan 14 nap körül van.
3. manokam (válaszként erre: 2. - Simple)
2016. febr. 10. 19:48
jovo heten kellene megjonnie 19-en.. persze nemszeretnem :D de 2 napja meg a hasam alja a mehem fele gorcsolget /felfazas-havi elorejelzes../ pontosan van a havim is.. es majd 1 hettel kesobb lennenek az ovus tunetek..
2. simple (válaszként erre: 1. - Manokam)
2016. febr. 10. 19:42
Szerintem bármi lehetséges. Nekem például mindig a 8.-9. napon van. Bár sokan azt mondták már nekem ez nem lehetséges, pedig így van száz éve... :D
2016. febr. 10. 19:39
Sziasztok! lehetseges hogy az ovulciom kesobb van mint a ''kozepidoben'' kellene lennie? 3-4-e lenne de 8-a korul ereztem a tuneteket. /folyas,kivanossag, aztan mellfeszules..volt mar valaki igy? volna meg tobb kerdesem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook