Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Oviszünet fórum

Oviszünet (beszélgetős fórum)


1 2
2012. dec. 11. 21:54
Mi 21-ig leszünk.A december elsejét és 15-t nem kellett ledolgoznunk,mert olyan kevesen lettünk volna,hogy a kihasználtságot nagyon rontottuk volna.Így kötelezően szabadságot írtak ki erre a két napra.
5. Csingiling34 (válaszként erre: 4. - Krisz42)
2012. dec. 11. 21:53

Persze, van ügyeletes ovi. (szombatokon az sincs)


De most mond meg őszintén, elvinnéd egy teljesen idegen környezetbe egy napra az éppen beszokós kiscsoportos gyerekedet. Azt, aki még amúgy is nehezen viseli az ovit.

4. Krisz42 (válaszként erre: 2. - Csingiling34)
2012. dec. 11. 21:51
Mindenhol kell lennie egy ovinak,ahova viheted,ha nálatok nincs,de nálunk most szombaton nincs ovi,holott most kell ledolgozni a 31-ét.
2012. dec. 11. 21:48
Ezzel együtt még két hét,de én egyébként is a nagyokhoz igazítom,akik sulisok,bár az előző nyári szüneté előbb kezdtük.
2012. dec. 11. 21:46

Nálunk elvileg 21-ig van ovi, de ma közölte az óvónő, hogy pénteken bezárnak. Lesz ügyelet, ha nagyon kell, de eddig senki nem igényelte, csak az én gyerekem lenne egyedül.



Nyeltem egy nagyot. Minden hónapban van egy hétfő, amikor nincs óvoda, soha nincs ügyelet, ha ledolgozós szombat van. Minden szünet (téli, nyári, őszi, tavaszi) hosszabb pár nappal mint kellene és olyankor bár van ügyelet, de senki nem viszi a gyerekét, csak én igényelném.



Összeszámoltam, a 2012-es évben 21 nap szabadságom ment (megy) el arra, hogy bár munkanap volt (óvodai, tanítási nap) de nem volt ovi, így kénytelen voltam szabadságot kivenni.

2012. dec. 11. 21:42

Sziasztok!


Az első kérdésem az lenne, hogy kinél, mikor kezdődik az oviszünet? (téliszünet)

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook