Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Otthon tornázók klubja fórum

Otthon tornázók klubja (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2009. aug. 30. 15:08
Sziasztok!Én elipszis trénert használok és masszázs fittball-t.Ez egyensúlygyakorlatokra és nyújtásra jó nagyon.Még hozzá kis mértékben masszíroz is közben.Van még egy egyensúlyozó korongom,ez jól erösíti a vádlit.Van még gumiszalagom és könnyebb súlyzóim.De szeretek sétálni is,úszni is és télen a sífutást csinálom,de lassan tudom csak.A benti eszközöket inkább rossz idöben használom,különben szeretek kint lenni.
10. huszka
2009. aug. 30. 15:07
Én úgy futottam munka előtt, hogy fóliával körbetekertem a hasamat, hatásos volt... Most meg próbálok erőt venni magamon, hogy egyáltalán betegyem a dvd-t a lejátszóba :((
2009. aug. 30. 15:03

Sziasztok,én is csatlakoznék, ha lehet...:-)

Én augusztus eleje óta tornázom itthon, mert sajna itt külföldön ha aerobikozni vagy kondizni szeretnél, vagy bármilyen fitness termi sportot, akkor 2 éves szerzödést kell köti, igen borsos havi összeggel. Így marad a jól bevált itthoni ugrálás R. Rékára, Norbira vagy ami akad még. Az új DVD-t nagyon szeretem, föleg a has, meg a posi, nagyon szépen formál, mostmár 1 hónap után heti 5 alkalommal tornázom és centiben látható jelei vannak, habár a mérleg egy kicsit elkeserített ma, de ezt a piros betüs napoknak is betudom,illetve tegnap kicsit elcsábultam süti ügyileg...:-(

Ti mennyit tornáztok és mikre?

2009. aug. 30. 15:01
Én is a szoptatás után kezdtem el tornázni.16 hónapig szopizott a lányom.2 hónap múlva lement rólam 8 kiló diéta és torna nélkül spontán,utána annyira lógott a bőröm,hogy elkezdtem tornázni Rékára,és csodát művelt.
7. 5e48d37001 (válaszként erre: 2. - Vvicus)
2009. aug. 30. 14:55

Comb és a hasas 20 perc nagyon hatásos,mondjuk Én fitness szalag nélkül csinálom,de így is izomlázam van.

A teljes 40 perc,szerintem inkább zsírégető,mint alakformáló,bár a posis része elég komoly.Az ember fürdik a saját izzadságában körülbelül a 30.perctől

Nekem tetszik ez a dvd:)

2009. aug. 30. 14:52

Sziasztok...én is jönnék..ha nem baj.

A baj az, hogy én "lusta dög" vagyok..sajnos :( Bár elkezdtem futni még júliusban, de két hétig bírtam, mert a bokám feladta a küzdelmet, így otthon szeretnék én is vmi kevésbé izületerőltető mozgást kipróbálni...nekem van pilates, jóga, és norbi dvd-n. :)

5. Depike (válaszként erre: 2. - Vvicus)
2009. aug. 30. 14:52
Én is akkor kezdtem el, amikor a súlykontroll programot csináltam, és teljesen hozzászoktam. Vettem egy ellipszis trénert, amikor leárazták, aztán most azzal is már 20 perceket megyek.
2009. aug. 30. 14:52

Szió:)

Én is otthon tornázok február vége óta,heti 6x a 2 és fél éves kislányom alvásidelyében.

Én nem tudnál eljárni fitnessterembe,mert nem tudnám megoldani a kislányom,a férjem éjjel nappal dolgozik:-(

De szerintem otthon is nagyon hatásos,5 kg-ot fogytam 7 hónap alatt és ezt otthoni tornával:)

2009. aug. 30. 14:50

Szia!

Szeretnék csatlakozni.Nekem is nehéz rávenni magam a tornára, mozgásra...Te mire szoktál tornázni?

2009. aug. 30. 14:50
Szia! Én sem tudom megfizetni a konditermeket, de sajnos én is akkor állok neki a rendszeres otthoni tornázásnak, amikor diétával is egybekötöm. Ez az év nagy része amúgy, de nyáron 1-2 hónap, plusz karácsony körül 1 hónap mindig tuti kiesik. Ma akarom beszerezni Rubint Réka legújabb lemezét, holnap pedig szeretnék belekóstolni.
2009. aug. 30. 14:49
Szia! Én is itthon tornázom, ha időm engedi, akkor heti 3-4 alkalommal. Egy idő után már szinte hiányzik, ha nem csinálom, ráadásul a párom sokat segít, mindig mutat gyakorlatokat
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook