Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Otthon hagynál 6napra egyedül egy 14éves lányt? fórum

Otthon hagynál 6napra egyedül egy 14éves lányt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. jún. 3. 10:56
Nem 6 nap nagyon hosszú idő
4. Hoxa
2009. jún. 3. 10:55
Én nem merném, de én elég paraanya vagyok. Sajnos manapság bármi megtörténhet, ami független tőletek és a kislány megbízhatóságától.
2009. jún. 3. 10:55
Nem, én nem hagynék egyedül 6 napra, egy 14 éves lányt.
2009. jún. 3. 10:55
En otthon mernem hagyni.
2009. jún. 3. 10:54
sziasztok, kíváncsi vagyok a véleményetekre. otthon mernétek hagyni a 14éves lányotokat egyedül,kb.hat napra? Nagyon önálló és megbízható, s volt már két napot egyedül. Ő szivesen lenne így, mint a keresztanyjánál(a helyébe oda én sem mennék). Igazából csak attól félek, hogy amig alszik valami történhet éjszaka,pl. tűzeset(volt már rá példa),de akkor otthon voltam. Nem tudom hogy reagálna extrém helyzetben. Mondjuk aa szomszédnak szólhatok, h.ha ilyesmi történik, intézkedne. Inkább maradjak itthon és ne utazzak el? Az apja(máshol él) rám bízza a döntést. Ja a kaja megoldva és napi szinten tudnánk beszélni az iterneten. Várom észrevételeiteket,köszönöm.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook