Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » OTP számlavezetō munkatárs fórum

OTP számlavezetō munkatárs (beszélgetős fórum)

2018. júl. 20. 16:53
Az unicredit is behívott ugyanilyen pozícióra! Talán akar valamit a sors h ennyi bankos lehetőséget gurít az utamba!😄
9. Channa* (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2018. júl. 19. 21:55

Igen, a fiókban dolgozók és a backoffice területen dolgozók az alulfizetettek...

És valóban jó ugródeszka.

8. Amaunet (válaszként erre: 6. - 12d083b51b)
2018. júl. 19. 19:31

A bankok már nem fizetnek olyan jól. A fióki dolgozók vannak a legkevésbé megfizetve.

Persze, ha pénzügyi környezetben szeretne majd egyszer, vagy a későbbiekben is dolgozni, akkor egy nagyon jó ugródeszka is lehet.

7. Channa* (válaszként erre: 6. - 12d083b51b)
2018. júl. 19. 18:00
Ha nem is jobb a fizetés (manapság már alulfizetettek a bankosok), de teljes munkaidőre bejelentik a dolgozókat, fizetik a dolgozók után a TB-t, nyugdíjat, stb., van cafetéria, esetleg még prémium is évente 1x, aránylag jók a munkakörülmények, stb., azaz inkább egy bank, mint sok más, mert a legtöbb munkahelyen nem jelentik be a munkavállalót, vagy ha be is jelentik, akkor sem 8 órára, hanem 2 vagy 4 órára, nincs cafetéria, stb.
6. 12d083b51b (válaszként erre: 5. - Channa*)
2018. júl. 19. 17:28

Sőt! Alapjaiban minden pénzintézet (a többi munkahelyhez viszonyítva) jobban megfizeti az alkalmazottakat, tehát ha még valamennyi tulórával meg is nyújtja a munkaidőt, meglehet, hogy még azzal együtt is egy "jó buli"!


Mindig azt mondtam: bármi kicsi is jobb, mint a semmi! Bárhol dolgozni is jobb, mint otthon ülni a 4 fal között, és azt hinni, hogy majd valaki bekopog egy tuti ajánlattal! Színre kell lépni, és ott nyitva tartani a szemünket, fülünket, és ha van lehetőség egy jobbra, akkor dobbantani!

5. Channa* (válaszként erre: 4. - 31bc25d879)
2018. júl. 19. 17:20
Ha nincs más, és jók a feltételek, akkor miért ne? Ez is egy munkahely:S
2018. júl. 19. 16:02
Én az OTP-vel nem kezdenék sem így, sem úgy.
2018. júl. 19. 15:47

Nem dolgoztam ilyen helyen, de igaza van Channának, ha semmi más nincs, annál ez is jobb.

Mindig azt mondtam, azt kell elfogadni, ami adódik, mert meglehet, ha nem vagy ott, nem fogod meghallani az annál is jobb lehetőséget!

2. Channa* (válaszként erre: 1. - 4db861fb54)
2018. júl. 19. 11:41

Én ugyan nem dolgoztam fiókban sosem, de ez így igaz.

A fiókos ügyintézőknek értékesíteni kell és jellemzően megszabott mennyiségben. Pl. havi 5 nyugdíjpénztár kötés, 10 új számla nyitás, stb.

És igen, a legtöbb helyen, így náluk is vannak túlórák, amiket nem rendelnek el, így fizetni sem fogják.

Ha neked az a pénz megfelel, amiben kiegyeztetek, bent tudsz maradni időnként, stb., akkor vágj bele. Van állásod? Jobb mint ez? Ezt kell mérlegelni.


Én személy szerint azt gondolom, hogy lehet nemet mondani. Senkit nem kötelezhetnek arra, hogy a munkaideje után ingyen dolgozzon, vagy akár pénzért napi szinten, hiszen van egy másik életük a munkán túl és abban is részt szeretnénk venni.


Én már az interjún megmondtam, hogy csak nagyon ritkán vagyok hajlandó maradni, és ha meg is teszem, nem puszira, hanem fizessék ki, vagy lecsúsztatom. Úgy látom nehezen viselik:), de nagyon kell nekik a munkám, így le kell nyelniük a békát:DDDDD

2018. júl. 19. 09:36

Sziasztok!

Tudom leràgott csont, de várom azok jelentkezését akik ebben a pozícióban dolgoztak a legnagyobbnàl.

Lehetőséget kaptam, hogy a lakhelyemhez 10 percre lévő fiókban dolgozhassak.

De.. Amiket olvastam nagyon elbizonytalanított. Pl. Ki nem fizetett túlóràk, értékesítési elvárások, munkaidőn túli plusz órák... Stb. Szerintetek?

Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook