Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Őszülő hajat sötétre festeni? fórum

Őszülő hajat sötétre festeni? (beszélgetős fórum)


1 2
6. globus (válaszként erre: 5. - Ad65f28ec1)
2009. nov. 17. 13:31

Egyetértek az előttem szólóval, fodrászom szerint az életkor előrehaladtával a nők inkább kicsit világosítanak, ez lágyítja a vonásokat. Kevésbé látszik meg a lenövés, de azért a szőkésre festettet sem lehet elhanyagolni.

Ha fiatalabb vagy, nyugodtan próbáld meg a sötétebb árnyalatot, de a "bemosó" féle hajszínezőkkel ne próbálkozz.

5. ad65f28ec1 (válaszként erre: 3. - Globus)
2009. nov. 17. 13:29

:D

Sötét hamvas szőkeként szerepelne egy színpalettán, de inkább világosbarnának mondanám.

Az a tipikus seszínű, egérszürke "tucathaj".


A bőröm világos, ha főbe lőnek, se tudom eldönteni, hogy hideg vagy meleg árnyalat, de a meleg hajfestékek jobban állnak, az biztos. A szemem pedig leginkább zöld.

4. Tündér69 (válaszként erre: 1. - Ad65f28ec1)
2009. nov. 17. 13:29
Kedves Küllikki! Én 40 éves vagyok, de már több mint 15 éve van ősz hajszálam, nem is kevés. A fejtetőn teljesen ősz a hajam. Szerintem nyugodtan festheted sötétre a hajad, a lényeg hogy legalább 4 hetente fesd utána a tövét. Nekem is sötétbarnára van festve a hajam, és ha jól fésülöd, nem feltünő a lenövés. A feketével vigyázz, sokakat öregít.
3. globus (válaszként erre: 2. - Globus)
2009. nov. 17. 13:27
Azon kívül, hogy őszül?... :))
2. globus (válaszként erre: 1. - Ad65f28ec1)
2009. nov. 17. 13:27
Milyen színű a saját, eredeti hajad?
2009. nov. 17. 13:25

Az lenne a kérdésem, hogy van itt olyan, akinek már van "pár" ősz hajszála, és feketére, vagy sötétbarnára festi a haját?

Milyen sűrűn kell utánfesteni? Mekkora lenövésnél lesz látványos?

Sajnos, pont a fejem tetején, a választéknál van a legtöbb ősz hajam, durván a 20%-a fehér már pár tincsnek.

Régen nagyon szerettem a fekete hajat. De évek óta vörösre festem. Unom, szeretnék váltani. Még nem vagyok 30 sem, tehát annyira nem hatódok meg, ha öregít. De félek, hogy hamar látszani fog a lenövés, és igénytelennek fog kinézni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook