Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ösztrogéndominanciára valós megoldás fórum

Ösztrogéndominanciára valós megoldás (beszélgetős fórum)

9. asztalravisszabebi (válaszként erre: 7. - Globus)
2018. júl. 7. 18:57
Ez az! Ha eltérést mutatnak az eredmények, legfeljebb írnának fel hormontablettát. Attól meg lennének még borzasztóbb tüneteid.
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Globus)
2018. júl. 7. 15:02

Én azon agyalok, hogy ezeket a tüneteket más is okozza esetleg.

Tény, hogy nehezített járással évek óta körözök. És még mindig lehet, hogy étrendi oka van.

7. globus (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2018. júl. 7. 15:00

[link]


Az a baj, hogy ösztrogén hiány és többlet tünetei majdnem ugyanolyanok. Én is gondolkodtam már hormonszint vizsgálaton, de nőgy. elmagyarázta, hogy normálértéken belüli ingadozás is megcsinálja a tüneteket, valószínűleg nem lennénk előbbre vele. Kivéve, ha ordítóan eltérő értéket mutatna, egyelőre gyűjtöm rá a pénzt :) Kérdéses az is, hogy mit kezdenék a lelettel, ha a nőgy. amúgy nem kezeli, ééééés már körbe is értem az agyalgatással.

6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Asztalravisszabebi)
2018. júl. 7. 14:51

Csodás.


Majd kérdezősködöm a háziorvosnál.

Nálam az történik, hogy habár a menopauza már évekkel ezelőtt lezajlott, sok tünet illik rám.

5. asztalravisszabebi (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2018. júl. 7. 14:09

Nem foglalkozik ezzel senki.

Egy orvossal (nem nőgyógyásszal) beszélgettem erről. Szerinte az ösztrogén dominancia kialakulásának genetikai okai vannak és az orvostudomány még nagyon messze áll attól, hogy az efféle problémákat orvosolni tudja :-(

4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Asztalravisszabebi)
2018. júl. 7. 13:30
No ilyenre én sem. Viszont engem is érdekelne, konkrétan mik a lehetőségek. Nem biztos, hogy az első nőgyógyász foglalkozik ezzel a problémával.
3. asztalravisszabebi (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2018. júl. 7. 13:24

Köszi, ezt én is megtaláltam.

Szívesen meghallgatnék személyes tapasztalatokat, mert valahogy nem vagyok vevő a "rendeld meg ezt a csomagot 17800 Ft-ért" típusú csodakiadványokra és csodaszerekre.

2018. júl. 7. 12:32

Ahogy elnézem, a tünetek alapján még akár én is érintett lehetek.


Ezt az oldalt találtam, két link is továbbmegy benne, a lehetséges megoldásokra: étrend, stb.


[link]

2018. júl. 7. 12:03

Sziasztok!


Az érdekelne, hogy sikerült-e valakinek kigyógyulnia az ösztrogéndominancia okozta valamely betegségből? Ha igen, hogyan?

A hormonkészítményeken kívül minden megoldás érdekel, ami tényleges megoldást nyújt (mióma esetén).


Köszönöm előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook