Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Osztogatod az észt, ezért feketelistán vagy? - Ide! fórum

Osztogatod az észt, ezért feketelistán vagy? - Ide! (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
94. Mayalina (válaszként erre: 92. - Manul)
2010. febr. 4. 13:15
Igen, ez nagy igazság!
93. Mayalina (válaszként erre: 86. - Pipőci)
2010. febr. 4. 13:14

Ettől engem is kiráz a hideg.

Van egy barátnőm. Imádom, de ő is csak sopánkodik, hogy de szar neki, de meg sem próbálja megerőltetni magát, hogy jobb legyen. Ha tanácsot adok, vagy egy lehetőséget mutatok, azonnal kifogások hadát sorakoztatja fel, hogy az miért is nem jó, nem kivitelezhető... stb.

Most az ölébe hullott egy lehetőség, ami lehet, hogy egy kis kényelmetlenséggel fog járni, de cserébe anyagilag szépen rendbetudja tenni magát, és végre lenne pénze nyelvvizsgára, megkapná a diplomát, és kereshetne jobban fizető állást.

De ő csak azt látja, hogy jaj, megint egy kellemetlenség jön az életembe.

Megjegyzem, van ő annyira talpraesett, hog yezt a ksi kellemetlenséget ügyesen iránytsa szerintem...

92. manul (válaszként erre: 90. - Pipőci)
2010. febr. 4. 12:38
Ez így van.A szorult helyzet nagyon kreatívvá teszi az embert!Tapasztalatból tudom!:DDD
91. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 90. - Pipőci)
2010. febr. 4. 12:19

13 éve nevelem őket egyedül,minden táborba ,osztkiránduláson voltak,mostanában kezdett nehezebb lenni,eddig bírtan

m két,három másodállásom volt,most a fiúk keresnek diákmunkát de nincs ismerős így nem megy.Most sem segítséget kérünk sehol,munkát.:D)

90. Pipőci (válaszként erre: 89. - 9bbaa658f2)
2010. febr. 4. 12:11

Szuper :)

Amikor a férjem vállalkozni kezdett, nem volt tőkénk, úgy szedte össze a pénzt rá különmunkákból. És akkor tette le a cigit ő is.

Utálom a sajnálkozást, és azon a fórumon azért háborodtak fel, mert szerintem az esetek többségében,ha bajba kerülsz, nagy akarattal és tenni akarással kilábalhatsz. Azt nem mondtam, hogy ez egyszerű... :(

89. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 86. - Pipőci)
2010. febr. 4. 12:07
Én tanultam mellette,leszoktam a cigiről.Én nem ez a tipus vagyok.:D)))
88. manul (válaszként erre: 86. - Pipőci)
2010. febr. 4. 12:07

Én is találkoztam már ilyennel,panaszkodott,hogy a gyerekének másnapra nem tudott venni egy almát sem a suliba a gyümölcsnapra,de azért vígan pöfékelte ő is és a kedves férje is a cigit!Na ez az ami engem felháborít!

Nehogy már a francos cigi és egyéb élvezeti eszköz fontosabb legyen mint a gyerek vagy a számlák vagy a kaja!

87. manul (válaszként erre: 80. - 9bbaa658f2)
2010. febr. 4. 11:59

Sajnos nehéz tanácsot adni valakinek anélkül,hogy az ember jobban megismerné az életét.

Sokan szerintem inkább megmaradnak a felületes trécselés mellett mert vagy nincs mondanivalójuk,vagy csak arra vágynak,hogy a világ elé tárják az életüket.

86. Pipőci (válaszként erre: 75. - Mayalina)
2010. febr. 4. 11:58
Ezzel kapcsolatban nekem is van egy "jó tapasztalatom"... volt egy fórum, ami a magyar átlagember életéről, boldogulásáról szólt. Hétköznapi emberek hétköznapjai, nem ez volt a címe, arra nem emlékszem. Sokáig csak olvasgattam, milyen sz@r életük van egyeseknek... nincsen saját lakásuk, sok a hitelük, pocsék a munkájuk. Egyszer aztán megírtam a történetemet és általánosan tanácsoltam egy-két dolgot. Merthogy 20 évesen vettük a házunkat a férjemmel, dolgozom, tanultam munka mellett, két gyerkőcöt nevelünk és megvan mindenünk, jól élünk (nem gazdagon, de jól), vagyis egypár tapasztalatot megosztottam másokkal. Nagyon felháborodtak... Kiderült, hogy munka mellett nehéz tanulni, másodállást ki akar vállalni (?!), lemondani nem tudnak semmiről (cigi, pia, net), vagyis jó, ahogy van, de mégis kellene a jobb, csak ne kelljen érte tenni semmit. Kiutáltak a fórumról, de nem is volt nekik nehéz, mert húztam onnan.
85. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 83. - Mayalina)
2010. febr. 4. 11:58
Engem ez irritál.Nem járok kozmetikushoz,fiam szedi a szemöldököm,lassan turira sem telk.stb...és rinyál nekem egy olyan aki wc-re is autóval jár.Én gyalog megyek ahová lehet sajnálom buszjegyre a pénzt.Na jó nem panaszkodom,ma lehet rossz napom van.
84. manul (válaszként erre: 82. - Mayalina)
2010. febr. 4. 11:56
Nekem is van,én az ujjamra kenegettem mert valami kijött rajta de szépen elmúlt tőle.Kipróbálom legközelebb,köszi az ötletet!
83. Mayalina (válaszként erre: 80. - 9bbaa658f2)
2010. febr. 4. 11:52

Igen, ez a licitáljuk túl a másikat - nekünk sokkal rosszab!

Akármit mondasz, neki akkor is rosszabb...

82. Mayalina (válaszként erre: 78. - Manul)
2010. febr. 4. 11:51

Én az aloet próbáltam. Mármint nem a terméket, hanem magát a növéynt. Levágtam egy kicsit az egyik leveléből, és annka a nedves részével kb 1-2 óránként ecseteltem a számat, közben vigyáztam, hogy a elvélke ne száradjon ki (folpack).

Nem varrasodott, hanem visszahúzódott, és azóta is csendben van. És így semmi "műanyagot" nem juttattam a szervezetmbe.

A növény ráadásul szép, nem túl igényes, és hasznos :)

81. manul (válaszként erre: 79. - Mayalina)
2010. febr. 4. 11:50
Tv,reklámújság,internet.
80. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 76. - Manul)
2010. febr. 4. 11:49
Tudod ha valakinek elmondom ,hogy anyagi problémám van,egyből á nekünk sem megy jól,mi is csak alig jövünk ki.Én még tanácsot sem kaptam.Felbosszant a nekünk sem megy jobban szöveg.Két fizuból élnek.Én meg egyedül keresek,nincs gyerektartás a 3 gyerekre évek óta,nem behajtható,segély nem jár.Ha kérek,sosem pénzt kértem ötletet mit csinálhatnék.Semmi hatás.
2010. febr. 4. 11:49

Nah, indítottam egy -szerintem- jó kis témát:


Reklám - ki melyik típusát szereti, kihez melyik formában jutnak el leginkább az infók?

78. manul (válaszként erre: 70. - Mayalina)
2010. febr. 4. 11:48
Nekem is előjön néha a herpesz én azonnal elkezdem kenni ZOVIRAX-al és nem is hólyagosodik fel annyira és hamar elmúlik.Szerencsére mostanság nem annyira jellemző,fiatalabb koromban nagyon megkeserítette az életemet a kis mocsok!
77. Mayalina (válaszként erre: 76. - Manul)
2010. febr. 4. 11:46
Jaja!
76. manul (válaszként erre: 70. - Mayalina)
2010. febr. 4. 11:44

Na ez a bosszantó nem?!

Néha az az érzésem,hogy nem azért kérnek tanácsot,hogy minnél előbb orvosoljanak egy problémát,hanem azért,hogy legyen miről fecsegni!

A konkrét jótanácson meg átlépnek!:DDD

75. Mayalina (válaszként erre: 51. - 57aa4ea1e8)
2010. febr. 4. 11:42

Ááá!

Ezt is imádom!

Tipik magyar mentalitás:

- Hogy vagy?

- Áh, ne is kérdezed, szar a világ.. blabla.


Ha meg elmondom, hogy tök jól, mert ez vagy az most fasza, akkor dicsekvésnek fogják fel, és jön a fingból indult gondolat: ha ennyire jól érzi magát a bőrében valahogy toljunk már ki vele, vágjunk alá!

Jah, akkor is vágjunk alá, ha szebb, okosabb, vagy bármiben jobb nálunkaz a valaki...

74. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 72. - Mayalina)
2010. febr. 4. 11:40
Új fórum?Vagy mire gondolsz?Én csípem a kit válasszak témát,melyik szerelmemet,mert olyan jó érzés,hogy egyeseknek ennyi csak a bajuk.Én meg felőrlődöm a pénztelenség malmában,pedig dolgozom,de alig jut kajára ha mindent kifizetek,de cserélnék velük.:D))
73. Mayalina (válaszként erre: 71. - 9bbaa658f2)
2010. febr. 4. 11:32
Nah, erről bezséltem... :-DDD
72. Mayalina (válaszként erre: 28. - Manul)
2010. febr. 4. 11:32
NA mindjárt indítok egy kis beszélgetősdit. :-)
71. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 70. - Mayalina)
2010. febr. 4. 11:32
Letépni párszor????Akkora fertőzés veszély,hogy csak....
70. Mayalina (válaszként erre: 21. - Manul)
2010. febr. 4. 11:30

Hasonló.

Egy fórumra írtam egy olyan tanácsot, amivel fájdalommentesen nemhogy eltüntethető az adott testi tünet, de ha figyelsz magadra, meg is előzhető. És kb mintha nem is írtam volna, annyira figyelmen kívül lett hagyva.

Bár miért is kerülgetem... Herpesz az szájon volt a téma.

Én az aloe növény levelelét javasoltam, erre írja valaki, hogy elég párszor letépni a sebet, és az milyen jó már. :D :D :D

aztán megismételtem a javaslatom, megint szinte nulla reagálás, holott a sok okos elolvasta volna, már ott tartanának, hogy nem jön ki olyan sűrűn.

Nekem tavaly márciusban bírt kibújni, akkor így lekezeltem, azóta meg sem próbált a kis mocsok előjönni.

69. Nagual (válaszként erre: 61. - Dominós)
2010. febr. 4. 10:11
A szomszédok is mindent tudnak na meg a boltos Marikanéni... :DDDDD
68. Nagual (válaszként erre: 58. - Cbae83ef4f)
2010. febr. 4. 10:10
Hajajajj az a sok "kicsi" francos Ego... :)
67. Nagual (válaszként erre: 56. - Cbae83ef4f)
2010. febr. 4. 10:07
Nem tudom mi lehet a baj a hsz-al,de valószínű, hogy a megfogalmazással lehet valami és emiatt tűnhet kioktatónak egyesek számára. Én is sokat "okoskodok" a hoxán, de ritkán kerülök harcba ez miatt. Na most lehet elszóltam magam.. Pfff... :DDD
66. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 1. - Cbae83ef4f)
2010. febr. 4. 09:30
Én csak egy okosodni próbáló olvasó vagyok.Nekem lehet osztani az észt.Elfogadom a jó tanácsot ha szívből jön.:D))
2010. febr. 4. 09:26

Nagyon - nagyon naprakész leszek/vagyok.

Most van a Kossuth rádióban, hogy kevés a fizika, kémia tanár - sőt, vészesen kevés, felkészíteni sem tudják felvételire a gyerekeket.

Van néhány 50 év körüli mérnök ismerősöm. A fizikát, kémiát középiskolás szinten jól tudnák tanítani.

De!! Nincs papírjuk. Inkább munkanélküli besorolás.

Ilyen barom a magyar állam és az illetékesei.

..............................

Én anyanyelvi szinten beszélem az angolt, kb. 18 évet töltöttem angol-nyelvű országban, de nem taníthatok angolt, mert nincs papírom.

Az a debil kis 22 éves angoltanár, teleaggatva piersing-ekkel természetesen taníthatja a lányomat angolul - én nem.

Na, de bementem a dirihez.

Elmondtam: Igazgató Úr, úgy látom, hogy a lányomat - 9 éves - olyan ember tanítja angolra, akitől nem kap megfelelő oktatást, így kérem ezen órák felmentése alól.

Megkaptuk a felmentést, miután részleteztem a helyzetet.

FT

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook