Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ostenil injekciót kapott már valaki? fórum

Ostenil injekciót kapott már valaki? (beszélgetős fórum)

2010. ápr. 27. 08:03
Nekem egy régi könyök sérülés miatt adtak 3db-ot a könyök ízületbe. Elviselhetetlen fájdalmaim nem voltak, de edzeni képtelen voltam és már kerékpározás közben is fájdalmas volt. Még 1 hete sincs, hogy beadták az utolsót de határozottan jobbnak érzem a könyököm. És ha még további javulás is várható akkor egészen remekül lesz. Hamarosan visszatérek a súlyzós edzéshez is. Remélem nem jön elő a fájdalom. Fekvőtámaszoknál nem érzek semmi fájdalmat. Én ajánlom ezt a szert mert tényleg hatásos. Többet ért ez a 3 szuri mint a sok sok ízület védő tabletta 1-2 év alatt.
2010. ápr. 24. 20:57
Szia Mzsuka! Én most fogom kapni az 5.-et. Minden héten kapok egyet. Az éles, elviselhetetlen fájdalom megszűnt, de ennyi idő alatt komoly eredmény még nem várható, 12 hét a beépülési idő. Az injekció beadása alatt és még egy hétig nem szabad terhelni. Egy hét után egyik nap bicikli, másik nap gyorsúszás. A másik térdembe 3 évvel ezelőtt kaptam egy másfajtát, mert ez még nem volt. 3 évig panaszmentes voltam, pedig sajnos leálltam a rendszeres térdmozgásról. Most is azért kezdett el egy kicsit fájni, mert a másik térdem és a csípőm is vacak, emiatt egyenetlenül terhelem. Ha meg tudod fizetni mindenképpen javaslom.
3. Mzsuka (válaszként erre: 2. - 612c4ee548)
2010. jan. 22. 12:10

Szia!!!

Ez nem oltás. Térdemben van porcsérülés,ez elvileg serkenti a porcképződést.

2010. jan. 22. 12:00

Szia, én még nem hallottam erről. Most a rotavírus elleni oltásról gondolkodom, azt is fel kell íratni orvossal és nem megy tb-re. Az Ostenil mire jó?

A rotát beadod neki?

2010. jan. 22. 11:12
Érdeklődnék van-e már valakinek tapasztalata az Ostenil injekcióval kapcsolatban? Az orvosom ezt javasolja,de elég drága. Használt ez az injekció valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook