Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Összeköltözni ilyen hamar? fórum

Összeköltözni ilyen hamar? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. szept. 26. 08:48

Nem rég lett vége egy pár éves kapcsolatnak , sajnos az alkohol miatt kellett véget vetnem, mert együtt semmire nem lehetett jutni vele , mert ő szenvedélybeteg és csak a problémákat okozta.

Most együtt vagyok valakivel, aki teljesen normális, jó megvagyunk. Ő meg már most tervezi az összeköltözést. Lakást is néztünk. Mondtam neki ,hogy lehet még korai ,mert egyelőre a nyugalom kell nekem , magamban lenni. Itt lakom a munkahely mellett és ha költözök, autóval kellene járnom be dolgozni. Azzal semmi gond nem lenne, csak itt kb. november végétől áprilisig hó van és semmi kedvem csúszkálni az úton. Most jelenleg haza járok enni délben és ez is hiányozna. Ő gyalog járna dolgozni ,mert fiával közösen vettek autót és így csak úgy tud lakni ,hogy be tudjon sétálni dolgozni. Hiába lenne olcsóbb a másik lakás, meg naposabb, erkélyes, én szeretek itt lakni. Sajnálom ezt a lakást itthagyni. Masik fontos ,hogy egyedül lakva most jól érzem magam. Ő biztosan nem segítene annyit a házimunkaban, mert úgy beszél róla. Mikor mondta ,hogy van egy lakás, ami nagy, kérdeztem, hogy azt ki fogja takarítani. Mondta ,hogy majd én. Meg hogy tudok külön szobába teregetni. Erre épp nem vágyom most ,hogy több munkám legyen itthon. Gyerekem nem lehet és neki sem kell. Ez jó, de viszont ennyi év együtt élés egy beteggel, elvette a kedvemet attól, hogy mással éljek. Sajnálom ezt a lakást és egyelőre jó itt lakni, míg nem gyűjtök össze pénzt önerőre és sajátot nrm tudok venni. Neki van már Magyarországon, ő nem tartja fontosnak ezt a témát.

Most jobban alszom így egyedül, nem hiányzik senki állandóra estére éjjelre. Tudom ,hogy bunkóság, de így jobban érzem magam.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook