Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Összeköltözni ilyen hamar? fórum

Összeköltözni ilyen hamar? (beszélgetős fórum)


1 2
31. libikóka (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 5. 18:38
Legjobbakat:))))))))
2021. okt. 5. 18:30
Nem költöztem sehova és a párkapcsolatot is hagytam a fenébe. Egyelőre nem kell.
29. D.o.n. (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 26. 18:13

Szia!

Szerintem is légy hű a saját érzéseidhez. Az oké, hogy a korábbi rossz, lehúzó kapcsolatod mellett kontrasztosan jó lehet a mostani, de hallgass a saját érzéseidre!

Az az egészséges hozzáállás, ha a saját véleményed mögé állsz.

Ne hagyd magad irányítani.

Tudom, könnyebb mondani + nekem is van mit fejlődnöm ezen a téren..


Ha valóban szeret, teret és időt ad Neked, hogy dönthess a saját életedről.:)

A legjobbakat!

2021. szept. 26. 17:49
Akkor költözz vele össze, ha Te is kivánod a nonstop 24 órás együttlétet. Ha meg türelmetlen, hagyd a francba, találsz gyerektelent is és , olyat aki nem sürget
27. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 26. 17:35

Hát kapcsolat elején mindenki nézegeti, feszegeti a határokat, sztem ez alapvetően normális.

Viszont fontos, hogy jelezd te is a tieidet, mert aki az elején nem tiszteli, az később sem fogja.

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Aszparagusz)
2021. szept. 26. 14:28
Külföldön élünk.
25. aszparagusz (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 26. 14:11
Melyik városban élsz? Neki van Magyarországon, de most hol szeretné, hogy együtt béreljetek?
24. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 26. 13:46
Hallgass a megérzéseidre.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 26. 13:13
Barátnőm is azt mondta , hogy szerinte is maga mellett akar tudni és ezzel minden dolgomat jobban tudná ellenőrizni. Nekem most egyedüllétre van szükségem, szabadságra. Nem pedig arra ,hogy ismét alkalmazkodjak és más szokásokat vegyek fel. Saját agyamban kell rendet tenni , aztsn jöhet a többi.
2021. szept. 26. 13:00

Szia!


Megértelek, hogy neked sok és gyors ez a tempó.

Mondjuk azt gondolom, hogy pár hónap után ez teljesen érthető is.


Sztem ne add fel a biztos jót, a bizonytalanért.

Teljesen megértem azt is, hogy jó egyedül, rossz tapasztalatod volt.

Úgy látom, hogy ez a kapcsolat alapvetően jó így, ő akarna többet, meg más irányba, ne hagyd ezt magadra erőltetni semmiképpen.

Pláne, ha eltérő sok dologban az életritmusotok is.


Írtad azt is, hogy nem szeretnétek gyereket, neki viszont van 1 fia.

Nem lehet olyasmi is a dologban, hogy szeretne téged a "család egysége" felé mozdítani?

Összeköltözünk, alkalmazkodás, együtt csinálunk sok hétköznapi dolgot...


Azért kérdezem, mert sztem ez 1 fontos pont a gyerekeseknél, családoknál.

Nekem sincs gyerekem, és jelenleg nem is szeretnék.

Viszont, akik már szülők, ezt sztem nehezebben értik meg, mert ezen a téren ugye teljesen máshogyan gondolkoznak.


Főleg, ha Te is nő vagy, mert a legtöbb családban a nő, az Anya, akik főleg alkalmazkodóbb, és lehet, hogy ezt várja tőled is. Persze, ebben valószínűleg semmi szándékosság nincs, csak ő ilyen, ezt szokta meg, eddig ilyen kapcsolata volt nővel...


Sztem megpendíthetnéd esetleg azt a témát is, hogy te kifejezetten jól érzed így magad, és ő miért szeretné annyira ezt az összeköltözést?


Most általánosítok, de sztem csak azért mert nagyobb kontrollt akar feletted.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - 621bb5db60)
2021. szept. 26. 11:47
Biztos segítene ő is otthon meg nem rendetlen, de ha én 8 órát dolgozok ő meg 10-12 akkor nekem több időm van otthon rendezkedni.
2021. szept. 26. 11:25
Huh, én a helyedben menekülnék ebből. Még csak pár hónapja vagytok együtt és ennyire féltékeny? És közli veled, hogy te fogsz takarítani? Ennek a pasinak egy cseléd kell. Plusz te költözz el a kényelmes, munkahelyhez közeli lakásodból, h ő bejárhasson dolgozni gyalog (meg, hogy hozzád se kelljen menni randizni, hanem helyben legyél).
2021. szept. 26. 11:19

Ő amúgy normális, sokat megyünk máshová és nem esik nehezére az ,hogy a kutyámat kivigye ,ne nekem kelljen futni délután, mert órám lesz este. Szó nélkül elvitte a kutyát magával, ne itt üljön a lakásban, amíg dolgozok. Gondoskodó típus. Az ivászatos meg inkább a telefont nyomkodta, míg haza nem értem. Ő inkább főzni szeretett ,igaz , ez a szakmája.

Én elvontabb típus vagyok ,aki figyel az egészségére, olyan ételeket is fogyasztok, vitamint szedek. Ő meg az állandó fogyókúrás típus, aki állandóan fogyni akar, de nem megy neki. Nem látja be ,hogy rendszertelen evés a fő probléma nála, azért nem fogy. Nála a bio meg a barna rizs között nincs különbség pl. Én fluorid mentes vizet iszok, neki neg az mindegy. Ő üdítőt iszik ,én inkább enyhe vizet. Más vagyok ebből a szempontból. Én oltás ellenes vagyok, de mennem kell rá, ő meg marékszámra szed be minden gyógyszert mindenre és oltott. Nem érti miért csinálok nagy gondot az oltásból. Arra vár, hogy múljon a depresszióm ebből kifolyólag, de az nem egyszerű. Engem például ez a téma jobban foglalkoztat épp, hogy vajon lesz-e oltás mellékhatás a későbbiekben vagy sem ,minthogy költözéssel foglalkozzak.. Elvont vagyok hozzá képest. Veszem is be most a vitaminokat. 😀

2021. szept. 26. 11:07
Szóltam neki ,megértette. Mondtam, hogy ha költözök akkor el innen majd és legkorábban jövőre. Azt mondta vár rám..
17. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 26. 10:59

Nem kell neked ez a kapcsolat,neki házvezetőnő kellene.Gondolja hogy elcsábulsz a nagyobb lakás miatt.

Maradj ott ahol jól érzed magad,majd jön egy jobb.

16. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 26. 10:53

Amúgy ezt így részletesen levezetted neki, hogy miért nem akarsz, és konkrétan NEM akarsz költözni?

Vagy csak annyit mondtál, hogy "lehet még korai"?

15. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 26. 10:47

Ne költözz ha nem akarsz.

Nem te vagy az önző, hanem ő.

Az meg külön gáz, hogy előre leosztja a lapokat. Költözz oda, bár nem szeretnéd, de tudd, hogy takarítani te fogsz :D

2021. szept. 26. 10:47
Nekem ezt olvasni is sok volt. Erőszakos, egy ember. Magamat ismerve megszakítanám egy ilyen emberrel a kapcsolatot.
13. 00dfb24292 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 26. 10:44
Ő az önző, mert erőlteti. Ne költözz össze vele, ha nem akarsz.
2021. szept. 26. 10:42

Nem önző vagy, hanem valamiért hagyod magadra erőltetni azt, amit nem is akarsz. A társad erőlteti a tempót meg a saját akaratát, amikor neked egészen másra van szükséged. Teljesen normális, hogy le kell zárnod magadban az előző kapcsolatot, szeretnél kicsit lenyugodni, élvezni az egyedüllétet. Ez nem önzés, egyszerűen ez az igényed most, amit ő egyáltalán nem vesz tekintetbe. Ha most ennyire nem érdekli, ami benned van, mi lesz később? Én is megkérdőjelezném az egész kapcsolatot. Egyrészt emiatt, hogy ő azt erőlteti, ami neki jó lenne, neked meg nem (költözés, meg majd te takarítasz, aztán majd csúszkálsz be a hóban a munkahelyedre), másrészt hogy te ki is mondod, hogy ezt nem akarod és unod - miért akarsz olyat tenni, amit nem is akarsz? Miért akarsz olyannal élni, akit nem is akarsz, legalábbis nem ilyen gyorsan? Ha igazán szeret téged, akkor elfogadja, hogy neked még idő kell. Ha meg nem, akkor jobb is, ha most szakad meg a kapcsolatotok.


Most kivételesen ingyenesen megszámítom neked a tanácsadást :) Bocs, nem okoskodni akarok, de szerintem kb. te is tudod ezt, és nem is az első vagyok a hozzászólók között, aki ezt mondja.

11. Bichi (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 26. 10:42

Hát én ezt nem értem, se elköltözni, se vele együttélni sem akarsz, akkor miért nem mondod meg neki?

Ettől persze még lehet egymást szeretni, bár ha egyik fél sem áldozna fel semmit, és mindkettőnek a saját kényelme van előtérbe helyezve, akkor ez nálam inkább csak egyfajta "kedvelés", mint szerelem, de van akinek ez bőven elég...

10. bogyoka89 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 26. 09:56
A leírtak alapján nem csak az összeköttetést, hanem az egész kapcsolatot megkérdőjelezném.
2021. szept. 26. 09:44
Köszönjük Emese!
2021. szept. 26. 09:38

Mára tervezte ,hogy mérjük le a szekrényt, ami van nekem , hogy elfér -e a másik lakásban a szobában. Felesleges köröket nem futok,ha nem akarok menni..

Ha felmondom most a lakást akkor úgyis csak január elsején költözhetek ki , addig ide kell fizetnem. Szerinte addigra megszoknám, hogy költözni fogok. Szerintem meg nem.

Ha egyszer menni akarok innen ,akkor olyan helyre, ami rendes város és nincs ennyire tél. Lehetőleg már saját lakásba.

Ő annyit mond ,hogy azért akar összeköltözni, hogy együtt legyünk. De szerintem van benne más is. Zavarhatja az is ,hogy van egy munkatársam, akinek nem jó az autója, már kukába való és heti 1x jön velem boltba. Múltkor az zavarta, hogy felmentem vele vásárolni, aztán nem mentem be hozzá munkahelyre. Örültem, ha végeztem a dolgommal és hazaérek nyelvórára. Körülötte mindenki ráér semmit se csinálni, nekem azért van rendes életem. Ezt mondtam is neki. Meg itt lakik egy hülye, aki miatt menjek el innen ,mert a volt barátom biztos járkálni fog hozzá, aztán engem zaklatnak majd. Ilyen hülyeségek miatt nem tetszik neki ,hogy itt lakom.

2021. szept. 26. 09:36

Kedves FI!


Hányszor csinálsz olyan dolgokat, amiket nem akarsz?


És akkor ki dönt?

6. unom (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 26. 09:31
Nem akarsz összeköltözni, ehhez jogod van. Ő nem önző, hogy erőlteti?
2021. szept. 26. 09:28
Az hogy önző vagyok ,hogy nem szeretnék vele élni? Mert ő annyira erőlteti az egészet, hogy már unom.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 26. 09:21
Mi a kérdés?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bogyoka89)
2021. szept. 26. 09:20
Pár hónapja.
2021. szept. 26. 09:19
Szia. Ha jól értelmezem, igazából nincs is semmi kérdésed. Te magad is tudod, és meg is válaszoltad, korai lenne még összeköltözni, minden szempontból. Egyébként mióta vagytok együtt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook