Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Orvosok és védőnők Cegléden fórum

Orvosok és védőnők Cegléden (beszélgetős fórum)


16. de0d5355bb (válaszként erre: 13. - Ee7835cc73)
2010. febr. 17. 08:29

Kinek a pap, kinek a papné!! Nyilván mindenki saját tapasztalata alapján nyilatkozik. Az, hogy a vizsgálatot meg kellett ismételni, nem feltétlen az orvos hibája, szerintem. Az, hogy könyökölt, meg ilyenek, hát, én 1-1 vizsgálatnál, amikor láthattam a kisbabánkat, sosem azzal voltam elfoglalva, hogy ki hogy helyezkedik el :-), persze ez is olyan dolog, hogy ki mire érzékeny...

globálisan nézve lehet, hogy nem túl magas a színvonal, (de azért ezt láthatjuk az egész egészségügyben, ugye!!!!!!!), de szerintem a szülészet- nőgyógyászat jó Cegléden! Azért túlzás, h pocsék!

Sziasztok

15. de0d5355bb (válaszként erre: 14. - Ee7835cc73)
2010. febr. 17. 08:25
Köszi, nagyon kedves vagy :-)
14. ee7835cc73 (válaszként erre: 12. - De0d5355bb)
2010. febr. 16. 13:47
Mindezek ellenére kívánok neked szerencsésebb szülést és jó egészséget.Ja és sok-sok tejcsit.Meg sok boldogságot a babához:)
13. ee7835cc73 (válaszként erre: 12. - De0d5355bb)
2010. febr. 16. 13:38

Én az Alburól nem tudok jót írni,mert velem elég flegma és durva volt amikor megállapította a 3. terhességet és a CT-t is úgy vette le,hogy meg kellett ismételni,mert értékelhetetlen volt az eredmény.A 12 hetes UH-ot pechemre szintén ő csinálta amit 5 perc alatt lezavart és azt is elég durván csinálta meg a combomon könyökölt végig és amikor szóltam neki elvette a könyökét,de fél perc múlva újra ugyanúgy könyökölt.

Az Endrődivel nincs gondom a nagylányomat nála szültem és tényleg jó szakember csak már jó dolgában azt sem tudja mennyit kérjen.

A szülésznők között biztos vannak kedvesek,csak valószínű én vagyok ilyen szerencsétlen,hogy 2 alkalommal is ugyanazt a flegma és nem túl kedves szülésznőt fogtam ki.

A dokiról nem is beszélve akinél szültem:(Ha nincs a Székely dr-úr akkor lehet hogy ott vérzek el az osztályon,mert az ügyeletes doki nem úgy végezte a dolgát ahogy kellett volna.

Szóval én jót sajnos nem tudok mondani a ceglédi szülészetről pedig 3-szor is szültem már ott és a színvonal nemhogy jobb hanem egyre pocsékabb:(

2010. febr. 16. 11:46

Sziasztok, én most fogok szülni - már nincs egy hét hátra a tervek szerint - és nekem Dr. Albu Tibor a fogadott orvosom, hozzá járok magánrendelésre is. Csodálkozom, hogy az ő nevét még nem olvastam a soraitok között..Én Kopárnál születtem, ő is nagyon jó, ill Endrődi Tamás is és Habony Dr.úr és Pusztai Dr. úr is nagyon jó szakemberek és nem utolsó sorban emberségesek. Mondjuk nekem a szüleim egészségügyben dolgoznak, 20 évig mindketten a ceglédi kórházban, így mi jól ismerjük ezeket az orvosokat.

Nekem fogadott szülésznőm is van, de akit ott ismerek az osztályon, nagyon jók és kedvesek!!!

2009. nov. 24. 09:45

Szia Lolatapsi!

Én Ceglédi vagyok és a 34. hétben járok,nekem már a 3. babám fog születni tehát van 1 kis tapasztalatom,ha gondolod kérdezz bátran ha tudok válaszolok rá.

Én először az Endrődinél szültem aztán a Bihal dr-nőhöz jártam,de elegem lett abból hogy csak a pénzre mennek így most nincs fogadott dokim.Most a Ruszin dr-nőhöz járok sztk rendelésre,aki bár nagyon kedves,alapos meg türelmes csak még nincs sok tapasztalata,szóval én őt csak ezért nem ajánlom,de egyébként mindenki dícséri és eddig nekem sem volt vele semmi problémám.A Bihal dr-nő viszont tényleg nagyon jó,de neki egyenlőre csak magánrendelése van,mert otthon van a kislányával és nem tudom hogy szülést mikortól fog vállalni.Sajnos nála még nem szültem és most már nem is fogok,de őt is csak dícsérték eddig.

Megkérdezhetem,hogy most kihez jársz?

Azt viszont nem tudom hogy szülésznőt lehet-e választani.

10. ében11 (válaszként erre: 6. - Cdfd2aa866)
2009. nov. 20. 11:10

szia!

a bihal doktornő nagyon jó!mindenki dicséri akit ismerek-lehet nem vállal szülést-de ezt nem tudom biztosra.próbálj meg szülésznőt választani ha lehet-erről a dokit kérdezd meg.én úgy választottam szülésznőt hogy a dokit kérdeztem kivel szeret együtt dolgozni kit ajánl.de minimum szülésfelkészítő vagy a védőnőtől kérdezni bemehetsz e szülésznővel beszélni.ami jó, mert ő úgyis végig ott van a szülésnél és előtte is kérdezhetsz tőle.

sajna a dokik többsége ilyen.remélem azért sikerül találni valakit.

2009. nov. 19. 13:07
A tanfolyam nagyon jó én is voltam. Nálunk egyértelműen megmondták, hogy a védőnőt csak úgy lehet lecserélni, ha elköltözök 1 másik körzetbe. Ezért gondoltam, hogy ez máshol is így van. De jó tudni, hogy nem.
8. cdfd2aa866 (válaszként erre: 7. - Rékanya)
2009. nov. 19. 09:04
Kopárra leddig nekem is pozitiv tapasztalatom volt, mert amikor az ominozus esetnel bementem vegul az ugyeletre, o vizsgalt meg es azt mondta, hogy nagyon helyes, hogy eljottem, nincs semmi baj, de legalabb megtudtuk, hogy a baba rendben a van a kis problemem ellenere is. Alapvetoen en nagyon bizalmatlan vagyok mindenkivel, miert a dokik maradnanak ki ebbol, ezert hezitalok borzalmasan aa dokivalasztasnal.... De ez mar az en hibam.
7. Rékanya (válaszként erre: 6. - Cdfd2aa866)
2009. nov. 19. 08:53

A férjem a Kopárnál született és amíg most én bent voltam egy tündéri szakmailag a maximumot adó dokit ismertem meg benne.A Bihal doktornő ha jól tudom nem vállal szülést mert az ő babája is kicsi még.

Én a Harmos doktornál szültem és a rossz híre ellenére maximálisan elégedett voltam vele.Nem volt fogadott dokim,ügyeletben császározott meg így utolag tényleg csak egy jelképes összeget kapott igazi hálapénz címen.

2009. nov. 19. 08:47

Sziasztok,


köszönöm a rengeteg gyors választ.

A ceglédiektől szeretném kérdezni, hogy ismeritke e Kopar doktor urat, illetve Bihal Gabriellat. Most oket ajanlotta egy ismeros, de mive la jelenlegi dokit is ismeros ajanlotta (kepzeljetek, ferfiak ne mjohetnek be a rendelojebe, paromat elso alkalommal a recepcios holgy finoman kizavarta a varoterembol is, mondvan, eü okok miatt ferfiak nem tartozkodhatnak ott), mar nem nagyon bizom senkiben egyelore :)

Amire nekem szuksegem lenne: hogy batran kerdezhessek, lehet jelentektelen, de szamomra annal fontosabbnak tuno dolgokrol, hogy ha problemam van, felhivhassam a dokit (nem minden csip csup ugy miatt, de pl, az elso ket honapban volt egy enyhebb verzesem es mikor felhivtam a dokimat, lerazott azzal, hogy eppenseggel bemehetek a korhazba, de ugysem fognak tudni mit kezdeni a problemaval...).

Azt ertme, hogy az orvosok elfoglaltak, es gyakorlatilag csak lattamozzak a terhesseget, de elvben a vedononek kellene bizonyos kerdesekre valaszokat adnia. Ami az en esetemben nem adott, tekintve hogy a holgy kb maximum 20 eves kislany (persze nem a kor szamit, de a hozzaallassal is baj van).

A szulesfelkeszitot megfontolom mindenkeppen.

5. 97e35043a4 (válaszként erre: 1. - Cdfd2aa866)
2009. nov. 19. 08:34

Cseréld le mindkettőt, ha van rá lehetőséged!!!


A védőnőtől (vagy a közeli kórházban) érdeklődj, hogy van-e a közeledben szülésre felkészítő "tanfolyam"... Én itt Győrben voltam ilyenen, 8 alkalmas volt, a terhességtől a baba megszületésén át, a a megszületett babával való gondoskodást átkarolóan felkészített minket kvázi a legfontosabb dolgokra, na, ott lehetett kérdezni...

4. 97e35043a4 (válaszként erre: 2. - Sutoczkine)
2009. nov. 19. 08:29
Védőnő is cserélhető, csak macerás, ha nem a helybelihez jár valaki...
3. Rékanya (válaszként erre: 1. - Cdfd2aa866)
2009. nov. 19. 08:24

Szia,én ugyan nem ceglédi vagyok de ott szültem tavaly karácsonykor.

Abonyban lakom,és megértem a problémád ez sztem országos,egy -két kivételtől eltekintve.

Szivesen segítek amiben csak tudok.

2009. nov. 19. 08:23
Sürgősen cseréld le az orvosodat, a védőnővel sajnos nem tudsz mit kezdeni, az nem cserélhető.
2009. nov. 19. 08:18

Sziasztok,


azért inditom ezt a forum temat, mert amiota (4 honapja) megtudtam, hogy babat varok, egesz egyszeruen nincs kihez fordulnom Cegleden.

Elkezdtem jarni egy orvosohoz, aki nem valaszol a kerdesimre, csak zsebreteszi a maganrendelesre kapott penzt es tessekel ki a rendelobol. Kikaptam egy vedonot, aki egy honap eltelteltevel nem emlekszik ram, ha megigeri, hogy hiv, nem hiv fel, es ott tartok, nem tudom senkinek feltenni a kerdeseimet.

Hasonlo vagy ennel pozitivabb tapasztalatokat varok Toletek ,illetve tippet, hogy kihez fordulhato kebben az esetben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook