Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » "Örülök annak, hogy megtartottam a gyermekemet" fórum

"Örülök annak, hogy megtartottam a gyermekemet" (beszélgetős fórum)


1 2 3
2006. nov. 9. 18:44

Szia daroki!

gyönyörűek a gyerkőceid. én is hármat szeretnék, mert szerintem annyi lenne az ideális minimum a gyerekszámban. bár erről még a férjemet is meg kell győznöm. ahogy számolgatom, jó hamar lettél anyuka, nem?

2006. nov. 7. 19:05

Nekem van olyan nőismerősöm aki már lassan 40 éves lesz,de nem alakult ki benne a gyermek utáni vágyakozás.Ez számomra érthetetlen,én azt hittem ez mindannyiunkban benne van,csak vkinél előbb kijön(rajtam előbb kijött)vkinél később.Dehogy egyáltalán ne vágyna egy gyerköre legalább???Persze ne értsetek félre nem gondolok rosszat most,csak felfoghatatlannak tartom.

Nekem 3 gyerköm van és hihetetlenül jó dolog.Nagy felelősség az tény,de megbirkozom vele,élvezem az anyaságot,mégha néha fárasztó is tud lenni.De csak rájuk kell nézni,el sem tudnám képzelni az életemet nélkülük.A kislányom születésével lett teljes az életem,egy percig nem bántam meg egyiköjüket sem,egyszerüen szerelmes vagyok beléjük:)

2006. nov. 7. 16:45
Én tovább megyek! Amennyiben nem lett volna gyermekem, most unokáim sem lennének. Ez valami csoda! Anyák napján az oviban már tudták, hogy végig sírom a műsort. Olyan csodálatos, mikor átölel Benikém (12 éves) és azt mondja: "Mama te vagy a legjobb barátom! A kicsi lány pedig a minap mondta, hogy olyan szeretne lenni, mint én ha felnőtt lesz. Anyának és nagymamának lenni a legjobb dolog a világon!!
2006. nov. 7. 15:54
Én nem is tudom elképzelni, hogy mi lenne velem, ha nem lenne a nagylányom. Magam is gyerek voltam még szinte, mikor szültem, nem volt saját lakás sem, és egy nem biztos kapcsolatban éltem, mégsem vetettem el! Az egész életemet megváltoztatta, jó irányba! Rájöttem, hogy van más fontos is az életben, mint én magam, és a bulik! Felnőttem.
2006. nov. 7. 15:19
Én úgy élem meg az anyaságot, hogy végre nem magammal vagyok elfoglalva és végre van kiért élni. Tiszta felüdülés végre más valakire koncentrálni, és felülemelkedni önmagamon, aki ráadásul a saját vérem, és aki velem lesz a halálom pillanatáig.
2006. nov. 7. 15:09
Anyának lenni a legcsodálatosabb dolog a világon!!
2006. nov. 7. 15:06

Kedves kismamák!


Gyűjtsük össze érveinket, tapasztalatainkat amellet, hogy miért érdemes megtartani megfogant gyermekünket.


Írjátok le POZITÍV gondolataitokat, hogy segíthessünk azoknak, akiket kétségek és félelmek gyötörnek.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook