Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Uszodaszemölcsök vannak a gyermekemen! fórum

Uszodaszemölcsök vannak a gyermekemen! (beszélgetős fórum)


2008. dec. 2. 18:44
Nem is hallottam róla. Megkérdezhetem az milyen?
2008. aug. 10. 11:44
Az uszodaszemölcs simán kipattintható a bőrből, minimális kis seb marad utána. -kicsit érzéstelenítik és egy kis spatulával letolják. Mi a férjemmel egy rafting alkalmával kaptuk el mentőmellényről. Ő hónapokig ecsetelte mire eltűnt, gusztustalan macera volt. Én az előbbit választottam. Utazással együtt egy óra volt. Vigyázni kell vele mert kőnnyen elterjed akár 200 is lehet belőle. Szerintem egy ilyen kipattintás nem olyan drasztikus
2008. aug. 10. 11:08

Szia!


Mi 2007. jan. óta szenvedtünk ezzel a szemölccsel.

Idén tavasszal kb. 8x-ra voltunk utoljára, azóta semmi nem jött vissza. Igaz októberben igen erően jött ki a bárányhimlő a fiamnak és sztem is segített benne, hogy a vírusok elmentek. Kb. 30eFt-nyi csodakrém, fürdető, olaj, homeo stb. próbáltunk, hogy már órarend kellett, hogy mit mikor kell kenni, fürdeni, bevenni.

Nekünk i a drasztiku dolog maradt, de márc. óta kopp kopp kopp nincss semmi.

Azóta volt fürcsi az oviban, strand, Balaton.

Remélem így is marad, mert szeretne menni úszni:)


Sok sikert kívánok!!!

2008. ápr. 23. 15:23

Sziasztok!

Már bejártunk néhány bőrgyógyászt, de sajnos mindegyik csak a drasztikus beavatkozásokat ajánlotta. Légyszíves segítsetek, Pesten és környékén egy jó gyermek bőrgyógyászt keresek! Próbáltuk már az ecsetelést, fagyasztást...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook