Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrfújásnál nagyon fáj az orrom bal oldalánál az arcom. Lehet ez arcüreggyulladás? fórum

Orrfújásnál nagyon fáj az orrom bal oldalánál az arcom. Lehet ez arcüreggyulladás? (tudásbázis kérdés)


6. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Lugas)
2014. jún. 3. 20:47
orrsprayt feltétlen használj!
5. mmacus (válaszként erre: 1. - Lugas)
2014. jún. 3. 20:33
Bizony lehet, sajnos.
2014. jún. 3. 20:22
Igen, lehet. Gyógyszertárban "inhaláló cseppek" nagyon jó, vagy hajszárítózd az arcod meleg levegővel, jobbulást!
2014. jún. 3. 19:59
Csütörtökön begyulladt a jobb fülem, ezért elmentem a fül-orrgégészetre. A doktornő belepiszkált a fülembe, megállapította, hogy csak egy kicsit duzzadt, nem kell szúrni, és utamra engedett egy heti antibiotikummal és fájdalomcsillapítóval... Nos mondanom se kell, hogy az a kis duzzanat, egy nap alatt kétszeresére nőtt és ennek tetejébe még a jobb fülem is. Erre jött egy enyhe láz, orrfújás és köhögés torokfájás. Egyszóval: ráfáztam :) Tegnap már kezdtem jobban lenni erre mára amikor fújom az orrom nagyon fáj a bal oldalánál az arcom, ilyen szúró fájdalmat érzek. Rámehet a fülgyulladás az arcomra?
2014. jún. 3. 19:55

Lehet sajnos.Nekem legalábbis már másfél hónapja ez -is- van.(homloküreg a másik)

Orrcsepp és inhalálás.Jobbulást!!

2014. jún. 3. 19:54
Orrfújásnál nagyon fáj az orrom bal oldalánál az arcom. Lehet ez arcüreggyulladás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook