Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orgazmus nélkül fórum

Orgazmus nélkül (beszélgetős fórum)


1 2 3
76. Főnix3 (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 06:54

Hát én még ilyet soha nem tapasztaltam! Pedig volt pár partnerem! Ha nem tudtok erről nyíltan beszélni, te vágysz rá, de nem kapod meg, Ennek ellenére te csinálod neki. Meg lep engem!

Én tuti nem csinálnám neki, de mondjuk én nem is maradnék vele, mert az én igényeim magasabb, mint, hogy én ezzel megelégedjek!

75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 74. - Főnix3)
2023. máj. 14. 00:25
Folyton köpi kifelé, na nem úgy hogy nagy köpésekkel hanem csak pl végig keni a combomon a szájából vagy kifolyatja az ágyra. Na meg többször csinàlná ha nem undorodna tőle (egy hónapban 2x max ha eszébe jutt, fel se tűnik neki Ö hànyszor ment el)
74. Főnix3 (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 00:13

Lehetséges a te frusztrációd miatt van? A nuni csodálatos, ha valaki szereti, az osztja a véleményem!

Miért érzed, hogy Ő nem szereti?

73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Főnix3)
2023. máj. 14. 00:09
Sajnos én nem így látom, hogy Ö így érezné :-(
72. Főnix3 (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 23:51

Hidd el, a nő nagyon finom illatú és nagyon finom ízű odalent!Tapasztalat!

A folyamatos nedv nagyon finom ízű! Nem kell ez miatt aggódnod! A férfi is váladékozik az izgalomi állapotban! Ne félj a tested reakciójától! Engedd el magad és élvezd !

71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Főnix3)
2023. máj. 13. 23:18
Hàt én sajnos nem merném ezt csinàlni, nagy bennem a gátlás ehhez, meg úgy érzem hogy a nő az folyton vàladékozik büdös oda lennt (ahhoz hogy ezt elhigyem nem így van ahhoz nem csak én kellek szerintem). Férfiaknak csak a legvégén jön ki váladék, nőknek folyamatosan...
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - Nancy Ann)
2023. máj. 13. 23:03
Megkérdezhetem hogy tapasztaltad meg a hüvelyi orgazmust? Arra gondolok a kérdés alatt, hogy csináltál valamit pl torna vagy új férfi lépet az életedbe és úgy ismerted meg a hüvelyi orgazmust?
2023. márc. 29. 15:55
Olyan jó lenne tudni, hogy akkor most mi is az igazság:-D
68. 71ddaa07fa (válaszként erre: 67. - D1rk)
2023. márc. 28. 22:08
Nem írhattam mást, ha ez az igazság.
67. d1rk (válaszként erre: 64. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 28. 22:03

Neked és az urológusodnak csak az első mondatot szántam, többet kár is lett volna.


A többi a topicindítónak írtam inkább, akit mint szakavatott hozzáértő próbálsz elbizonytalanítani, hogy csak egyfajta orgazmus van...

66. 71ddaa07fa (válaszként erre: 65. - Gyöngy:))
2023. márc. 28. 21:41
De azért értékelem, hogy segíteni próbált. :))
65. gyöngy:) (válaszként erre: 64. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 28. 21:39
Jót nevettem, de vártam, hogy te reagálj rá;)
64. 71ddaa07fa (válaszként erre: 63. - D1rk)
2023. márc. 28. 21:38
Nem megy és sosem fog menni. De ennek nagyon egyszerű a magyarázata. Férfi vagyok. :)))))
63. d1rk (válaszként erre: 55. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 28. 21:00

A jobban értő személyek a háziorvosod, vagy esetleg Béla bácsi, a 60 éves urológus?


Többfajta orgazmus van, intenzitás, lefutás gyorsasága, "kiterjedtség", vagy akár az utána következő további ingerelhetőség alapján. Csak ehhez a nőnek meg kell nyílnia, kísérletezni és bíznia kell a párjában, akinek meg nem árt ha van valami alaptudása a felnőttfilmes világon kívül. Sajnos a nők ritkán próbálnak utánajárni, max névtelenül egy ilyen fórumba írnak be hasonló kérdéseket. Pedig ha tudnák mennyi olyan anyag van pár kattintásnyira a neten, amit akár a párjával közösen végignézve együtt élhetnek át.


De visszatérve a jobban értőkhöz: a klitorisz és a férfi nemi szerv kialakulása egy tőről fakad. A klitorisz jóval nagyobb, mint az a kis pont ami látszik belőle. Befelé haladva átfordul, és két oldalsó nyúlvánnyal - ugyan nem közvetve - de "ráül" a hüvelyre.


Szemléletes analógiával: ha a férfinak csak a makkját, vagy csak a tövét izgatják, úgy is elérhet orgazmust, de nyilván az a legjobb és legteljesebb, ha változatos módon a teljes szerszám izgatva van végig a zacsival együtt. A férfiaknak ugye ez jár. Mivel a nők esetében a klitoriszból csak a "makk" látható, a többit a hüvely belső/felső felének izgatásával, vagy a behatoláskor ennek a résznek nekifeszülő szerszámmal/játékkal lehet fokozni.


Szimplán hüvelyi orgazmus nem megy? Akkor a nők 70-80%-hoz tartozol. Ha a makkhoz nem érnek hozzá, a férfiak közül sem tud mindenki elmenni. Izgassátok mindkettőt, és ha nem azon stresszelsz, hogy neked miért nem megy, akkor még össze is jöhet.


További szép estét, és minden nőnek léghullámos csiklóizgatót a behatolás mellé, hogy még szebb legyen! :)

2023. márc. 28. 18:44

Negyvenkét évesen tapasztaltam meg életemben először a hüvelyi orgazmust.

Azóta eléggé a rajongója lettem…

Szóval,kísérletezni kell kitartóan!

61. 71ddaa07fa (válaszként erre: 60. - PöttyösPanka)
2023. márc. 19. 10:11

A szerető szerintem az, aki titkos szexuális viszonyt létesít egy másik személlyel. De lényegtelen.


Az ágyban általában álmos, vagy fáradt vagyok. :))

60. PöttyösPanka (válaszként erre: 58. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 19. 10:07
A szerető szót nem csak arra használják, ha valaki titokban félre jár. Az, hogy ki milyen szerető, azt jelenti, hogy milyen az ágyban. Akár titokban, akár otthon.
59. 71ddaa07fa (válaszként erre: 57. - Timycat)
2023. márc. 19. 09:31

Nagyszerű példát hoztál!

A nyelv utolsó ismereteim szerint egy olyan szerv, ami területekre van felosztva. Az egyik részén az ember a keserűt, a másikon a savanyút, a harmadikon a sóst a negyediken pedig az édeset érzi.


Ezek alapján miért ne lehetne más az orgazmusod, ha mondjuk a férjed orális örömökben részesít, ahol a csiklód közvetlenül van ingerelve, és miért ne lehetne más az érzés, mikor szex közben a hüvelyed van stimulálva és az ottani ingerek áttevődnek a csiklód azon részére, ami nem látható, azaz közvetve éri inger?


Mikor viszket a hátam és megkérem a feleségem vakarja már meg, teljesen máshogy érzem a dolgokat, mikor egy vastag pulóver vagy kabát van rajtam és máshogy, ha leveszem a ruháimat és közvetlenül a bőrömmel érintkezik a keze.

58. 71ddaa07fa (válaszként erre: 56. - PöttyösPanka)
2023. márc. 19. 09:17

Jó ez a közösségi oldal nem vitás. Végre megtudhattam, hogy szerető vagyok. :)))

Pedig milyen jól titkoltam eddig, még magam előtt is. :)))

57. timycat (válaszként erre: 55. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 19. 07:24

Hátha így sikerül megérteni. Ha nem akkor feladom.


Gondolj a nyelvedre, egyetlen szerv, a logikád szerint így lényegtelen hogy mit eszel, mivel, hogy ingerled, mert minden egyforma ízű. Ugye hogy nem?

56. PöttyösPanka (válaszként erre: 55. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 19. 07:02

Én ezt a helyedben nem hangoztatnám tovább, mert kicsit rossz fényt vet rád, mint szeretőre.

Egy séf sem mondá, hogy a carbonara spagetti ugyanolyan jó rántottával, hiszen tojás csak egyféle van.

55. 71ddaa07fa (válaszként erre: 54. - Timycat)
2023. márc. 18. 21:55
Én ezt elfogadom, hogy így gondolkozol, ettől függetlenül továbbra is azt mondom, amit a nálam sokkal okosabb és ehhez a témához jobban értő személyek megállapítottak. Méghozzá azt, hogy nincs ilyen és olyan pontos valamint hüvelyi orgazmus. A csiklóból származik mindegyik. Feltehetően nem véletlen van nektek nőknek ez a szervetek. Ami csak és kizárólag az orgazmusért felel, más funkciót nem tölt be.
54. timycat (válaszként erre: 51. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 18. 21:23

Alapvetően igen, mert ez a saját tuti biztos tapasztalatom. Nőtől sem hallottam hogy mindegy, mert egyforma, persze olyantól aki tapasztalta már mindkettőt.


De férjemtől is ezt hallottam, ő sem csak 2 nőt látott közelről. Fogalmazzunk úgy, hogy a mai napig fáradhatatlan rajongója a női nemnek, így hiszek az általa tapasztaltaknak. Ahogy hajlamos vagyok azt is elhinni neki, hogy a férfinak sem teljesen egyforma érzés mikor melyiket éli át vele a nő.

2023. márc. 18. 18:38

Nem vagyok én apáca,

de ágaskodik a páca,..-))

52. Fisica
2023. márc. 18. 18:18

Egyáltalán nem mindegy hogyan éri el.

Mindkettő jó, de az egyik sokkal jobb:) intenzívebb, hosszabb és teljesen máshol érezni és máshonnét is indul.

51. 71ddaa07fa (válaszként erre: 50. - Timycat)
2023. márc. 18. 17:20
Most a magad nevében beszélsz?
50. timycat (válaszként erre: 47. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 18. 17:08

Dehogy zavar.


"De az már teljesen lényegtelen, hogy milyen úton jut el oda a nő, mert az orgazmus az orgazmus."


Ezt magyarázom csak nem akarod érteni, nagyon nem ugyanaz, egyáltalán nem lényegtelen. Az egyik kielégítő a másik max olaj a tűzre. De szerintem ezt már írtam.

49. Főnix3 (válaszként erre: 48. - PöttyösPanka)
2023. márc. 18. 14:58
Láttam a filmet, kedveltem. :)
2023. márc. 18. 14:55
Van egy nagyon jó film, ami a témába vág: Minden jót Leo Grande. Szórakoztató, de azért elgondolkodtató is.
47. 71ddaa07fa (válaszként erre: 46. - Timycat)
2023. márc. 18. 10:31

Elbeszélünk egymás mellett. Nem arról írtam, hogy rendben van, az, ha egy férfi úgy gondolja, hogy a nőknek nincs orgazmusa.

Törekedni kell, arra minden férfinek, hogy a nő is kielégüljön a szex során.

De az már teljesen lényegtelen, hogy milyen úton jut el oda a nő, mert az orgazmus az orgazmus. Semmivel nem több az, ha valaki szex közben éri el, mintha valakit orálisan vagy kézi ingerléssel elégít ki a párja odáig.


Téged, akinek így is úgy is van orgazmusod, ha jól értelmeztem a hozzászólásaid alapján, miért zavar, ha én azt állítom, hogy minden orgazmus a csiklóból származik, csak egyik ilyen, a másik olyan úton jön létre?

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook