Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orgazmus hiánya fórum

Orgazmus hiánya (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. júl. 7. 08:12

Sziasztok!


Olvastam a hozzászólásokat, nekem is ilyen problémám volt..Eddig egyik barátommal sem nagyon tudtam eljutni a csúcsra ( egyik gyorspuska, másik meg kissé béne volt) csak tényleg nagyon ritkán, és akkor sem hűvelyi úton..

Aztán fél évvel ezelőtt megismerkedtem a mostani párommal..Eljutottunk az első szeretkezéshez és tökre be voltam parázva h kezdődik minden előről, h nem lesz orgazmusom görcsös voltam, és hát nem is lett :))

Elkezdtünk beszélgetni erről a sex után, és mondtam neki h nagyon ritkán van, és biztos h bennem van a hiba..

Képzeljétek 2. v 3. alkalom után volt orgazmusom olyan boldog voltam,nem gondoltam volna h nekem valaha is lesz:)(mondjuk meg is "szenvedett" vele :P ) Nagyon élvezem vele a sexet, és persze szerelmes is vagyok.

2008. júl. 7. 00:25
Az orgazmus, és a szerelem, erősen összefügg!!
2008. júl. 7. 00:18
30 éves vagyok és még sosem volt orgazmusom,pedig túl vagyok már egy jó pár szerelmeskedésen elhihetitek és volt egy pár ember akivel próbáltam. Az elmúlt két hétben volt !!! Fél éve vagyok együtt a barátommal aki nagyon ügyes. Azt hittem úgy kell leélnem az életemet, hogy sosem tudom meg mi az az orgazmus. Most már ismerem ezt a csodát. Csajok (akiknek még nem volt), fel a fejjel, meg lehet találni azt a pontot!
92. nati01 (válaszként erre: 91. - DDoki)
2008. jún. 11. 17:56

Szia DDoki!


Szerintem az orgazmus hiánya nem válóok, és nem biztos,hogy a szerelem hiányára utal. Lehet,hogy még nem ismeri eléggé a testét a barátnőd,a test ismeretéhez bizonyos tapasztalat szükséges (itt persze nem a partnerek cserélgetésére gondolok, hanem rendszeres szexuális együttlétre.)

Lehet,hogy úgy lett nevelve,hogy a teste undorító, és egy "jó kislány" nem kér bizonyos dolgokat egy férfitől....

Az is lehet,hogy bűnösnek érzi a házaságon kívüli szexet, és ezért blokkol le.


Nálam mindhárom dolog fönnállt, volt is sok konfliktusunk miatta férjemmel.

Aztán összeházasodtunk, szültem egy gyereket eltelt két év "házasélet". A szülés után egyszerűen nem ismert rám a férjem: mintha kicseréltek volna: kezdeményezek, irányítok, és egyre gyakrabban el is jutok a csúcsra. Igaz én előtte senkivel nem voltam ilyen belsőséges kapcsolatban.


Beszéljétek meg a dolgot,hogy meglásd, nem téged utasít el, nem tőled viszolyog....stb.

Szerintem inkább az olyan lányok ismerettségétől kéne a férfiaknak vonakodniuk, akik már az első éjszaka 8-9 orgazmust élnek át... Én a helyükben ilyenkor arra gondolnék: "Nem lehet,hogy csak egy eszközt lát bennem?" Vagy: "ha velem így, talán másokkal is..."


Találjatok mindketten sok örömöt a házaséletben!


Nati

91. DDoki (válaszként erre: 74. - Fe20557d00)
2008. jún. 6. 14:22

Szia!

Ne haragudj ,hogy ezt mondom de szerintem sokszor NEM a ferfi tapasztalatlansagarol van szo amikor a no nem kepes elerni a csucsot.

Az elejen en is mint minden zoldfulu,meg kelett tanuljam ,hogyan is erheti el egy csaj az orgazmust.Es ez szamomra aztan nagyon fontossa valt.

Odafigyelek a nore es ha neki nem jo nekem sem az.

Es ennek ellenre nem mindenki kepes ra,a nok kozul hogy elerje.Lehet kellemes vacsora ,csodalatos romantikus osszebujos nap utani szeretkezes ,vagy vagytol csopogo vad vagyakkal tuzelo szex es a no megsem eri el a csucsot(vagy lehet nem velem:).

Ami pl leakasztott hogy a lany akit szeretek es (allitolag o is engem)nemsokara meg kene hazasodjunk(4 honap mulva)mult este bevalotta hogy meg sohasem elvezett el velem amiota eggyut vagyunk ,csak szinlelte.

Ez KICSIT leakasztott,es azota elegge komolyan fontolgatom,hogy eggyaltalan erdemes-e meghazasodjunk,mert hat ugye ha nem tud velem elelvezni akkor ugye minek....

Nem mondom hogy nem tunt gyanusnak rengetegszer amikor azt mondta o elelvezett de hagytam utana ,vegul is tudtam hogy minden no ezt maskepp muattja ki es mivel o elejetol fogva vegig 2 es fel even at ugyanugy szinlelte nem jottem ra hogy csak jatsza.

Velemenyed szerint tehat akkor ,ha ez utan veszem magam eggyaltalan nem kene meghazasodjunk es keressen maganak olyat akivel o is el tud jutni a csucsra nem?

2007. nov. 13. 18:18
Én szoktam önkielégitést csinálni de mivel neekm nem megy a hüvely orgazmus,csak igy csinálom szex közben is kénytelen vagyok és az a furi,hogy rászoktam arra,hogy csak akkor élvezem el ha a párom ott van mellettem!
2007. nov. 13. 10:37
Hát biztos hogy visszavezethető a gyerekkorra is,hogy ki mennyire gátlásos,és arra is kinek mennyi idegvégződése hol helyezkedik el.Van akinek a csiklójánál van több idegvégződés,van akinek a hüvelyénél,és van akinek mindenhol,bár én sem tudok minden pozícióban elélvezni,de segítek a férjemnek hogy mit hogy csináljon,és mindíg cifrázzuk az együttlétünket,hogy mindíg izgi legyen.:)Szerintem az egyáltalán nem ciki,és nem kevesebb attól senki,hogy most ki hogy megy el,vagy hogy nem.
2007. nov. 12. 22:25

Még vbalami.Nagyon szigorú nevelésben volt részem,sokáig nagyon gátlásos volta,talán még ma sem vagyok elég nyitott,talán még mindíg nem tudok kellőképp ellazulni.Az édesapám nagyon konzervatív.Hogy néhány nevelési elvét említsem:a nőknek soha nem szabad annyit,mint egy férfinak.Ha egy férfinak van alakalmi kapcsolata,az normális,ha egy nőnek az szennyeséletű.A férfinak fiatalon van joga szórakozni,egy becsületes nő nem jár el otthonról,serm diszkóba,sem máshová.Ha egy lány a discoban táncol egy fiúval az már intim együttlét......stb.

Valaminnt a férjem nem túl tapasztalt párkapcsolatok terén,ahogy én sem.Ő élte a laza punk-rockkerek könnyed életeét,és csak alkalmi kapcsolatai voltak a házasságunkig,amikben többnyire csak kapott,mivel nem érdekelte nagyon a másik fél öröme.Így még kevésbé tud ja talán,hogy mi kell az igazán jó szexhez.De az a szörnyű,hogy én sem tudom!!

87. a9752c112e (válaszként erre: 85. - Hetessycintia)
2007. nov. 12. 22:09
részemről szoktam.Miért annak segítenie kellene?Azt hiszem azért kezdetem el mert akkor nem okzhatok csalódást legfeljebb magamnak.de még akkor is bánt,hogy nekem miért nem megy lazán,széttárt lábakkal!Te tudsz valamit,ami segíthet?
86. a9752c112e (válaszként erre: 69. - Tgabi80)
2007. nov. 12. 22:06
nekem még önkielégítés közben is erősen össze kell szoríítanom a lábamat,hogy el tudjak menni.Ez normális?Olvastam olyat,hogy van aki az ujjait használja,sőt ha a párja izgatja a hüvelyét az ujjaival akkor is elmegy,nekem úgy még soha nem sikerűlt.Jól látok?A nők többsége csak a csiklója ingerlése révén képes élvezni?Van olyan aki széttárt combokkal képes rá,mert én sajnos nem?
2007. nov. 12. 22:01
Szerintem az a baj a nőkel,hogy nem ismerik a saját testüket.Szoktatok önkielégítést végezni???Őszintén:)
84. a9752c112e (válaszként erre: 82. - Phedra18)
2007. nov. 12. 21:58

szia kedves phedra!

Nos,az én párom azt hiszi,hogy ő az aki túl rövid ideig bírja a lovagló pózon kívül máshogy,és hogy az az oka annak,hogy én még soha nem jutottam el másképp a csúcsra.Sőt,szoktuk úgy csinálni mostanában,hogy az előjátékot követően,amikor már mindketten nagyon izgatottak vagyunk,én simogatni kezdem magam,erre ő is.Rájöttem mióta kipróbáltam,hogy így éltem át eddig életem legjobb orgazmusát!De hol van ebben az együtt,a szeretkezés?Jó,de én ezt puszta szexnek érzem.Vagy nem is kell másnak lennie?Túl érzelgős vagyok?Milyen a jó zsex,de komolyan?Vicces,de a korom ellenére nem rendelkezem valami nagy tapasztalattal.

2007. nov. 12. 21:49

Sziasztok!

Először járok ezen a fórumon,de nagyon örülök,hogy rátaláltam!Talán van segítség az én számomra is.Az meglepett,nem is kicsit,hogy rajtam kívül milyen sok nő küzd hasonló,vagy ugyanazzal a gonddal.Olyan hosszú lenne leírni,nem is tudom hogyan kezdjem.Mint az egyértelmű,az orgazmus a probléma,azaz annak hiánya,de csak bizonyos pozíciókban.Amióta elkezdtem szexuális életemet,nem volt más módon részem az orgazmus érzésében,mint lovagló pozícióban.De úgy érzem,valami azt súgja,hogy amit érzek az még nem az igazi "öröm",vagyis azt gondolom,hogy ennél többet kellene éreznem.Bármilyen szerelmes voltam is(Életemben igazán 2-szer)azt hiszem soha nem tudtam önfeledten élvezni az együttlétet.Nem volt sok partnerem,talán 7-8,de soha.Amikor megy is abban a bizonyos lovagló pozícióban,erősen össze kell szorítanom a hüvelyemet,és koncentrálnom kell,ez pedig valójában elrontja az egész lényegét.Persze,ha lelkileg sem vagyok éppen rendben,és az,hogy rendben legyek egy ideje ritkán fordul elő,akkor még rosszabb a helyzet.Szeretném tudni,érezni végre,már közel a 30. életévemhez,hogy milyen lazán,csak élvezni a szexet!Élvezni szeretném misszionárius pozban,oldalról,játulról,ülve,és ahogy csak lehet.2 éve házasságban élek,van egy tündéri 1 éves kisfiunk.A páromnak is szeretnék maximális örömet szerezni,mind minőség,mind mennyiség tekintetében,de így nem annyira van kedvem hozzá.Irigylem azokat,akik képesek átélni az önfeledt öröm érzését,bárhogyan!úgy érzem már mindent megpróbáltam,el vagyok keseredve kissé.mi a baj velem?

2007. nov. 12. 18:18
Egy kérdés mindenkitől!A ti párotok hogyan éli meg ezt,hogy nem sikerül a hüvelyi orgazmus nektek?Mert jó persze ezen kivül van más megoldás!
2007. nov. 12. 18:13
Én jelenleg azt probálom,hogy a hüvely falát össze huzzom bennt tartom aztán meg ki és ezt egy nap amenyiszer csak eszembe jut,ezt olvastam,és most ezzel probálkozom!Ezzel állitolag fejlesztem a hüvely izomzatát!De egy kis idő múlva okosabb leszek!:-)
80. borika
2007. nov. 12. 13:29
Szerintem nagyon lényeges a lelki része is ennek a dolognak. Ha valaki hazudik (sokszor önmagának is), nem őszinte (elsősorban önmagához), akkor nem is lesz orgazmusa. Ehhez teljesen el kell lazulni, gátlást ledobni, semmire sem gondolni, csak átadni magad annak, ami történik. És mindig meg kell mondani a partnernek, hogy neked hogy jó. És az is igaz, hogy tanulható, rengeteg intimtornával nagyon jól fejleszthető. Higgyétek el, tapasztalatból mondom, nekem volt olyan, hogy elkezdtem intimtornázni és csak intimtornával tök egyedül átéltem egy orgazmust. :)
79. fe20557d00 (válaszként erre: 75. - Phedra18)
2007. nov. 12. 12:56

Ha szereted akkor ő a megfelelő partener ez tuti!:)

Akkor lazítanod kell és hagyni hadd kényeztessen ott ahol neked tényleg jó!

Nekem a nyelvel a legtutibb,no de persze ez mindenkinél változó!

2007. nov. 12. 03:34
Valaki segíthetne nekem is! Privába szivesen elbeszélgetnék erről valakivel! A hüvelyi orgazmus tényleg tanulható? írta itt valaki...
77. Rika1 (válaszként erre: 66. - Tgabi80)
2007. nov. 12. 03:18
Szia! Ha akarod szívesen adok tanácsot a pároddal kapcsolatban..:)nyugodtan privizz..
76. Rika1
2007. nov. 12. 03:06
Hát csajok végig olvastam a topikot,és arra az elhatározásra jutottam,hogy majdnem mindenki hasonló gondokkal küzd.Hát bizony még az előjáték során elkell jutni a nőnek,arra a pontra hogy átéljen egy vagy két orgazmust a csikló izgatása során.Na most ehhez nem csak az kell,hogy csak egy pontra koncentráljon a párod,ha nem be kell,hogy járja a kezével, és a nyelvével az egész testedet,beleértve az erogén zónákat,ahol egy kicsit el is időzhet..Az kizárt dolog,hogyha kívánod a sexet, és a párodat,ne juss el olyan pontra,hogy neked jó legyen.Ha viszont a párod nem tudja mit kell tenni,nyugodtan írányíthatod te is..:))
75. Phedra18 (válaszként erre: 74. - Fe20557d00)
2007. nov. 11. 21:45
Az én új párom is jó,de akkor sem megy akkor nem ő a megfelelő férfi?
74. fe20557d00 (válaszként erre: 73. - Phedra18)
2007. nov. 11. 20:52

Igen!Olyan érdekes,hogy ezt szégyenlik a nők!

Érdekes dolog ez,mert amikor fatal lányként elkezdtem a szexuális életet én is hazudoztam!Ahogy éretebb nő lettem rájöttem felesleges,(magammmal cseszek ki)majd találkoztam az ELSŐ olyan férfival aki tudta hol kell izgatni!!Hihetetlen volt nekem ez!!Onanntól kezdve nem volt megállás,utánna már csak olyan partnereim voltak akik tudták,aki meg nem azt felvilágosítottam.

73. Phedra18 (válaszként erre: 72. - Fe20557d00)
2007. nov. 11. 17:00
Igaz,rengeteg hazudik!Ezzel kicsinyitve a mi önbizalmunkat!pedig ez nem szégyen!
72. fe20557d00 (válaszként erre: 71. - Phedra18)
2007. nov. 10. 17:11
Sajnos a nők az helyett,hogy felvállalnák inkább hazudnak még maguk előtt is.Vannak nők akiknek ez nem gond, minden további nélük működik a hüvelyben is de anatómiailag nem a hüvelyben vagyunk érzékenyek és nem ott élvezünk.
71. Phedra18 (válaszként erre: 70. - Fe20557d00)
2007. nov. 10. 16:21
Ez milyen igaz!csak én senkitől nem hallom,hogy panaszkodna!Az összes barátnőm elvan ájulva mekkorákat élvezz a pasija által talán hazudnak?
70. fe20557d00 (válaszként erre: 69. - Tgabi80)
2007. nov. 9. 15:14

Véleményem szerint a nők nagyon kis százléka tud hüvelyi úton orgazmust kiváltnai.

Szerencsés lehet akinek sikerül!

Eleve a hüvely fala érzéketlen anatómiailag,mert akkor képtelenek lennénk szülni.

69. tgabi80 (válaszként erre: 68. - Nika20)
2007. nov. 9. 15:01

Szoktál egyedül játszani?

Akkor jobban kitapasztalod neked mia legjobb.

Én próbálkoztam vibrivel is de az még rosszabb mint a rendes, hüvelyi org. szempontjából.

68. Nika20 (válaszként erre: 66. - Tgabi80)
2007. nov. 9. 11:34
Sajna Én erre nem tudok választ adni.Nekem még egyik sem volt : ( Az Én csiklóm sajnos nem valami érzékeny.Ez miért lehet?
67. 4912cc9864 (válaszként erre: 66. - Tgabi80)
2007. nov. 9. 11:30

nekem sem volt még belső orgazmusom sosem.....

23 évesen a jelenlegi párom s férjem tudta nekem megmutatni, hogy mi az az orgazmus, ha nem én csinálom magamnak

2007. nov. 9. 11:27

Szerintetek akkor mindenki képes a hüvelyi orgazmusra? Én 27 vagyok, de soha nem volt még.

Állítólag tanulható, na de hogyan?

Semmit nem tagadok meg magamtól vagy a páromtól, de egyszerűen én csikló érzékeny vagyok és kész.

Neki meg az a problémája, hogy viszonylag hamar elmegy, őt meg ez zavarja nagyon...

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook