Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orgazmus hiánya fórum

Orgazmus hiánya (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
35. Castellina (válaszként erre: 34. - Szeretném...)
2007. okt. 26. 10:49
Lehet, de mi van akkor, hogyha jön valaki, egy másik fiú, aki iránt fellobban ez a tűz? Egész életedre lemondanál egy szenvedélyes szexről, egy nyugodt kapcsolat kedvéért? Vajon meddig bírnád nélküle? Nem emésztene a vágy utána? Az élet nagy dilemmái!
34. Szeretném... (válaszként erre: 33. - Castellina)
2007. okt. 26. 10:03
Nálunk megvolt ez a vonzalom, de valahogy elmúlt (?), vagyis lejjebb csökkent. És az tény, hogy én bármennyire is szeretném ezt érezni ha a párom nem partner... Szóval nemtudom, de mindenesetre nem rúghatok fel mindent. Egyébként is azt hallom és mondja mindenki, hogy a tűz elmúlik egy idő után, a lángoló szerelemmel együtt... de az nem = azzal, hogy nem szereted a másikat, és nem vele akarod leélni az életed. Nem?
2007. okt. 26. 09:21
Lányok,lányok! Elolvastam, amit írtatok. Én is voltam hasonló cipőben, ezért tudom, hogy miről beszéltek. Tudomásul kell venni, hogy egy igazi párkapcsolat három dologra kellene, hogy épüljön: testi, szellemi és lelki vonzalom. Nálatok hiányzik a testi vonzalom. Egyszerűen nem kívánjátok a partnereteket. A szerelem szenvedélyből is áll: ha ott van melletted az a másik, akkor hevesen dobog a szíved és tűz ég benned, vágy, hogy megérintsd, hogy a karjaiba zárjon és egyesüljetek. Ha ez nincs meg, akkor az inkább barátság vagy lelki kapcsolat, de semmiképp se szenvedélyes szerelem. Ez a nagy igazság, és ezen el kellene gondolkodni.
2007. okt. 26. 08:39

Hát igen, a "lányos napok"... azok olyan nemistudom, biztosak. Nálunk mondjuk a párom sem erőlteti, sőt elvan, és "békénhagy".

De a múltkor nagy nehezen kihúztam belőle, hogy lelkiismeretfurdalása van, mert biztos vele van a baj, hogy nekem sosem jó... Így már megértem mért nem nyomul annyira... De amúgy meg rettentően hiányzik, sőt annyira vágynék olyan igazi fergeteges szeretkezésre...:(


Nemtudom, hogyan lehetne javítani, egyáltalán ötletem sincs... sajnos az hogy kikapcsolódjunk, elmenjünk valahova nálunk lehetetlen.

Egy kicsit kettős érzés, mert bár olyan dolgok jutnak az eszembe, hogy hujujj, megvalósítani meg képtelen vagyok. És nem tudom, hogy mi ez a gát.

Amúgy ha régebben eljártunk valahová, a varázsnak tényleg vége volt mikor hazaértünk - mentünk zuhanyozni, feküdni...:(

Írjatok lányok, beszéljük meg, mert én egyre csak emésztem magam... Süne, Tengericsillag, Ti is így vagytok?

31. tengericsillag (válaszként erre: 29. - B70890f65f)
2007. okt. 25. 22:23
a "lányos" napok nekem is ilyenek.Bár mintha az egész topik rólam szólna,mintha vki tudná hogy már épp ideje változtatni a helyzetemen ezért nyitotta ezt a topikot......
30. 0c97fbb607 (válaszként erre: 29. - B70890f65f)
2007. okt. 25. 22:05
"Amint hazaérünk kész, vége a varázsnak"......akkor talán nem kellene hazamennetek,más alternatívák is vannak:)
29. b70890f65f (válaszként erre: 28. - Eva7)
2007. okt. 25. 21:47

Igen, a szórakozás jó ötlet. A (jó)zene, egy kis ital, a közös biliárd...persze ilyenkor kívánom, elkapom egy pár szenvedélyes csókra. Dehát társaságban vagyunk, és többet nem kéne csinálni :)

Amint hazaérünk kész, vége a varázsnak.(Csak csendbe nehogy felébredjenek stb.) Ja, és amikor "lányos" napjaimat élem, és tudom, hogy no szex, kissé megfordul a helyzet: én nyomulok, bújok, kívánom. Ilyenkor azért nem görcsölök, mert tudom nem kerül rá sor?

28. eva7 (válaszként erre: 27. - Fe20557d00)
2007. okt. 25. 19:56
Ez nem fog neki menni...ehhez nagy bátorság kell,ő meg görcsöl...Régi jó bevált recept alapján:Menjetek el szórakozni,nevessetek sokat...LAZITS!!!!Meg kell inni egy pár pohárkával,aztán hazaérve HUSS gátlások,elengeded magad,és úgy simulj a kedvesedhez ezuttal,ahogy neked jó!!!!
27. fe20557d00 (válaszként erre: 26. - B70890f65f)
2007. okt. 25. 19:47
Mi lenne ha most szombat este avval az ötlettel állnál elő,hogy maszturbáljatok egymás előtt?És ha összejön már az is nagy szó,hogy úgy sikerült élvezned hogy ott volt veled:)És látja hogy csinálod magadnak....Na?
26. b70890f65f (válaszként erre: 25. - Szeretném...)
2007. okt. 25. 19:43

Kedves "Szeretném..."!

Figyelmesen olvastam hozzászólásod, és rájöttem más is jár hasonló, sőt, ugyanabban a cipőben, mint én. Mintha csak én írtam volna. Sajnos így megy ez nálunk is. Bárcsak tudnám mi erre a helyzetre a megoldás...

(Most mondjam azt, hogy szombaton este miénk az egész lakás, hátha a zavaró tényezőket kiiktathatjuk és valami nagyon jó fog történni?!) Egyszerűen nem tudom elengedni magam, nem izgulok fel annyira, hogy sikerüljön a csúcsra jutni. Szegénykém meg annyira kíván, majd meg őrül...én meg...csak elvagyok.

Bevallom már megfordult a fejemben, hogy ha ez így megy tovább a kapcsolatunkba fog kerülni. Most már csak azt kéne tudni mit tegyünk? Egyébként ha valakinek van ötlete, hozzászólása...várom!

25. Szeretném... (válaszként erre: 23. - B70890f65f)
2007. okt. 24. 17:13

teljesen ugyanígy vagyok én is.

Már nincs is kedvem szeretkezni, mert sosem lesz jó... És csak görcsölök.

Szerinted hogyan lehetne változtatni?

2007. okt. 24. 13:46

Sziasztok!


Elég nagy gondjaim vannak a szexben. Nagyon nehezen jutok el a csúcsra. Nehezen kapcsolok ki, talán túlzottan figyelek a másikra, nem tudok igazán ellazulni.

Az előjáték során is görcsös vagyok... Még ha megfelelő hosszúságú is lenne. (Ha magammal "játszom" ilyen gondjaim egyáltalán nincsenek...)

A párom igazán türelmes, bár Ő pedig pont az ellenkezője mint én, elég hamar el tud élvezni.

Ráadásul ő elég zárkózott ilyen téren, nem tudok vele megvitatni ilyen dolgokat. Én sokkal nyitottabb lennék mint Ő. Lehet, hogy ez is csak fokozza a feszültségem.

Ráadásul, a szexuális életünk - lehet, hogy emiatt is - elég ritka lett...sőt szinte nincs is, pedig nekem nagyon hiányzik.

Nagyon fusztrál ez a dolog.

Vannak ötleteitek? Tippek, hogy hogyan lazíthatnék - az ital kilőve, mert az csak bealtat engem...

Segítsetek!!!!!!

23. b70890f65f (válaszként erre: 22. - Fe20557d00)
2007. okt. 23. 10:53

Köszi a tippet, szerintem is valahol ilyesmi a probléma. Mindig máshol jár az eszem, nem tudom kikapcsolni az agyam. Sajna szinte sosem vagyunk egyedül, mindig van zavaró tényező.

A válasz: nem mindig jó helyen izgat. Elég kuka vagyok az ágyban, ezen is változtatni kell, szegénykém honnan tudja mi a jó nekem?! ebben hibás vagyok. Sajnos nem mindig volt kellemes az együttlét, így sokszor nem kívánom a szexet. De bízom benne ezt még meg lehet fordítani, vagyis remélem...

...ha tökéletes lenne a szexuális életünk minden megoldódna...

22. fe20557d00 (válaszként erre: 21. - B70890f65f)
2007. okt. 14. 17:23

Szerintem nem tudod magad elengedni teljes mértékbe és magadat adni....például próbáld azt ki szerintem,hogy hiába vagy a pároddal hunyd be a szemed és fantáziálj gondolj arra ami tutira beindít...és add át magad ennek az érzésnek,ha így sikerül...akkor valóban megtöröd a jeget és utánna már egyre kevesebb fanáziára lesz szükséged és a párodra tudsz figyelni.

Egy kérdés....jó helyen izgat téged ,ott ahol képes vagy az orgazmusra?

2007. okt. 14. 13:32

Üdv Mindenkinek!

Mi 2 és fél éve vagyunk együtt a kedvesemmel (nem élünk együtt még, sajnos). Minden rendben lenne köztünk, ha a szex is tökéletes lenne. Bevallom nekem még férfival nem sikerült az orgazmusig eljutni. Nagyon bánt a dolog mert, mert a párom mindent megtesz, hogy sikerüljön, de valahogy nem jön össze. Ő azt mondja, hogy biztosan azért mert gyorsan elmegy. Én meg bizonygatom, hogy nincs igaza, mert ha magam vagyok sec perc alatt elmegyek. Talán annyira akarom, hogy azért gátol? Egyre csökken a vágyam a szexre, így hogy nem jutok a csúcsra. Megtanulható-e? Szerintem, ha 1-szer 2-szer sikerülne nem lenne gond utána.

Várom a véleményeket! Köszönöm!

20. aac9aafc80 (válaszként erre: 18. - Fe20557d00)
2007. szept. 20. 21:32
Mi 7 éve vagyunk együtt. Hol jóban vagyunk, hol nem. Asszem az igazság az hogy a szexet kívánom de a páromat nem. Akkor a párom nekem csak "eszköz"! a szexhez?! ÚÚ. Ez elég durva. Ezen még gondolkodom.
2007. szept. 20. 18:05

lehet más oka is pl. mikor én úgy fogyiztam hogy nagyon kevesett ettem, akkor annyira lecsökkent hogy akár hónapokig is ellettem volna nélküle...

Sok oka lehet...

18. fe20557d00 (válaszként erre: 16. - Aac9aafc80)
2007. szept. 20. 18:04
Egy házas életben főleg ha hosszú ideje vagytok együtt vannak ilyan időszakok amikor nem az egekben van a libidód,de az az egészséges,ha ez elmúlik... és minden vissza áll.Nálad mióta van ez?
2007. szept. 20. 17:53
A nagy kérdés a párod kívánod vagy csak a szexet...???...
2007. szept. 20. 15:38
Mostanában én nem érzek semmit szex közben. Nem tudom hogy ki hibája ez. Kívánom a szexet de a párommal nem jó. Lehet hogy más pasival jó lenne. Vagy én vagyok ilyen érzéketlen. De komolyan, fexem az ában mint egy deszka és ....ezt még én se hiszem el. Pedig én szeretem a szexet.
15. Ancika (válaszként erre: 14. - 175c71a378)
2007. szept. 20. 15:13

:ĐĐĐĐĐĐĐĐĐ

ki tudja?? :)))

2007. szept. 20. 15:04
lehet csak összehangolódás kérdése... vagy vki hazudik :DDDD
13. Ancika (válaszként erre: 12. - 175c71a378)
2007. szept. 20. 15:03
nálunk ez hasonlóképpen van :-DDD
2007. szept. 20. 15:02

:-) Én ezt azért gondolom, mert a párom exfelesége szidta páromat hogy milyen szar a szex...

Nálunk meg full extra szuper..


Kiérti ezt?!?

2007. szept. 20. 14:46
előfordulhat,bár az exem ahogy sejtem most sem "lepedővirtuóz"...:-)
2007. szept. 20. 14:34

Vagy csak nem passzolnak össze az emberek.

Lehet nem?! Lehet az akkori párom a mostani párjával lepedő akrobata, és az is lehet hogy a férjem az előző kapcsolatában volt így...

9. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 8. - 175c71a378)
2007. szept. 20. 14:28
:-)nem akarlak túllicitálni,de a közel 10év sem rossz,nem?...szóval ha most ok minden,akkor nem volt,talán a másik félben is volt hiba úgy gondolom:-)
2007. szept. 20. 13:24
Nekem is volt egy olyan párkapcsolatom aki 4! évig amíg együtt voltunk sohasem tudott kielégíteni, csak úgy ha én segítettem. Hiába mondtam mit hogy csináljon valahogy bénácska volt... Aztán most nem panaszkodhatom :))))
7. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 6. - Ancika)
2007. szept. 20. 13:12
én is ezen a véleményen vagyok...egy ideig azt hittem kizárólag bennem van a hiba...aztán valakivel rájöttem hogy mégsem:-)
6. Ancika (válaszként erre: 4. - E7a6785cc7)
2007. szept. 20. 11:44

nem lehetsz frigid ha maszturbálásal el tudsz élvezni!

amúgy nincsen frigid nő csak béna férfi! (ezt olvastam valahol) :-DDD

meg kell nekik mondani, hogy mit csináljanak. én még nem találkoztam gondolatolvasó pasival :)))

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook