Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orgazmus, ahogy a tapasztaltak látják fórum

Orgazmus, ahogy a tapasztaltak látják (beszélgetős fórum)


168. Krisz42 (válaszként erre: 165. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 11:10

Az az igazság,h már az első 2gyerekemnel-exférjemnél-volt méhszájsebem,de ez csak akkor derült ki,mikor szültem,mert mondták,h azért nem folyt el a magzatvíz,tehát mindhárom szülésnél ez volt.De csak a mostani páromnak nagyobbak a méretei,viszont olvastam,h attól lehet.Nem tudom attól volt-e,ráadásul nekem semmilyen panasszal nem járt.

Egyébként nyáron én lementem gyerekekkel nyaralni,ő dolgozott,nem tudott jönni csak később.Mikor talâlkoztunk gyerekek elmentek medencézni,mi pedig szabályosan egymásnak estünk,akkor közben vérzett egy kicsit,de folytattuk és utâna semmi nem volt.Akkor nem is fâjt,úgyhogy máig nem tudom miért volt.

167. gribedli*** (válaszként erre: 155. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 11:06
Reka, bajban leszel, mert miutan feltoltetted a G-pontot, fel kell majd toltetni az A-t is es az U-t is, es akkor sem erted meg, miert nem elvezed...
166. gribedli*** (válaszként erre: 154. - Bd55e3f068)
2013. okt. 9. 11:05

Szerintem is hulyeseg pontokra cincalni. Basszus, ez egy oromforras...


Mar az is hulyeseg, hogy egyesek centivel jarnak az agyba, de hogy mostantol terkep is kelljen??? Hogyan jutunk A-bol B-be? Nyomjad es kesz:DDDD

165. d6dabe37e1 (válaszként erre: 164. - Krisz42)
2013. okt. 9. 10:58
Neked volt emiatt méhszájseb-es gondod? VOlt hogy vérezgetett együttlét után?
164. Krisz42 (válaszként erre: 163. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 10:35

Nekem sem múlt el,csak picit elmozdultam,akkor nagyon kicsit változott a mélység.De ha nem teljesen középre,hanem az elülső fal felé van elmozdulva,akkor van ott legfelül az a pont,amiről szò volt.Szerintem ezt hátulròl lehet a legjobban elérni.

ESZO-Elnyújtott Szexuális Orgazmus.Fenn van a neten letölthető formában,ill.a könyv van befotòzva.Sajnos kb.20éve jelent meg itthon,én is akkor kölcsönkaptam,de fiatal voltam,sem állandó kapcsolatom nem volt,utána kimentem külföldre,aztán nemrég jutott eszembe.Az sokat segíthet,viszont rá kell szánni az időt,végig kell olvasni mindkét félnek a könyvet,aztán meg kell beszélni,h lesz-e rá idő,vállalkozószellem,ja és nagyfokú tolerancia szükséges.

Az a baj,h sem a szexualitással,sem a testünknek ezzel a részével nem foglalkozunk semmit,mert ez a téma tabunak számít,míg más nem.Pl.a fogamzásgátlást is oldják meg a nők,holott a férfiak nagyon könnyen megoldhatnák gyógyszerek nélkül.Meg lehet tanulni úgy eljutni az orgazmusig,h nincs magömlés.Ez semmit nem változtat a gyönyör fokán,viszont megoldaná a fog.gátlást,arròl nem is beszélve,h akkor a ffi se veszítene energiát a keleti filozófia szerint:)

163. d6dabe37e1 (válaszként erre: 162. - Krisz42)
2013. okt. 9. 10:00

Ezt a méhszájbökdösést én is érzem, de nekem nem múlik el pár pillanat alatt...sőt


Jó hogy irtad ezt az ESZO könyvet...én személy szerint még nem is hallottam róla

162. Krisz42 (válaszként erre: 140. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 09:41
Ez így tényleg nem helytálló.Sőt,néha egy kisméhszájseb is összeszedhető.Régebben nekem is volt,h fájt pár pillanatig,most viszont nem,de....egyrészt attól is függ,h milyen helyzetben vagy,másrészt sok más dologtól is.Nálam az is számít,h a partnerem évek óta ugyanaz,mindenhogy támaszkodhatok rá,ahogy ő is rám.A másik,h a kisérletezgetés nem biztos,h eredményes lehet.Nekem is mindig közben alakultak a dolgok.Meg ez a szöveg,h a szex magasiskolája...Tényleg sok minden tanulható,de nem úgy,ahogy a kiragadott szövegben van.Azért,mert ő,mert neki-van olyan is,ami mindenkinek segíthet,viszont az ilyen dolgokhoz sok minden kell,hiszen nem tárgyak vagyunk,különböző az érzékenység,igênyek,vágyak,stb.Szerintem még az ESZO cìmű könyv az,ami igazán segíthet,de annál is szükség van egy együttműködő partnerre,a dolgok átértékelésére.Vannak pontok,amikre valaki soha nem talál râ,van aki igen,van aki nem is igényli,van aki azt gondolja vmiről lemarad,ha csak egyfajta orgazmusa van,holott ez nem így van.Persze akinek nincs,az azt gondolja,h milyen jò lehet,mikor egyszerre élvez el a partnerrel,hüvelyi orgazmussal,de ez sem úgy fest igazán,mint a romantikus könyvekben van leírva.
161. d6dabe37e1 (válaszként erre: 160. - Bd55e3f068)
2013. okt. 9. 09:34
köszi :)
160. bd55e3f068 (válaszként erre: 159. - Macika33)
2013. okt. 9. 09:32

Nem gondolod, hogy túl átlátszó, amit csinálsz?

Egyáltalán nem bomlasztottam. További jó beszélgetést magaddal!

2013. okt. 9. 09:26

Szia,


Én vagyok a topic inditója, és ez a zárt forum nem is olyan rossz ötlet... meggondolom!

De te sajnos lehet hogy nem leszek a tagok között, ha csak itt bomlasztasz...


Neked egyébként mi a személyes tapasztalatod a témával kapcsolatosan?

158. bd55e3f068 (válaszként erre: 157. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 09:21

Én a szexről írtam az előző hozzászólásomban, az író hitelessége pedig közvetlenülhozzátartozik az idézehez. Nem érdekel a személyeskedésed se itt, se priviben.

Tartsd szem előtt, hogy a fórum témája: "Orgazmus, ahogy a tapasztaltak látják".

157. d6dabe37e1 (válaszként erre: 156. - Bd55e3f068)
2013. okt. 9. 09:14
irok privit, mert ezt a forumot nem akarom elrontani azzal hogy veled vitatkozom... ez egy tök jó forum lenne nélküled
156. bd55e3f068 (válaszként erre: 155. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 09:12
Te meg szerepet és terepet tévesztettél, mert se a kiíró nem vagy, se moderátor, és ez nem is egy zárt klub, ahol megszabhatod, ki írhat ide.
155. d6dabe37e1 (válaszként erre: 154. - Bd55e3f068)
2013. okt. 9. 09:05
Ok köszi hogy itt voltál, de forumot tévesztettél, ide ugyanis olyanokat várunk akiket érdekel még az el nem érhetelen orgazmus... további jó forumozást máshol!
154. bd55e3f068 (válaszként erre: 140. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 09:03

Szerintem hülyeség a szex pontokra cincálása. Ezt az elbszarintott magát istenítő magyartanárt meg felismertem a stílusából.

Ez nem a szexualitás magasiskolája, hanem ugyanolyan adottság, mint bármelyik ingerelhető pont. Valakinek ez soha nem lesz jó, és nem is kell erőltetni. Attól nem lesz kevesebb, hogy egy 30-as éveiig orgazmushiányos nő szexmércéjének nem felel meg.

2013. okt. 9. 09:02

Ezt nem akartam beirni, csak az illetékesnek privibe, de mostmár csak azért is!


AKi szeretné tudni hogy milyen érzékeny vagy érzéketlen a hüvely fala, próbálja ki hogy stabil oldalfekvésben, az alsó karral a test alatt hátranyulni, úgy be a hüvelybe benyulunk a hüvelykujjal, és ugy próbálni megtalálni az érzékeny pontokat! Ehhez elsősorban vékonynak és hajlékonynak kell lenni szerintem, de aztán ki tudja...


Ja és a váll-fej, inkább lefelé néz (a kéz hátranyujtásával) mint oldalra.


:DDD

152. d6dabe37e1 (válaszként erre: 148. - C6560fb39d)
2013. okt. 9. 08:51

Légyszi ird le...!!!


Ha végignézed ezt a forumot, nagyon sok olyan dolgot irtunk be amit hasznosak és használhatóak... lehet hogy beirnak időnként baromságokat, de az hogy megtalálják ezt a forumot, sejteti hogy mellesleg valahol csak érdekli a téma, csak kicsit prüdek és tudatlanok hogy értelmes, használható infokkal szoljanak hozzá...


Legyen akkor már "minden" egy helyes. lécci lécci ird le :D

151. Briell14 (válaszként erre: 150. - C6560fb39d)
2013. okt. 8. 22:01
:)
150. c6560fb39d (válaszként erre: 149. - Briell14)
2013. okt. 8. 21:57
Ha rákerestek az interaktivitásomban megtaláljátok,sokat írtam már erről.:)
149. Briell14 (válaszként erre: 148. - C6560fb39d)
2013. okt. 8. 21:56

Kár! :(

Javaslom, azoknak írd, akiket érdekel, akik hálásak lennének érte.

A tapasztalat sokkal jobb, sokkal többet mond, és sokkal hihetőbb, mint a sok leírás könyvekben, vagy a neten.

148. c6560fb39d (válaszként erre: 144. - Nyaligátor)
2013. okt. 8. 18:54
Na ezért nem írok ide,anno megkaptam,pedig tudnék mit mesélni,de itt nem.
147. d6dabe37e1 (válaszként erre: 146. - Szisz1977)
2013. okt. 8. 09:40
ok, holnapra legkésőbb megírom...
2013. okt. 8. 09:35
rendben akár privin is irhatsz köszi
145. d6dabe37e1 (válaszként erre: 143. - Szisz1977)
2013. okt. 8. 09:25

Vibrátort szerintem felejtsd el...ezért most lehet sokan rámirnak, de akinek orgazmus problémái vannak, szerintem semmit nem ér... nekem a vibrátor inkább csalodás mint segitség... utálom, mert nem "csinál" semmit...


szerintem akkor már inkább a saját ujaddal probálkoz, és inkább feltárás jelleggel, mint élvezet céljábol...használva a hüvelykujjat...


Van egy poz amibe én magamnak nagyon érdekes érzéseket tudok kitapintani, de annyira nyakatekert hogy most hirtelen le se tudnám irni, de ha érdekel holnapra memorizálom a pontos mozdulatot :D

2013. okt. 8. 09:12

Én várom,mikor fedezik fel a Zs...és a még an(n)ál is ritkább W pontot, ami az eddigieknél ipari léptékben mérhető szinten intenzívebb orgazmus élménnyel jutalmazza meg a delikvenst!


Ne legyetek türelmetlenek, ne elégedjetek meg a normál, hétköznapi orgazmussal....ott az ABC a hüvelyben...(főleg a kínai)!

:)

2013. okt. 8. 09:10
sisztoj csajszik.olvasok itt mindenfélét de én mért nem érzek semmit?pedig probáltuk már a párommal is egymilliószor kitapogatni de nem lejük nem érzek semmit van ijen szerintetek,pedig vibrátort is probáltam de öszintén egy idö után zsibbadtam és semmi ojan érzés nem készült ami arra vezetne hogy igen megtaláltam az öröm forrásár mit ajáltok?
142. d6dabe37e1 (válaszként erre: 140. - D6dabe37e1)
2013. okt. 8. 09:05

bocs "A" pontot akartam irni... :)


az U megint más :D

141. d6dabe37e1 (válaszként erre: 135. - Timeja75)
2013. okt. 8. 09:03
Ez biztosan igy is van... de mindenki abból akarja kihozni a legtöbbet amije (vagy inkább akije van :)
140. d6dabe37e1 (válaszként erre: 132. - Tibornc)
2013. okt. 8. 09:01

És akkor itt ez a másik pont, amiről soha nem beszélnek... az "U" pont... amit én személy szerint tapasztalok, és tudom hogy ez nem lehet a G pont szoval nálam ez müködik, persze az orgazmus itt se értem el.(lásd a becopyzást" Ennél számit a méret inkább... nálam ezt a pontot ugy lehet leginkább megtalálni, ha kutya pozban vagyok, és a párom állva mozog, jobb lábát feltéve az ágyra... (ez azért kell mert nekem a pont valoszinű kicsit balra esik, és igy találja.. el.

Más hogy van ezzel , kiváncsi vagyok irjatok véleményt...



"A leginkább titokzatos pont, amelyről szeretnék szót ejteni, az A-pont. A szexualitás magasiskolájának tartják, ha egy nő képes az A-pontos orgazmusra. Ez a hüvely legvégében, a méhszáj alatt helyezkedik el és részt vesz az aktus során az orgazmus megélésében, illetve ennek a pontnak az intenzív ingerlése szintén gyönyörforrás. Sok nő számára kellemetlen, fájdalmas a „méhszájbökdösés”, különösen, ha a partner nagyobb péniszmérettel rendelkezik. Ilyenkor a nők gyakran várják el partnerüktől, hogy legyenek óvatosabbak, finomabbak az aktus során. Nyilvánvalóan a férfi számára egyáltalán nem kellemes, ha vissza kell fognia magát, nem történhet teljes behatolás, vagy nem mozoghat igazán „vadul. Az ilyen esetekben tehát a partnerek közül valaki biztosan nem fogja tudni maradéktalanul élvezni a szexualitás örömeit (vagy a nő a kellemetlenség és a fájdalom miatt, vagy pedig a férfi a kötelező óvatoskodás miatt), hosszú távon pedig ez problémákat okozhat a szexualitásban. Mivel a férfi nem képes változtatni a méretén, ezért a nőnek kell változtatnia: a hozzáállásán. Saját tapasztalatom, hogy a fájdalom és a kellemetlenség kellő ellazulással átfordítható. (A lazítás technikáiról a hüvelyi orgazmusnál írok majd részletesebben). Ha pedig a nő nem csupán elviseli az intenzív méhszájbökdöséssel járó szexuális aktust, hanem megtanulja élvezni is, akkor egy idő után elérhető az A-pontos orgazmus. "

139. d6dabe37e1 (válaszként erre: 132. - Tibornc)
2013. okt. 8. 08:57

Szia,

EZ tudod azért érdekes dolog mert elvileg a nőnek a G pont izgatástól lesz orgazmusa... ami elvileg nagyon is közel helyezkedik el a hüvely bemenethez

"A G-pont ingerlésének (egyik) technikája pedig a következő:


A hüvelybe benyúlva a hasfal felőli részen 3-5 centiméterre (egyénenként eltérő lehet) helyezkedik el egy körülbelül borsó-bab méretű pont, amelynek tapintása eltér a környezetétől és izgatásra szivacsossá válik. (Megtévesztő lehet a hüvelybemenetnél található nagyobb, érdes felület – ez NEM a G-pont! Mélyebben, mögötte kell keresni!)"



E szerint, elvileg nem a méret lenne a lényeg...de ugye a valoságban ez nem ilyen egyszerű... ha érdekel hogy nála a g pont hogy reagál, akkor ezt a pozt válaszd szerintem: (nem tudom a pozok nevét igy leirom igy... a párod háton fekve emelje a lábait a magasba (igy azok a nyakadnál lesznek és te állva közelitsd meg....

valószinű igy intenziv pisilés érzete lesz egy idő után, ami vagy átcsap orgazmusba vagy nem.... cáfoljon meg akinek van tapasztalata, mert én a "vagy nem " kategoriába tartozom...


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook