Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orgazmus, ahogy a tapasztaltak látják fórum

Orgazmus, ahogy a tapasztaltak látják (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
258. Krisz42 (válaszként erre: 256. - B486c9cf7d)
2013. okt. 9. 14:35
A nők egy része,főleg fiatalon hajlamos az elején màrtírkodni,mert annyira szerelmes,adjuk meg a párunknak azt is,ha nem kívánjuk,nincs orgazmus,akkor is.Én mostani párommal mikor megismerkedtem az első jó volt,de utána egy fêlreértés miatt nem beszêltem vele.Aztán nyár végén elhívott strandra,de úgy mentem,h legfeljebb strandolok egy jót.Mikor meglátott nagyon örült nekem,utána pedig olyan szenvedêlyes volt,h nem is akartam ellenállni.Hât az a kabinszex egy nagyon klassz emlékem,hatalmas orgazmussal az én részemről,utána túl nagy lett a nyűzsi,úgyhogy másnap "fejeztük"be.Én előtte el nem tudtam képzelni,h egy öltözőkabinban képes vagyok kizárni akülvilágot és ennyire gyorsan is megy.Aztán most ha úgy adòdik,a napközbeni 10perces sietős szerelmeskedések is ugyanolyan orgazmushoz juttatnak,mint a 4órások,mindkètszer élvezem.Tehát igen,az elején már lejón,h milyen a ffi,a szex.
257. d6dabe37e1 (válaszként erre: 255. - Gribedli***)
2013. okt. 9. 14:30

nem az elején vagyunk a kapcsolatunknak...nagyon nem az elején...


Ha olasz a párod az már több mint jó alap :) bár az elöbb beszéltük hogy nem tudjuk mi határozza meg a "szexuális fejlettséget" de az olaszokról azt tartják hogy a legjobbak a mentalitásukból adódóan...

256. b486c9cf7d (válaszként erre: 255. - Gribedli***)
2013. okt. 9. 14:21
Igen, es azt sokan elfelejtik, ha az agyban nem jo vagy eleg jo egy parnak, akkor az asztal egyik laba mar tul rovid, szoval...
255. gribedli*** (válaszként erre: 247. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 14:05

Azt hiszem, hogy kell egy alap, amire tudsz dolgozni. A ferjemmel mar elso alkalommal egyutt elveztunk el. Azota volt olyan, hogy en hamarabb, mert megvar. Inkabb megvar engem es o kesobb. Az, hogy en hamarabb, nem jelenti azt, hogy sec-perc, hanem az a lenyeg, hogy o megvarja.


Az elso alkalommal meg nyelvi nehezsegeink is voltak, o nem magyar es pocsek angolos, en meg olaszul voltam pocsek. Betudhatjuk annak, hogy meretre osszeillettunk, kedvenc pozok ugyanazok, ido, amennyi kellett, egyforma, es szamit, kolcsonos odafigyeles, es reszemrol semmi gatlas nem volt soha (megjegyzem, ebben soha nem volt gond, nincsenek tabuim). Ebbol az 5-bol 3 az elore meghatarozott, szoval mondhatjuk, hogy mi termeszeti adottsagainkkal osszeillettunk. Ez lehet veletlen, de mindenkeppen egy jo alap, amibol nagyon sokat ki tudsz hozni. Tisztaban voltunk vele, igy "do buk iz on do tebol" szinttel is, hogy mi onnantol nem valunk el egymastol. Mondjuk teny, ki kell probalni, nem volt rairva egyikunk homlokara sem, hogy jo lesz az agyban vagy sem, es minden kapcsolaton dolgozni kell, mindig, ez egy folytonos melo. De ha mar az elejen ugy erzed, hogy ez ugy ahogy van, egy rakas szerencsetlenseg, akkor megis mire alapozol majd krizishelyzetekben, gyerekek mellett, hetkoznapi problemak mellett, mivel tudod helyettesiteni, hogy hianyzik az alap? Kompromisszum mar az elejen? Mire jo?

254. gribedli*** (válaszként erre: 237. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 13:50
Barmelyik no, akinek volt mar egyedul orgazmusa, lesz tarssal is, kepes ra. Barmelyik no, akinek mar volt akar 1 orgazmusa, nem orgazmushianyos no. Ha pedig tenyleg az, nem lehet holmi golyocskakkal ezt orvosolni.
253. Krisz42 (válaszként erre: 247. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 13:49
A párod max.akkor az,ha tênyleg nem teyz semmit,hanem tőled várja,h mond meg mit csináljon.Na ettől nekem is elmenne az orgazmuskészségem.Írtam,olvassátok el az ESZO-t,nagyon sokat segítene,nem kelkene agyalnod,technikai részekkel is segítene,mondjuk nem egészen olyanokkal,amikre te gondolsz,de nagyon sokat fejlødhetne a kapcsolatotok.Hidd el,mindenkinél más az alap,má ffi hozza lázba,de az alap lenne,h hasson rád a párod szexuálisan.Az,h a nőket tovább kell izgatni nem azt jelenti,h mikor ágyba bújnak,majd megkívánja a szexet,ha eleget fogdossák,stb.,hanem jò lenne,ha már akkor is kívánnâ,mikor még az ágy felé tartanak.
252. Krisz42 (válaszként erre: 234. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 13:41
Szerintem ezt így nem lehet leírni.Már ên is írtam,nincs technikai recept rá.Pl.van,aki azt írta,h már rutin a szex,hiszen évek óta együtt vannak.Ên mire az ágyig-asztalig,padig,szőnyegig:)-jutunk,már nagyon kìvánom és soha nincs előre megírt forgatòkönyv,volt,h az volt fantaztikus vagy úgy,ahogy előtte nem annyira ezért akkor máshogy ment.De ez sem igaz így,egyszerűen szeretjük egymást,nem technikázunk szándékosan,de van,h beleülök az ölébe,de semmi nincs megbeszélve,szenvedêlyes,ez untig elêg,mindig jó ês soha nem ugyanolyan.Közben fedezünk fel ujabb ingerzònákat,belül vâltozik vmi vagy valami jobban izgat.Szerintem aki csak a technikát nézi,anbak nem is fog sikerülni.
251. nyaligátor (válaszként erre: 247. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 13:40
Szerintem benned van a kulcs.
250. b486c9cf7d (válaszként erre: 244. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 13:40
Meg :)
249. bd55e3f068 (válaszként erre: 247. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 13:39

Senki nem állítja tutira, és nem kell semmit elhinned.

Mondtam én, jobban jársz, ha a másik nickeddel beszélgetsz, akkor mindig egyetértés lesz :P

248. b486c9cf7d (válaszként erre: 246. - B486c9cf7d)
2013. okt. 9. 13:38
Bocw, nekm neked cimeztem :)
2013. okt. 9. 13:38
senki nem tudja mi rejtözik az orgazmus készség hátterében, de ti állitjátok hogy tuti az illető párja... és ezt nekem el kellene töletek fogadni, jol értem?!
246. b486c9cf7d (válaszként erre: 236. - Gribedli***)
2013. okt. 9. 13:38
A kapcsolat tonkremegy, hiaba hazudod magadnak, hogy ez neked eleg. Nem eleg (en is bemagyaraztam magamnak, hogy eleg, de valahol egyik pasasnal se volt az).
245. bd55e3f068 (válaszként erre: 235. - Gribedli***)
2013. okt. 9. 13:35
Szerintem az ilyen elcseszett történet nem ott kezdődik, hogy bólogatni kezd a nő, hanem hogy előtte sem tudja, mi jó neki. Ilyen elfuserált hozzáállással meg később vagy keresni kezd, vagy nem. Aztán a következő nagy hiba szerintem, mikor vergődnek hosszasan, és mindenképp együtt, közben meg talán eleve a szikra hiányzik.
244. d6dabe37e1 (válaszként erre: 241. - B486c9cf7d)
2013. okt. 9. 13:35
Megirnád? akár ide akár privibe?
243. b486c9cf7d (válaszként erre: 235. - Gribedli***)
2013. okt. 9. 13:34

Igen, ezert lenne az alap az oszinteseg es hogy elmondja neki, ez igy nem eleg.

Nem nem jo, hanem nem eleg.

242. d6dabe37e1 (válaszként erre: 240. - Gribedli***)
2013. okt. 9. 13:33
én nem mondtam hogy béna...azt arra irtam hogy szerintetek ha egy nőnek nem megy az orgazmus akkor a párját kellene hibáztatni , hogy miért ilyen béna?!
241. b486c9cf7d (válaszként erre: 234. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 13:32

Segitett a gatlasaim ugymond lekuzdeni. :)

De ez egy belso munka is volt.

240. gribedli*** (válaszként erre: 221. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 13:31

Jo, tegyuk fel, nem szeretned a fejehez vagni, hogy bena.


Eddig te golyozol, kegelezel meg olvasgatsz, tapasztalgatsz.


O ezalatt mit csinal? "Fejleszti" o is magat? Edz nyelvre, kronometralja az idoket, hogy meddig birja ki elelvezes nelkul, fekvotamaszozik mint allat, brutal modon edz, hogy fel kezzel tudjon tartani 1-1 intenzivebb pozhoz (amikbe te biztos belebotlottal "kutatomunkad" kozben)?


Ha nem, akkor szerinted ki a bena? Ha o nem tesz semmit? Csak neked kellene?

239. nyaligátor (válaszként erre: 237. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 13:29

Lehet, hogy ennek valami pszichológiai oka van?

Esetleg tudatalatti? (és akkor segítséggel fel is oldható)

238. d6dabe37e1 (válaszként erre: 236. - Gribedli***)
2013. okt. 9. 13:28
kösz de fejmosásra nincs szükségem...ha segiteni akarsz inkább ird le nálad hogy volt...
237. d6dabe37e1 (válaszként erre: 235. - Gribedli***)
2013. okt. 9. 13:26

AZ orgazmus hiányos nőknél pont az a lényeg hogy szinte lehetetlen elérniük...


szóval ezt figyelembe véve a párod a feje tetejére is állhat, ha az a valami nem akar , nem fog jönni...

236. gribedli*** (válaszként erre: 215. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 13:23

Tonkremehet??? Menjen! Te is tonkremehetsz az evekig tarto martirkodasba.


Te tudod. Es ha teszem azt, hamarabb elvez el egy no vagy kesobb, istenem, nem vagyunk egyformak, talald meg azt a pasit, aki ebben is hozzad passzol. Sokat lehet tenni egy kapcsolatert, de te nagyon a rossz vegerol fogod meg. A parodnak ez teher, hogy te orgazmust szeretnel? Ha ez teher, nem szeret igazan. Nem is tudom, ha eddig egyutt voltal vele, es sosem mondta, hogy ez ot zavarja, talan nem is erzi ezt akkora tehernek, csak te gondolod. Vagy te most a fejedbe vetted, hogy csak te, mindent beleadsz, hatha sikerul, de utana?

235. gribedli*** (válaszként erre: 213. - B486c9cf7d)
2013. okt. 9. 13:14

Persze, az eljatszast is eleg primitivnek tartom. De ha mar ott tartunk, hogy meg ideologiat is gyart hozza a nepseg, hogy a nonek "akkor is jo, ha semmi", akkor ennyi erovel a pasik is visszatarthatjak, akkor ok se elvezzenek, nem?:))) megis, valahogy jobban benne van a koztudatban, hogy a nonek akkor is jo, ha nem elvez el, igy a ferfiak erre alapozzak, hogy oke, van, aki elelvez, van, aki nem, o dolguk, ezt megbeszeltuk.


Es ezeket a nok kezdtek el, mert belemennek nap mint nap, hogy ez igy normalis, a ferfiak meg ebbol ezt tanultak meg.


En nem azt akarom mondani, hogy a szex maga nem jo orgazmus nelkul, hanem azt, hogy ahogy minden alkalommal a ferfi is normalisnak tartja, hogy elelvez, a no is kezdje mar el normalisnak tartani, hogy nem bologatunk "jo, dragam, igy is jo...". Mar miert? Akar csiklo, akar huvelyirol beszelunk, nekem tok mindegy, mindenki varja ki a veget, ne csak az egyik.


Persze, ezek maganugyek, csak nem tom, akkor miert az utolagos sirankozas?

234. d6dabe37e1 (válaszként erre: 233. - B486c9cf7d)
2013. okt. 9. 13:09
És a második férjeddel hogy jött össze ? Egyszercsak a semmiből ? :D Tudod valamihez kötni hogy miért pont akkor?
233. b486c9cf7d (válaszként erre: 229. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 13:08
Nem, a masodik hazassagomban volt eloszor... Es nem a masodik ferjem volt az elso ferfi az eletemben (volt elotte jo par, nem szamszerusitenem :D)
232. d6dabe37e1 (válaszként erre: 231. - B486c9cf7d)
2013. okt. 9. 13:04
Partnerváltással tapasztaltad meg először?
231. b486c9cf7d (válaszként erre: 228. - D6dabe37e1)
2013. okt. 9. 13:02
Ne add fel, en is azt gondoltam valaha, hogy nekem az is jo, ha csak "jo" ;)
230. nyaligátor (válaszként erre: 225. - Bd55e3f068)
2013. okt. 9. 13:02

Nem bonyolult, 3 keresztkérdés után kiderül, hogy a pasi mit gondol a szexualitásról, mit jelent neki az előjáték, az odafigyelés, a gyengédség.

Lux Elvira mondta, volt férfi páciense, aki úgy tudta, a nőnek 3 csiklója van...

Képzeld el azt a megveszekedett keresgélést...:)


A párok elmennek szexuális problémáikkal a dokihoz... és a pasi kinyögi, tuti azért rossz a szex, mert (szerinte) neki kicsi.

A nő meg elmondja, sokadlagos a férje mérete, mert nem jutnak el odáig, hogy kívánja, mint férfit..mert neki a szex annyit jelent: puszi-puszi, - meg pislog, hogy gyengédséget utoljára anyai simogatás képében kapott.


Persze a nőket sem kell félteni, mindig kettőn áll a vásárfia...de én most csak arra utaltam, több baj van a fejekben, mint a gatyákban.

2013. okt. 9. 13:02
Amugy akinek nincs ilyennel problémája, annak elsőtől kezdve ment a dolog?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook