Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Önértékelési zavarok.... fórum

Önértékelési zavarok.... (beszélgetős fórum)


1 2 3
34. bf861243a6 (válaszként erre: 29. - Binky)
2009. ápr. 16. 22:47

Én is így voltam ezzel, aztán egy kis ideig nem, aztán... Most hullámzok.

De azt tuti, hogy egy stabil párkapcsolat szinte mindent megold.

33. Binky (válaszként erre: 32. - 769918d4ef)
2009. ápr. 16. 22:46
költözz ide:)
32. 769918d4ef (válaszként erre: 29. - Binky)
2009. ápr. 16. 22:45

Itt vagyok en:P

:)))))

31. 769918d4ef (válaszként erre: 21. - Binky)
2009. ápr. 16. 22:44
Hat tenyleg sz@r....marmint az hogy a csalad reszerol nem volt megertes...De azert ne mondj ilyent hogy eleged van az emberekbol egy jo ideig mert megsertodok:)
30. Binky (válaszként erre: 28. - Bf861243a6)
2009. ápr. 16. 22:44
azt én is akarok... csak férfi nem kell hozzá
29. Binky (válaszként erre: 25. - Bf861243a6)
2009. ápr. 16. 22:43

az biztos... mondjuk tudom nekem mi lenne a következő lépés, de nem teljesen rajtam függ a megtétele (konkrétan kéne legalább egy férfi és egy nő, aki példaértékű, hogy újra bízhassak az emberekben, mert ez így tudom hogy nem normális)

de b@zz...egy normális emberrel nem találkoztam még. a többi meg pap

2009. ápr. 16. 22:43

Voltam egy kis ideig optimista én is. :D

Még gyereket is akartam.

27. 769918d4ef (válaszként erre: 26. - Bf861243a6)
2009. ápr. 16. 22:42
:)En nem a titok konyv miatt "optimizalok "itt ,hanem mert tenyleg muszaj ez az eletben...
26. bf861243a6 (válaszként erre: 24. - 769918d4ef)
2009. ápr. 16. 22:40
Túloznak, persze, de valahogy el kellet adni. ;)
25. bf861243a6 (válaszként erre: 23. - Binky)
2009. ápr. 16. 22:39

Freud elméletéből több megbukott. :D

Nem javíthatatlanok a sérelmek, de kihatnak, az biztos.

2009. ápr. 16. 22:38
Igen,olvastam....de en vhogy nem az egesszel ertek egyet....lehet van egy kis joindulatu tulzas is benne...(pl az anyagi dolgokkal ,hogy pl 10n szobaslakast vonzok magamhoz....hmmmm,jo lenne::)))De egy szo mint szaz,az ha vki optimista az csak jot hozhat,pl en hiszem azt hogy vki meg tudja gyogyitani magat azzal (legalabb vmilyen mertekben) ha nem koncenrtal a bajra hanem egeszseges AKAR lenni es minden erejevel azon van ,hogy ujra egeszseges legyen...es pl ugyanigy van a fogyassal is ,hogy ha vki fogyni akar es motivalja magat akkor sikerul....ha pedig azt mondja hogy"en meg a viztol is hizok,sa levegotol is"akkor a rosszra koncentral es nem arra hogy jo fele iranyitsa a dolgokat....Szoval ez nagyon osszetett dolog de nagyon sok igazsag van benne.
23. Binky (válaszként erre: 22. - Bf861243a6)
2009. ápr. 16. 22:37

ennyi erővel a gyermekkorunk, és a származásunk determinálja a jövőnket(pontosabban az ért sérelmek már nem helyrehozhatóak)?

kissé átmegyünk Freudba itt cicám, bár ő azt mondaná, hogy azért vannak önértékelési zavaraink, mert az anyánk összefekdüt a nagyanyánkkal:D

22. bf861243a6 (válaszként erre: 20. - Binky)
2009. ápr. 16. 22:35
Szerintem minden ilyen vissza vezethető valamire.
21. Binky (válaszként erre: 16. - Bf861243a6)
2009. ápr. 16. 22:34

engem néztek már fiúnak... mikor meg rájött, hogy nem vagyok az, na akkor szólt be nekem is egy ilyet.

anyám engem éveken át kigúnyolt a kilóim miatt. ha elsírtam magam, akkor még jobban kigúnyolt és együtt nevettek ki a bátyámmal. nem akarok mindent rájuk kenni, de ez azért sz@r kezdet volt az épülő önbizalmamnak

20. Binky (válaszként erre: 17. - 769918d4ef)
2009. ápr. 16. 22:32

Tudom, hogy a magabiztosság a vonzó, de honnan a fenéből szedjek én magabiztosságot, hogy attól vonzó legyek és attól magabiztos?!:D

Tudom, hogy nem kell törődni velük, de érzékenyen érint a dolog, mert amúgy (szerintem) eléggé nyitott voltam mindigis, de annyit ártottam magamnak, és annyi bántalom ért (mondjuk nagy részét magamnak köszönhetem), hogy kezdek egyre jobban bezárkózni:)

Kösz, az emberekből egy ideig nem kérek. Egy jó ideig.

2009. ápr. 16. 22:30
Olvastátok már a Titok című könyvet?
18. 769918d4ef (válaszként erre: 15. - Bf861243a6)
2009. ápr. 16. 22:29
:(Szomoru....
17. 769918d4ef (válaszként erre: 14. - Binky)
2009. ápr. 16. 22:28
Ne felj kialakul minden:)Nehogy azt gondold hogy barki a vilagon meg tud felelni minden elvarasnak vagy tetszeni tud mindenkinek....Tudod hogy van,....izlesek es pofonok...Ne vagyel szamba minden dilist aki kommental vmit rolad ,mint pl az a csaj...avval csak az o sajat baromsagat mutatta ki,en megmondtam volna ne felj neki a bajat:))...Es nem vagy ronda:),de probald meg megvaltoztatni a velemenyedet magadrol mert lehet az a baj hogy Te mivel rondanak latod magad ,ezt erzekelik masok is ,es emiatt te meg rondabbnak erzed magad es masoknak ezt kozvetited ....stb....ez mind igy megy....
16. bf861243a6 (válaszként erre: 14. - Binky)
2009. ápr. 16. 22:27
Egyszer volt jókedvem otthon, vigyorogtam, anyám meg beszólt, hogy : "Jéééé, de ronda vagy"
15. bf861243a6 (válaszként erre: 13. - 769918d4ef)
2009. ápr. 16. 22:25

Ez a mondás szerintem teljesen rendben van.

Én is sok mindent átéltem már valaki többet, valaki kevesebbet bír.

Egy volt osztálytársamról senki meg nem mondta volna, hogy gondjai vannak. Gyönyörű volt, okos, és kedves, az anyagiakkal is nagyon jól álltak.

Még is öngyilkoslett, mert az apja "kezelgette".

14. Binky (válaszként erre: 8. - 769918d4ef)
2009. ápr. 16. 22:16

édes vagy, és most vékonyabb vagyok(63 kiló jelenleg), viszont pl. elkezdtem múltkor csak játékból táncolni, mert vártam a barátnőmre és próbáltam sürgetni

persze, hogy megkaptam egy ott lévő másik lánytól, hogy ne táncoljak "mert pofán rúglak"

még mindig jobb, mintha azt mondta volna, hogy idehányok, de elég nevetségesen érzem magam ilyenkor...úgy értem én nagyon erősnek nézek ki, senki meg nem mondanám, hogy önértékelésemmel bajok vannak, mert hangos vagyok és bizonyos dolgokban határozott

viszont nem tartom magam egyátalán nőiesnek (mondták már a szemembe, hogy ronda vagyok), és szörnyű rossz természetem van /tud lenni


tényleg aranyos vagy, és van amikor én is optimista voltam, és bizonyos tekintetben az is vagyok, de nem ebben...

(ja és nekem együtt volt plusz kilók, pattanások, szemüveg, fogszabályzó:D most minden elmúlt, még a kilókkal küzdök, meg kontaktlencsét kéne többet hordani)

13. 769918d4ef (válaszként erre: 10. - Bf861243a6)
2009. ápr. 16. 22:15
Az jo hogy gondoltal erre,jo ha az emberek batoritjak egymast a nehezsegekben...En is szules utan nagyon depresszios voltam,de aztan atertekeltem a dolgokat...ezert szeretnek en is segiteni az olyanokon akik nem ertekelik az eletet vagy magukat ,mert tudom teljes mertekben hogy milyen erzes...Persze nem mindenkinek egyformak a gondjai,de ahogy mondjak "mindenkinek akkora a keresztje amekkorat el tud viselni"...tudom kicsit durva ez a mondas,de lehet hogy igaz...
12. bf861243a6 (válaszként erre: 11. - Erikpipi)
2009. ápr. 16. 22:12

Az csak jó! :)

Örülj neki, akkor van az embernek önbizalma, ha boldog, és akkor boldog, ha gondtalan!

Arcoskodj csak! :D Azzal a kocsival én is azt tenném! ;)

2009. ápr. 16. 22:04
kb. 25 éves koromig én is pirulós, szégyenlős voltam. Most adnék az önbizalmamból, mert túl sok van:(
2009. ápr. 16. 22:03

:)

Ez így lenne szép, és jó, csak sajnos semmi sem így megy. :(

Semmit sem írtam még...

Azért hoztam létre ezt a fórumot, hogy akiknek sz@r, ne legyen még sz@rabb. Remélem tudok majd segíteni.

9. 769918d4ef (válaszként erre: 7. - Bf861243a6)
2009. ápr. 16. 22:00
Ha tobbszor dumalunk "atragasztok"neked is az optimizmusombol:)Sajnalom hogy ez tortent anyukaddal...tenyleg az ilyensmi megviseli a csaladot ,de ha te megmutatod hogy van remeny es optimizmussal allsz a dolgokhoz akkor lehet anyukad is nagyobb erovel tud kuzdeni a betegseg ellen....Tudod hogy van ,a remeny hal meg utoljara:)
8. 769918d4ef (válaszként erre: 5. - Binky)
2009. ápr. 16. 21:57
Igen ez rossz erzes,de hidd el mas nem veszi ugy eszre azt ami teged borzasztoan zavar(ahogy neztem azadatlapod neked a kiloid okoznak rossz napokat...)Pedig lehet masnak pont ez tetszik!!!!!Es nagyon szep szemeid vannak mellesleg,azt miert nem veszed eszre???:)Ne a hibaitokra koncentraljatok,hanem amit lehet probaljatok megvaltoztatni ,amit meg nem lehet azt fogadjatok el ugy ahogy van...ha kicsit megprobaljatok a jo felet nezni adolgoknak,es onbizalmat fejlessztek ki az meglatszik majd a kulson is es ragyogni fogtok:)En a pattanasaim miatt voltam sokszor kiakadva:(...de nem en vagyok se az elso se az utolso aki nek pattanasai vannak ,most ezert nem depizek ,akinek nem tetszik ne nezze:)Aki pedig szeret az az elfogad +kolokkal s pattanasokkal eggutt stb,sot meg akkor is ha vmi nagyobb baj van...Nincs igazam:)?
7. bf861243a6 (válaszként erre: 6. - 769918d4ef)
2009. ápr. 16. 21:52

Jó, hogy megtalálnak az ilyen optimista emberek mint te. Esküszöm jól esik! :)

Anyukám rákos. :( Pedig annyira jó ember, nem ezt érdemli. Össze tört a dolog...

6. 769918d4ef (válaszként erre: 3. - Bf861243a6)
2009. ápr. 16. 21:46

Igazhogy sokszor a neveles befolyasolja az embert ,de attol fuggetlenul az ember alakitja az eletet,es minden a sajat donteseinken mulik...jo dontesnek jo kovetkezmenye,rossznak rossz kovetkezmenye...En is voltam ugy hogy hogy ugy ereztem minek is kellett megszulessek mert az elet sz@r(ezt sajnos meg a szuleinmek is mondtam:(,de miutan atgondoltam a dolgokat nagyon boldog vagyok hogy elek,elvegre mi is a nagy problema???Latunk ,lelegzunk,van kezunk,labunk,agyunk hogy gondolkozzunk,es nehezsegeink es oromeink amin gondolkozhatunk:)Tiszta szivembol csodalom azokat akik vmilyen fizikai betegsegben szenvednek (pl rakosok )es megis foggal korommel ragaszkodnak az elethez es meg ugyis boldogok es tudjak ertekelni minden pillanatukat!Es ehhez nem kell megvarni azt hogy vmi bajunk legyen (Isten orizzen mindenkit...),miert ne orulnenk hogy letezunk???

Kicsit erdemes elgondolkozni,mert az elet egy ajandek,csak meg kell tanulni "hasznalni"!Fel a fejjel csajok ,barmi gond van mindenre van megoldas csak kell egy kis optimizmus:)Es mikor vmi nehezseg van az eletben(mert sajnos sok van...)arra kell gondolni hogy minden rossz utan jo jon:)Azert is jo neha hogy vannak nehezsegek is ,mert hanem lenne akkor nem tudnank ugy ertekelni azt amikor minden jol megy...

Ha vmi gond van szuvesen segitek barkinek,lehet mar csak az is segit ha mas szemevel latod at a nehezsegeidet...ezt en is tapasztaltam ,jol fog mikor vkinek elmondod a gondod es az segit neked megoldast talalni:)

2009. ápr. 16. 21:26

Bizony:)


Nekem mindig görcsbe rándula gyormom, ha körülöttem vaílaki elkezd nevetni, mert azt hiszem rajtam nevet...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook