Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Önbizalmat hogyan lehet szerezni? Nektek mitől van? fórum

Önbizalmat hogyan lehet szerezni? Nektek mitől van? (beszélgetős fórum)


1 2
23. ab65a971c2 (válaszként erre: 15. - Guruljka)
2019. jún. 16. 12:46
Akinek nincs önbizalma, annak sehol sincs. Neki valamennyi van. Dolgozik, a kolléganőivel elvan, csak a férfiakkal nem jut egyről a kettőre, mert fél tőlük. Elgondolkodtató az is, hogy a nőies cuccokkal van problémája. Nem azért nem hordja őket, mert nem akarja, mert más a stílusa, mert kényelmetlen. Hanem azért, mert nem meri, mert hülyén érzi magát bennük. Ha tévedek, majd jön ő, és felhomályosít.
22. Guruljka (válaszként erre: 21. - Unom)
2019. jún. 16. 12:45

A szexuális érdeklődés felkeltése tényleg kölcsönösen gerjesztő folyamat, de nem kizárólagos alkotóeleme az önbizalomnak.

Elképzelem Madame Curie-t, ha egy pillanatra kijön a laborjából, van-e problémája azzal, hogy hogyan áll rajta a ruha, vagy hogy a munkatársa pillantása mit jelent.

Belevaló nő volt, értelmes családban nevelkedett, értelmes is volt, tanult is.

Aztán lehet, hogy görbe volt a lába, azt nem tudni.

21. unom (válaszként erre: 20. - Guruljka)
2019. jún. 16. 12:39
Nem csak manapság, már Karinthy is meg akarta mondani, mitől nő a nő.
20. Guruljka (válaszként erre: 19. - Unom)
2019. jún. 16. 12:34
Ne mondd, és nem éled meg a nőiségedet, ahogy manapság számon kérik? :D
19. unom (válaszként erre: 18. - Guruljka)
2019. jún. 16. 12:32
Én születésemtől fogva nő vagyok, ez nem függ senki mástól.
18. Guruljka (válaszként erre: 16. - 0adc8842b1)
2019. jún. 16. 12:29

Egy nő annyira nő, amennyire a férfi férfi.

Nem én találtam ki, Karinthy gondolata.

17. Guruljka (válaszként erre: 13. - 0adc8842b1)
2019. jún. 16. 12:28

Aki nem talált jobbat kínjában, attól nem vettem komolyan. De még az sem úgy mondta, hogy "tök szép".


A mini nem kifejezetten divat, de lehet hordani. Viszont akinek amúgy sincs önbizalma, inkább ne billegjen miniben, mert ezek azok a lányok, akik azzal tűnnek fel, hogy a szoknyájukat húzgálják és igazgatják.

16. 0adc8842b1 (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2019. jún. 16. 12:26
Nem igaz. Igenis egy nő érezze magát nőnek, érezze ha hátra fordulnak , mert szép a lába, mert teszik a feneke. Mert vele szívesen elmennek egy színházba, vagy nem kell titkolni, hoyg Te vagy a barátnő, csak nem szívesen jelennek meg veled. Ezért kell NŐnek érezni magad.
15. Guruljka (válaszként erre: 12. - Ab65a971c2)
2019. jún. 16. 12:25

Ha nincs önbizalma, Dior-cuccban se lesz.

Ha van önbizalma, lesz pasija is.


Ez eddig oké, de nem tudom, hogyan lehet "távgyógyítani". Még a téli munkahelyi bulira is úgy kellett ellökdösni. A végén meg szerencsére jól érezte magát.

2019. jún. 16. 12:24
Mi köze az önbizalomnak a minihez????
13. 0adc8842b1 (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2019. jún. 16. 12:23
A nőgyógyászhoz ha el tud menni, akkor bátrabban pasi ügyben is nézelődhet. Igen, hordjon minit, jobban észreveszik, hiszen a fiatal lányoknál ez a módi, a menő, a divat. Ha neked beesettek a szemeid az lehet egy éretlen zöldség gumó, de valóban a szép szemére is felfigyelhet valaki. Neked még nem mondták akkor, hogy szépek a szemeid?
12. ab65a971c2 (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2019. jún. 16. 12:22
Rá értettem, mert szerintem ez a problémája. Feltűnt, hogy nagyon furcsán viszonyul a férfiakhoz, a szexualitáshoz.
11. Guruljka (válaszként erre: 9. - 0adc8842b1)
2019. jún. 16. 12:17

Mit is akarsz mondani?


Nincs önbizalma, hordjon minit?

Mi az, hogy tök szép szeme van valakinek? A tök, az egy randa zöldségnövény. Bókban kevésbé alkalmas. Mi van a nőgyógyásszal meg a pasi-választással? Nálad a kettőnek mi köze egymáshoz?

10. Guruljka (válaszként erre: 6. - Ab65a971c2)
2019. jún. 16. 12:14

Én eleve nem értem, miért kellene kiemelten NŐNEK éreznem magam ahhoz, hogy ember legyek.

Ez is inkább alkat és egyéniség kérdése.

9. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. jún. 16. 12:14
Tündérke! Neked is lenne önbizalmad, ha olyan valakivel beszélgetsz aki azt mondja, milyen jól nézel ki, tök szépek a szemeid. Vagy egyáltalán eljársz barátokkal. Neked nem állna jól egy mini? Bátortalan vagy, vagy szégyenlősebb. Egy másik vagány barátnőddel kellene menni bulizni. Írtad, hogy jártál nőgyógyásznál, de nem is szexelsz. Ez nem lesz jó egy jó pasi választásában? Pedig lehet, hogy egy dögös édes bestia vagy. És mit szólsz, hogy egyre több csajszi olyan sortot vesz fel, hogy valóban a fenekük totál kinn van. Semmi comb takarás nincs már. Vagy így akarnak pasit fogni?
8. Amaunet (válaszként erre: 5. - Lávli)
2019. jún. 16. 12:09

Ez mennyire igaz!


Nem a ruha adja a belső tartást. Esetleg csak támogat benne.

2019. jún. 16. 11:54
"Az élet értelmét a kihívások adják, soha ne hátrálj meg, mert mindenkiben él a képesség, hogy valóra váltsa álmait csak bíznia kell magában."
6. ab65a971c2 (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. jún. 16. 11:46
Amúgy nőnek érzed magad? Amíg nem, addig így fogsz feszengeni.
5. Lávli (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. jún. 16. 11:44

Azt azért ne hidd, hogy mindenkinek van önbizalma, aki csajos ruhákban pózol és meg akarja mutatni a külvilágnak, hogy ő mennyire menő (külsőleg).

Sokszor talán pont nekik nincs és így kompenzálnak.

Az önbizalom és a belső harmónia a viselkedésben nyilvánul meg, mikor zavar nélkül beleállsz helyzetekbe, tudod vállalni a véleményed és nem mások befolyásolnak.

Ehhez az kellene, hogy gyakorold, vagyis társasági életet élj, de ne az új ruha bemutatása miatt, hanem kommunikálni új emberekkel, jól érezni magad velük, új élményeket szerezni.

2019. jún. 16. 11:43
Lehet fejleszteni, gugli a jóbarátod
2019. jún. 16. 11:42
Saját szerzemény.
2019. jún. 16. 11:36

Ha nem érzed magad jól a nőies ruhákban az nem baj.Lehet önbizalmad a sportosabb cuccokban is, nem a ruhától jön az.

A lényeg, hogy tudd viselni, lapos cipőben is lehet jó kiállásod. Az önbizalom belülről fakad, kifelé csak megnyilvánul kinél a körömcipő, kinél a sportcipő viselésében.

Hogy hogyan növeld a magadét azt nem tudom. Gondolom először magadat kell elfogadni, szeretni, hisz te sem vagy rosszabb másnál. De majd jönnek és elmondják a tapasztaltabbak, hogy erősítsd magad.

2019. jún. 16. 11:15
Nézem a nálam fiatalabb lányokat de 13-20 évesig. És tényleg a 15 éves most ballagó unokahúgomnak is nagyobb önbizalma van mint nekem. Rá nézek és van neki egy tartása kiállása tudja viselni a csajos ruhákat. Én meg vettem egy laza nőies ruhát és hülyén érzem magam benne. Nem is mentem el benne a ballagásra. Ő meg minit hord meg magassarkút és tudja viselni. Sok barátnője van meg már az első fiúja
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook