Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Olyan jó lenne beszélni valakivel, aki megért. Csak gyűlik... fórum

Olyan jó lenne beszélni valakivel, aki megért. Csak gyűlik... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - L.Anikó2)
2022. jún. 10. 10:59

Bármi árin ezekszerint :(

Elég szomorú :(

2022. jún. 9. 14:38
Sajnos az ilyennek soha nem dől össze az éltete. Mindig megtalálja a neki aszisztáló kavarógépeket. Ne legyen igazam.....
2022. jún. 9. 10:45

Ez most nem arról szól, hogy nekem mit kellett volna, vagy mit nem kellett volna megtennem.

Egyszerűen nem értem, miért a hazugoknak áll a világ, hogy nekik mindent elhisz mindenki, ha meg védeném magam a hazugsággal szemben, én vagyok az aki hazudik, mert xy biztosan nem, ő nem olyan. Ő madzagon rángat mindenkit, én nem álltam be a sorba.(ez egy hosszú történet) Nyilván nem fogom a hazugságokkal teli életét asszisztálni.Ezzel azt értem el, hogy akit lehetett, mindenkit elmart mellőlem. Most azt tudom tenni, hogy várok, mert előbb utóbb összedől az élete.

Ja hát igen, lehet be kellett volna állnom a sorba, most nem itt tartanék lelkileg. (Ugyhogy jogos amit írtál)

5. dad1f54482 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 9. 10:03
Sok erőt kívánok!
2022. jún. 9. 09:53

Sziasztok

Eléggé összetett sajnos.:(

2022. jún. 8. 03:40
Mi baj?
2022. jún. 7. 13:36
Szia,ha gondolod én beszélgetnék veled. 43 múltam,nő vagyok. Írj rám ha gondolod. Üdv:Tünci

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook