Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Olyan fogyi társakat keresek akik tényleg el határozták, hogy le akarnak és le is fognak fogyni!!! fórum

Olyan fogyi társakat keresek akik tényleg el határozták, hogy le akarnak és le is fognak fogyni!!! (beszélgetős fórum)


1 2
16. c2bc0e9bcf (válaszként erre: 9. - Zsanzi88)
2012. febr. 20. 15:27
Harcosok étrendje? Napközben csak gyümölcsöt-zöldséget lehet enni, és este van nagy kajálás... Hatásos!
2012. febr. 20. 15:26
sziasztok, jönnék én is:) Kb 10 kg-ot akarok fogyni, életmódváltással. Szabályaim szerint szénhidrátot (teljes értékűt) reggelire és ebédre eszek (ebédre már kevesebbet), vacsira fehérje+zöldségek. Főleg természetes ételeket szeretnék enni, de persze ez-az be-becsusszanhat néha.
14. b235ac96d5 (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2012. febr. 20. 15:17
Javaslom a 90 napos diétát. Nekem bevált. Ha valami érdekel, nyugodtan kérdezz:)
13. Sly7105 (válaszként erre: 12. - Mandarin Tangó)
2012. febr. 20. 15:16
Ez jó ötlet. Én is így próbálom. Elhatároztam, hogy lassan fogok enni és minél kevesebb kenyérféleségeket.
12. Mandarin Tangó (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2012. febr. 20. 15:15

Javaslom, tűzz ki célokat és szabályokat magad elé. Nem muszáj azonnal mindent betartani, állíts fel fokozatokat. Az első két hétben fontos, hogy minél kevesebb fehér cukor és liszt csússzon le, ne egyél este 8 után (kivéve ha éjszakában dolgozol) és igyál sokat, de a többi majdnem mindegy, hogy mit eszel, fogsz fogyni. :)


Aztán jöhet a többi, torna és egyéb szabályok.

11. Sly7105 (válaszként erre: 9. - Zsanzi88)
2012. febr. 20. 15:14
Ne aggódj, ha elhatároztad menni fog. Nekem például van/volt egy nagyon rossz szokásom. Rettentő gyorsan ettem, emiatt sokkal többet is, mint kellett volna. Most kimerem magamnak a kaját és azzal a lendülettel a felét vissza. Tehát rutinból annyit szedek, mint szoktam, viszont csak a felét akarom megenni és azt is szép lassan. Talán ezzel is kezdhetnéd...
2012. febr. 20. 15:13

Sziasztok!

Szívesen csatlakoznék! :)

2012. febr. 20. 15:12

Sziasztok!!!

Hát sajnos nagyon sokat kell fogynom 20 kilót :)

Nagyon utálom így magam , csak sajnos elég rossza a munkahelyen a beosztásom és nem nagyon van idő enni és este 8 után vacsizok amikor haza érek és így rakódik rám a háj...

Nem is tudom , hogy is kellene csinálnom , hogy jó legyen , de az biztos , hogy le kell fogynom!!!

8. jeva
2012. febr. 20. 15:12

Hali

én is ma kezdtem naplóval együtt! Hajrá hajrá! Fogyira fel!!

7. szöszi71 (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2012. febr. 20. 15:09

Szia!


Én is csatlakoznék hozzád:)

Én 10 kg-ot akarok leadni, persze már folyamatban van a dolog, de mától erősebb akarattal kezdek hozzá.

2012. febr. 20. 15:09
Van egy kolléganőm, aki egyszerűen csak a vacsorát mellőzi. Helyette (még este 6 előtt) eszik egy kefírt, vagy egy virslit és ennyi. És ettől - igaz hosszabb idő alatt- de tartósan lefogyott. Nagyon csinos.
2012. febr. 20. 15:08
Ha valaki dukánozni szeretne, feltétlenül jelezze! :) Jó lenne nem egyedül belevágni.
2012. febr. 20. 15:06
Szia! Hány kg-tól szeretnél megszabadulni és milyen módszerrel? Én is fogyni szeretnék kb. 15-20 kg. Szívesen társulok hozzád. :)
2012. febr. 20. 15:05
Szia! Én már fogyizom, de március 1-től szeretnék belevágni a Dukan diétába.
2. Sly7105 (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2012. febr. 20. 15:05
Én szívesen csatlakozom. 10 kg-ot szeretnék leadni, várom a jó időt, hogy el tudjak kezdeni kicsit futni. Régebben a futással sikerült nagyon jó formába kerülnöm, csak sajnos abbahagytam és visszajöttek a kilók, mert az édességet, a süteményeket nagyon szeretem és imádok este enni. Most próbálom magam egy-két hete a vacsorától távol tartani. Néha már sikerül is :)
2012. febr. 20. 15:02

Sziasztok!!!

Ez már a sokadik fórumom meg sajnos a sokadik plussz kilóm is...

Fogynom kell nincs mese , csak jó lenne , ha valakivel tudnánk egymást "segíteni" ...

Nincs kedved csatlakozni hozzám?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook