Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy néz majd ki az olyan egyetemi félévem, amikor nulla tárgyam lesz, de a szakdolg még nincs leadva (+ ugye állmvizsga)? fórum

Hogy néz majd ki az olyan egyetemi félévem, amikor nulla tárgyam lesz, de a szakdolg még nincs leadva (+ ugye állmvizsga)? (tudásbázis kérdés)


2021. márc. 31. 19:07
Az enyém úgy nézett ki, hogy szakdolgozat írás, készülés az államvizsgára és szakmai gyakorlat letöltése. Természetesen aktív félév.
16. NomNom (válaszként erre: 15. - Guruljka)
2021. márc. 28. 15:29
Igen és gondolom a kar weboldalán ott van tisztán és világosan.
15. Guruljka (válaszként erre: 11. - NomNom)
2021. márc. 28. 15:25

Ezért kár fórumot kiírni. Megesett már másokkal is.

Passzív félév.

Én is csúsztam a leadással, de a tanulmányi osztály simán eligazított a teendőkben.

A jelenlegi szakdolgozattal meg remélhetően nem fogok csúszni.

14. Guruljka (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 28. 15:23

A konzultációkra a szakdolgozat írása során jelentkezel.

A konzulensnek már az elején be kell adnod a szakdolgozatod témáját és vázlatát, ez alapján fogadja el a konzulensi felkérést.

A további konzultációk a szakdolgozat megírása során adódó problémákat kezelik.

Azaz ha teljesítetted a konzultációkat, akkor kell lennie szakdolgozatnak is. Legalábbis néhány fejezet erejéig, amiket elküldtél a konzulensnek.

2021. márc. 28. 15:10
TO mit mond?
12. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 28. 14:39
Nem leszel diák már, nem lesz érvényes diákigazolványod ha csak a szakdogat kell leadni és államvizsgáznod kell.
11. NomNom (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2021. márc. 28. 14:37
Nem adta le, ennyi. Gondolom köv félévben adja le.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2021. márc. 28. 13:56

"Ha teljesítetted a konzultációkat is, akkor hogyhogy nincs meg a szakdolgozatod?"


MIért a kettőnek mi köze egymáshoz? van köze?

9. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 28. 12:54

Ha teljesítetted a konzultációkat is, akkor hogyhogy nincs meg a szakdolgozatod?

És tényleg, miért nem a tanulmányi osztályt kérdezed?

2021. márc. 28. 12:50
Úgy tudom,hogy a szakdolgozat leadásának halasztását kérvényezni kell.
7. mama3537 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 28. 12:35

Nálunk ha a hallgatónak nincs tárgya a Neptunban felvéve az adott féléven akkro passzív félévre tesszük.

Biztos, hogy nincs tárgyad? A 0 kredites tárgy is tárgy.

2021. márc. 28. 11:03

"hogy kellhet az abszolutóriumhoz. "


Miért a külső szakmai gyak is nullkredites mégis kell a végzéshez.

2021. márc. 28. 11:01
Azt írtad, hogy a szakdolgozati konzultációt is elvégezted, ha magához a szakdolgozathoz nincs kreditérték rendelve, akkor nem értem, hogy kellhet az abszolutóriumhoz. 🤷‍♀️ Mindenesetre tényleg jobban jársz ha nem egy random fórumon kérdezed meg, ne félj a TO-s nénitől, írj neki egy emailt, válaszolni fog, ez a munkája. :)
2021. márc. 28. 10:58

"él, akkor automatikusan abszolválni fogsz,"


Na ezt kapásból én is tudom hogy nem így van, mert a konzulens által leadásra elfogadott és a tanulmányi rendszerbe feltöltött szakdoga az abszolválás feltétele.

3. Kacsahercegno (válaszként erre: 2. - Kacsahercegno)
2021. márc. 28. 10:54
Mondjuk itt is van unatkozó egyetemi alkalmazott aki válaszol, akkor minek 🥴😂
2021. márc. 28. 10:53
Ha minden mást elvégeztél, akkor automatikusan abszolválni fogsz, nem lesz aktív féléved. Amúgy ezeket miért nem lehet megkérdezni a tanulmányi osztályon? :D
2021. márc. 28. 10:50

Hogy néz majd ki egy olyan egyetemi félévem amikor nulla tárgyam lesz, de a szakdolg még nincs leadva (+ ugye állmvizsga)? Aktív félév lesz egy egyáltalán?



A TVSZben annyi benne van hogy maga az államvizsga nem igényel aktív félévet, vagyis megteheti valaki hogy minden tárgyat letesz de még nem megy államvizsgázni és majd 1 félév múlva megy ÁV-re.



Na de mi van akkor ha minden tárgy megvan, csak a szakdoga még nincs leadva? Nincs mit felvenni de még a szakdolg konzultációt se, mert az is felvéve + teljesítve.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook