Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olaszországi munka? fórum

Olaszországi munka? (beszélgetős fórum)

2010. dec. 7. 06:43
Neharagudjatok kedves fórumozók, hogy szóvá teszem, de még az itteni munkavállalás sem könnyű nem hogy külföldön, mint tudjuk nyelvtudás nélkül semmire sem lehet menni ehhez szerencse is kell, mert sajnos nem egyszer előfordult, hogy póruljártak és kénytelenek voltak visszajönni. Egy ilyen megállapodást kellett volna kötni egyáltalán hová érdemes menni, hol lehet árban elfogadhaó szálláshoz jutni és munkát keresni, ahol fizetnek is tehát megbízhatót, de ezzel soha nem foglalkoztak. Üdv.Ágnes
2009. okt. 27. 16:45
Nekem igazából majd szakmai gyakorlatra kell mennem. Étterem vagy szálloda. Ez még picit arrébb lesz, de addig is lehet nyáron esetleg kimennék egy rövidebb időre. Nem tudom, hogy ilyen szállodákkal, éttermekkel hogyan lehet itthonról kapcsolatba lépni.. vagy megéri-e magamtól keresgélni... na meg a babysitterkedésről is hallottam pár negatív véleményt attól aki itthonról keresett családot..
2009. okt. 27. 16:44
Szia, hogyan lehet ausztriában munkát vállalni pl.az adventi ünnepeken saját büfékocsival?pl.kürtőskalács
2009. okt. 27. 15:12

Szia!


Ismerősömék 10 éve már kinn dolgoznak,nagyon jó helyük van,síparadicsomban,olasz-osztrák határnál.

Nagyon jól keresnek,egyik szobaasszony,a férje szakács,testvére pedig a mosogatófiú....marha jól keresnek,szállást kapnak,kaját,internet....

A melóba annyi a bökkenő,hogy szezonok vannak,ha megfelelsz visszahívnak.Munkanélküli szerű segélyt 1 év után kapsz...de akkor tutira visszakell menned a köv szezonra!

Most nem keresnek odakinn se nagyon embereket,legalábbis ebbe a szállódában,gazdasági válság ott is megmutatkozik:(

2009. okt. 27. 15:08
Sziasztok.Valaki közületek dolgozott már Olaszországban mint baby-sitter, vagy egyéb más munkát? Hol keresett és hogyan talált állást? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook