Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyíregyháza és környéke fórum

Nyíregyháza és környéke (beszélgetős fórum)


10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Aszparagusz)
2022. nov. 7. 22:05
Fiatal pár.
2022. nov. 7. 12:18

Mi Oroson vettünk házat, ha térképet néztek, tulajdonképpen a Praktikertől a 41-es felé már az Oros :D

A mi utcánk közvetlenül a négysávosból nyílik, csendes, nyugodt környék, nagyon szeretjük, gyerekekkel számunkra pont ideális. Óvoda 2 utcányira van tőlünk, de behordjuk a gyerekeket a városba. Helyijáratos buszra kis sétát követően van a fel-és leszállási lehetőség. A 4 és 4y jár erre a belváros felől, ha pedig bevásárló körút kell ott a 44-es (nekünk a nagyot pl épp a középiskola előtt teszi ki, szóval ez is jó pont).

Kocsival (nem csúcsforgalomban) alig 20 perc alatt bent vagyunk a belvárosi óvodában. Busszal van, hogy reggel fél 8kor ez az idő 5-6 megállónyi táv :/

2022. nov. 7. 10:32

Én Szabolcs megyében élek.

Nyíregyháza nagyon szépen,dinamikusan fejlődő város,gyönyörű lakóövezetei vannak.

Pl Kabalás,Nyírszőlő ,csodás lakások vannak eladók.

El kell jönni és szét kell nézni.

7. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 7. 10:21
Akkor tényleg jobb Nyíregyháza, mint pl Debrecen. Pesten nem kocsikáztam akkora dugóban, mint Debrecenben. Bár tény, hogy ritkán járok arra.
6. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 7. 10:13

Munkalehetőség?

Vagy már nyugdíjasok vagytok?

Nálam ez lenne az elsődleges szempont.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Gabbbicica)
2022. nov. 7. 10:06
Nemmessze igen, de nem közvetlenül ott. Illetve Pest egyre inkább Chicago...nyugalomra vágyunk.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 7. 10:03

Ha már mindenképp a keleti végekre akarsz költözni, inkább ajánlanám Debrecent. Szerintem kellemesebb város, mint Nyíregyháza. A városi közlekedés is jobb.


A települések honlapját is ajánlom nézegetni. Megtudhatod, hogy mennyire él az a település. Mennyire gondoskodik a gyermekekről, idősekről, milyen közintézményei vannak.

2022. nov. 7. 09:47
Vannak ott rokonok? Vagy miert terveztek koltozni?
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 7. 09:44
Exem anyja Nyíregyháza mellett vett annó házat Ibrányban..na EZT kerüld szerintem..🙈ő el is adta
2022. nov. 7. 09:29
Sziasztok! Azokat szeretném megkérdezni, akik Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében élnek, hogy Nyíregyháza melyik részén érdemes letelepedni? Házat szeretnénk venni, Pest megyéből költöznénk le, mindenképpen nyugodt, zöld övezetes környékre, ahol jó a közbiztonság, normálisak a szomszédok. Inkább falusias környezetbe mennénk, ha Nyíregyházának van ilyen része, akkor oda, de a közvetlen közelében található települések is jók lennének (Újfehértó, Nyírtelek, Rakamaz stb.).Viszont egyiket sem ismerjük, azon kívül, hogy jártunk már arra. Nagyon megköszönöm, ha tud valaki tanácsot adni. 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook