Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyári Mikulás fórum

Nyári Mikulás (beszélgetős fórum)


11. 7636c30290 (válaszként erre: 1. - Molyka)
2012. júl. 27. 19:20

Valami apróságot! :)

van amikor jár a nyári mikulás,itt is járt nem olyan régen! ;)

10. Molyka
2012. júl. 26. 22:42

Köszönöm a hozzászólásokat. Annyira aranyos volt, hogy elgondolkodtam, hogy kapjon-e valamit, de akkor viszont nincs megállás, amikor úgy gondolja, majd kiteszi a csizmát és várja hogy hozzon a télapó neki cuccot.

Beszélgettünk, nem először, hogy a télapó szánkón jár, (van több mesekönyv, talán lassan tudja az évszakhoz is kötni) és csak télen, amikor hideg van, esik a hó.

Viszont ez a könyv nagyon tetszik, szerintem megveszem neki.

9. Serry (válaszként erre: 1. - Molyka)
2012. júl. 26. 20:36

Van egy nagyon aranyos mesekönyv vedd meg azt neki és meséljétek el. A Télapó 12 hónapja. Ebből megtudhatja,ohgy mit csinál a Mikulás mikor nem hoz ajándékot. (Őszi Zoltán írta)


Ha jól emlékszem augusztusban medencében ül...


Ezzel meg tudod magyarázni neki miért nem hozhat most a csizmájába ajándékot.

8. 6b08b99072 (válaszként erre: 7. - Anyegin)
2012. júl. 26. 20:36

Ha tőled kapja valamilyen kitalált indokkal szerintem sokkal jobb megoldás, így nem éltetsz benne olyan gondolatokat, amik miatt csak csalódna.

A csizmát pedig rejtsd el, miközben örül a meglepinek :)

7. anyegin (válaszként erre: 1. - Molyka)
2012. júl. 26. 20:34
nem, elmagyaráznám neki, mikor és miért van mikulás. de kapna mondjuk tölem (nem a mikulástól!) egy kis csokit, mert ilyen ügyesen kipucolta a csizmáját :-)
6. Pen80 (válaszként erre: 5. - 6b08b99072)
2012. júl. 26. 20:24
Szerintem is.
2012. júl. 26. 20:17

Próbáld meg elterelni a figyelmét valamivel, én nem tartanám jó ötletnek, hogy a csizmába varázsolj valamit, mert akkor ha legközelebb is látja a mesét, mindig várná, hogy valami legyen benne.

Hosszú távon megspórolod magatoknak a kellemetlenséget.

Mondd el neki (vagy nézzétek meg együtt a mesét), hogy a télapó csak télen jár, amikor hó is van, aztán mutasd meg neki, hogy hét ágra süt a nap, most még csak nyár van.

2012. júl. 26. 20:12
Ezzel csak az a gond hogyha most teszel a csizmájába valamit, akkor mindig a Mikulást fogja várni. Inkább te adj neki egy csokit és a Mikulásozást hagyjátok meg télre.
2012. júl. 26. 20:09

naná:), valami kis dolgot aminek tudod, hogy örülne:)



hohóóóóóóóóó nekem is van piros gumicsizmám :D

2012. júl. 26. 20:08

De cuki!!!


valami nagyon aprót tegyél bele neki!

és nagyon lepődj meg, hogy neki nyáron is hozott valamit a mikulás, mert biztos olyan jó gyerek volt. :))

2012. júl. 26. 20:06

Kisfiam 2 éves. Bogyó és Babócából ihletet kapva, előszedte a piros gumicsizmáját, kimosta és kitette az ablakba. Várja hogy jöjjön a Télapó.


Mi a véleményetek, Ti tennétek a csizmába valamit vagy sem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook