Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaraltál, pihentél már úgy, hogy egy celeb is ott volt? fórum

Nyaraltál, pihentél már úgy, hogy egy celeb is ott volt? (beszélgetős fórum)

1 2
34. Scherlock (válaszként erre: 31. - Lávli*)
okt. 28. 07:16

Semmit, csak kíváncsi volt, mással megesett-e ilyen eset.

Ps. :

Szerettem ezt a fórumot is.

33. Lávli* (válaszként erre: 32. - NomNom)
okt. 26. 14:33

De lehet, hogy mégis tudnád.

Ez a kiszúrás. Hogy sose tudod meg, mi lett volna, ha ... 😄

32. NomNom (válaszként erre: 31. - Lávli*)
okt. 26. 13:49

Oh tenyleg... 😔

Mondjuk ha abból indulok ki h az alább felsorolt "celebek" felének a nevét sem hallottam, lehet h őket sem tudnám h kik. 😅

okt. 26. 12:39

Nem derült ki, hogy mit látott a fórumnyitó.

👓👀🔎

30. Scherlock (válaszként erre: 29. - Michelle.r)
okt. 25. 13:43

Igen, azt is csinálja, meg oktat is.

És a hangja olyan kellemes, nyugtató.

29. michelle.r (válaszként erre: 27. - Scherlock)
okt. 25. 13:06
Én is nagyon kedvelem. Egy ideje személyesen is ismerem, nagytudású fickó. Termékeket fejleszt egy cégnek, akitől vásárolok.
28. Scherlock (válaszként erre: 23. - Channa*)
okt. 25. 09:54

Ja nem, csak ismertek.

Jaj, benéztem a fórumot. 😁😁😁

27. Scherlock (válaszként erre: 22. - Michelle.r)
okt. 25. 09:54
Igen, Ő. Nagyon kedves lélek ő is.
26. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 24. 21:53
Majd, ha többször mész üdülni, nem lesz olyan izgi, ha mások által ismert emberekkel is találkozol. Hinni maximum a templomban higgy, ott is csak óvatosan!
25. globus
okt. 24. 20:41
Hála istennek, nem.
okt. 24. 20:01
Voltam már ilyen helyzetben, többször is.
23. Channa* (válaszként erre: 21. - Scherlock)
okt. 24. 19:21
Ők is celebek?
22. michelle.r (válaszként erre: 21. - Scherlock)
okt. 24. 18:49
A VNTV-s Jakab István? Őt nagyon bírom.
okt. 24. 18:44

Igen, nyaraltam már így. Jakab István a sokadik napon megjegyezte, mikor kibuktam, hogy addig én voltam a nyugalom mintaképe. :D

Dienes István is nagyon kedves lélek, a nevem is tudta a csoportjától, pedig mi sose beszéltünk. :P

Szeretném megjegyezni, hogy ez egy nagyon érdekes fórum, sok mindent megtudtam a celebekről... :)

okt. 24. 17:57

Igen, sokszor. A Spiritben egymás mellet reggeliztünk Végvári Tamás színművésszel egy januári hétvégén, néhány héttel a halála előtt. Már nagyon beteg volt, örülök, hogy még láthattam.

Ördög Nóriékkal ugyanott, néhány éve, teljesen normálisan viselkedtek.

2-3, vagy talán 4 éve egy pizzériában a pincér megkérdezte, leültethet-e hozzánk egy családot, amíg az asztaluk elkészül. A Berkiék voltak. Kedvesek, udvariasak voltak, a gyerek gyönyörű, cuki, jólnevelt. Miután a saját asztaluk elkészült, a büdösbunkó 🙃 italt küldött a pincérrel, és megköszönte.

okt. 24. 16:55

Hotel Kapitányban pár éve Rubint Réka tartott tábort, amikor ott voltunk. Nem tudtam előre a helyzetről.

A “normál” vendégeket minden erővel megpróbálták kiszorítani az éttermi részből a legrosszabb helyekre. A pincér engedett minket egy asztalhoz leülni. Réka beosztottjai cirkuszt csináltak, mert rendes cukrot tettem a teámba és közölték, hogy az az ő asztaluk és azon csak update cukor lehet. Szóltak a pincérnek, hogy azonnal cserélje le. Kiröhögtem őket és közöltem, hogy szemmel láthatólag nem vagyok a táboruk résztvevője! (Túlsúlyos vagyok.) Undorral néztek rám, azért megalázó volt.

Másik alkalommal Mészáros Árpád Zsolt volt ott. Ők nagyon diszkrétek voltak.

18. simple
okt. 24. 16:36
Gondolom a spirit hotelben van a fórumindító, ahol rubint rékáék óbégatnak szokásuk szerint.
17. andi6020 (válaszként erre: 14. - Bless the child)
okt. 24. 15:44
Esztink áztatja a vírusos medencében a valagát?
16. globus (válaszként erre: 13. - Andi6020)
okt. 24. 15:01
FI rettentően elfoglalt, hogy válaszolni tudna 🙂
15. Epresturmix (válaszként erre: 14. - Bless the child)
okt. 24. 14:42
Pont rá gondoltam, hogy ő az!
okt. 24. 14:41
Esztink nem most van wellneselni?
okt. 24. 14:39
Anonim homályban marad a rettenet, amit látott :(
okt. 24. 14:30
Sosetudjukmeg...
okt. 24. 14:19
Felcsigáztál. Mit láttál?
okt. 24. 14:06

Focimeccsen találkoztam egyszer Hódi Pamelàval.

Teljesen normális volt, csendes, visszafogott, és nem a VIP részlegben ült a kislányával, hanem a többi ember között, pedig a “focistafeleségek” ott szoktak lenni.

9. andi6020 (válaszként erre: 7. - Channa*)
okt. 24. 13:56
Szerintem jelen helyzetben a celeb viselkedésével van probléma.
8. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 24. 13:52
Mit követtek el ?
okt. 24. 13:49

Még nem, de egyszer egy étteremben találkoztam Keresztes Ildikóval.

Azóta nem bírom.

Nem köszönt a személyzetnek és elég lekezelően rendelt egy rákleves:DDD

Én nem is ismertem fel egyébként, de ez nálam nem feltűnő, mert én senkit nem ismerek fel...

Ja, pont azért, mert én senkit nem ismerek fel, nem biztos, hogy nem pihentem már úgy, hogy lett volna celeb a környezetemben:DDD

Egyébként ez lényeg? Máshogy kellene viselkedni, ha ott van egy celeb? Vagy körül kellene ugrálni, csodálni kellene vagy? Mitől nem tud kikapcsolódni a celeb, ha a köznéppel vegyül? Mindenki ostromolja őket a rajongásukkal?

Nem értem a lényeget azt hiszem...

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 24. 13:48

Több celebbel nyaraltam már együtt. Havas Henriktől Bódiékon át VV Szabolcsig mindenféle emberekkel. Ugyanolyanok, mint más földi halandó. Az egyik tud viselkedni, a másik nem.

Amúgy mit látsz?

okt. 24. 13:44

Én valamikor nyaraltam Nagymamával egy mátrai faluban, és átmentem a szomszéd kertbe egy nénihez kecskét simogatni. Nagymama nagyon keresett engem, aztán amikor negtalált, el volt ájulva, hogy a "néni" Honthy Hanna volt. Mivel én elég kicsi voltam még, és akkor tévé sem létezett nálunk, nekem ez a név nem mondott semmit.

Emlékeim szerint teljesen normálisan megbeszélték, hogy ezek a gyerekek néha el tudnak tűnni. Nagymama megköszönte, hogy vigyázott rám, és elvonultunk.

1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook