Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás a Balatonon kiadó nyaralóban fórum

Nyaralás a Balatonon kiadó nyaralóban (beszélgetős fórum)


1 2
5. Zebra25 (válaszként erre: 4. - Moonlight13)
2014. febr. 7. 14:56

Mikor voltál ott utóljára?

Mert mi az utóbbi 8 évbe minden évbe megyünk szinte és sosem volt semmi gondunk.

4. moonlight13 (válaszként erre: 2. - Zebra25)
2014. febr. 7. 14:55
Azért főszezonban Földvár sem egy "nyugis, csendes" hely szerintem. Én is voltam ott fiatal koromban, de mi végigbuliztuk ott a hetet. :)
2014. febr. 7. 14:54
A camping az sátrazás? Bocs a hülye kérdésért:)
2014. febr. 7. 14:52
Mi már évek óta B.földvárra járunk. Tavaly a 2 éves gyerekkel is elmentünk campingbe. Nagyszerű volt. Ingyenes, tiszta, igényes szabadstrand. Nincs óriási tömeg.
2014. febr. 7. 14:45

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni. Napok óta tanácstalanul keresgélek...hogy hova menjünk nyaralni. Annyit tudunk, hogy Balaton:) De egy 2 éves gyerekkel mégis melyik része az, ami igazán családbarát. Egyszer voltunk Siófokon. Ott rengeteg ember volt és még fényes nappal is találkoztunk részeg fiatalokkal:))) Ennél nyugisabb helyre vágyunk a kicsivel. Homokos szabad-strand, ami tiszta, esetleg játszótér is van. Szállodába nem szeretnénk menni. Kiadó nyaralót keresek. De olyat, ahol nem az van, hogy 2-3 családot is kerülgetni kell. Nem szeretnénk más családot "elviselni", csak mi szeretnénk lenni. Nem túl horribilis áron és nincsenek extra elvárásaim. Van valakinek esetleg tapasztalata? Vagy tudna valaki ezek fényében ajánlani vmit? Előre is köszönöm!:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook